SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Preview: Girona FC - SD Eibar

Katalánská Girona stále ještě sní sen o nečekané pohárové účasti, třebaže její forma v posledních týdnech vykazuje známky úpadku. Ten se pokusí na Estadio Municipal de Montilivi v sobotu v poledne ještě přiživit hostující Eibar.

Valencia CF - SD Eibar 0:0

Valencie promarnila příležitost zajistit si definitivně účast v příštím ročníku Ligy mistrů, když na domácí půdě uhrála s Eibarem pouze bezbrankovou remízu. Los Che tak nevyhráli již čtvrtý ligový zápas po sobě, ovšem i tak drží ze čtvrtého místa na pátý Real Betis luxusní jedenáctibodový náskok a o milionářskou soutěž by je mohl připravit snad jen bezprecedentní kolaps.

Valencia krok od kvalifikace do Ligy mistrů, další překážkou je Eibar

Domácí Valencia stále pomýšlí na třetí místo, které ji nesmírně láká. K tomu jí chybí dva body, o které je Real Madrid napřed. Netopýři by je rádi získali v nedělním utkání s Eibarem a konečně uťali sérii tří zápasů bez výhry.

SD Eibar - Getafe CF 0:1

Getafe dokázalo zvítězit v těžkém utkání na Eibaru 1:0 a přiblížilo se vysněným pohárům. Zápas rozhodla jediná branka Olivery už v prvním poločase.

Espanyol Barcelona - SD Eibar 0:1

Eibar ukončil svůj šestizápasový půst bez vítězství a odvezl si tři body z půdy Espanyolu, který naopak protáhl svou šňůru s absencí tříbodového výsledku už na pět utkání v řadě. Souboj dvou celků, kterým půjde ve zbývajících pěti kolech pouze o to skončit v tabulce co nejvýše, rozhodla jedna jediná branka Davida Lombána ze 32. minuty.

Preview: SD Eibar - Getafe CF

Domácí Eibar se pokusí řádně zatopit dalšímu soupeři, který na Estadio Municipal de Ipurua zavítá. Tím se v sobotu v jednu hodinu odpoledne stane Getafe, jež má stále ještě vytyčený cíl v podobě pohárové Evropy.

Preview: Espanyol Barcelona - SD Eibar

Espanyol hostí utkání 33. kola LaLigy, ve kterém se na stadionu Cornellà-El Prat postaví proti Eibaru. Bude to utkání dvou týmů, které mají jedno společné - ani jednomu z nich se v poslední době vůbec nedaří.

SD Eibar - Deportivo Alavés 0:1

Alavés dokázal zvítězit na půdě Eibaru a dál uniká sestupovým příčkám. Veledůležité tři body mu zařídila brzká Guidettiho branka, na kterou domácí nenašli odpověď. Eibar si šance vytvořil, jenže nebyl produktivní.

Preview: SD Eibar - Deportivo Alavés

Nedělní poledne nabídne v rámci 32. kola LaLigy velmi zajímavý souboj mezi domácím Eibarem a Deportivem Alavés. Domácí celek je sice na 10. místě tabulky, ale jeho forma je pryč. Alavés nemá k sestupové propasti moc daleko, jenže umí překvapit.

Real Betis - SD Eibar 2:0

Skvělou formu potvrdil Betis a po další výhře už se zařadil na páté místo za čtvrtý Real Madrid, na který však hodně ztrácí. Andalusané si rozdělili branky do obou poločasů, skóre načal León a druhou branku si hosté vsítili sami. Oním nešťastníkem se stal Arbilla.

Betis dál sní o Evropě, v cestě stojí Eibar

Real Betis opět válí a díky třem výhrám v řadě se dostal na šestou příčku, která zaručuje Evropskou ligu pro příští ročník. Jeho městský rival má ale stejný počet bodů a Betis se pokusí další posbírat v duelu s hostujícím Eibarem.

SD Eibar - Real Sociedad 0:0

Baskická bitva mezi Eibarem a Realem Sociedad branku nepřinesla. V utkání dominovaly obě defenzívy, které si připsaly čistý štít. Hosté tak nadále zůstávají v sestupovém ohrožení, Eibar na desátém místě půli ligovou tabulku.

Preview: SD Eibar - Real Sociedad

Eibar by si moc rád připsal další body do tabulky a posunul se blíže její první polovině. V neděli v podvečer k tomu bude mít velmi dobrou příležitost, protože na své půdě uvítá Real Sociedad San Sebastian.

Levante si výhrou řeklo o záchranu

Přesně takto se bojuje o setrvání v LaLize. Navzdory nešťastné sezóně Levante bojuje zuby nehty o setrvání v nejvyšší španělské soutěži. Na konto si nyní připsalo druhou výhru v řadě.

Levante bojuje o záchranu, Eibaru se ve Valencii nedaří

Levante se po minulém kole konečně vrátilo k vyhrávání a vytvořilo si náskok na sestupovou propast. V rámci páteční předehrávky by tento trend rádo udrželo, i když jej čeká náročná zkouška. Na Estadi Ciutat de València totiž zavítá Eibar.