Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Real Valladolid - Athletic Bilbao 1:2

Valladolid počtvrté v řadě nezískal ani bod a v tabulce se po slušném začátku propadá směrem dolů. Athletic se díky výhře vyhoupl na třináctou pozici.

Racing Santander - Real Valladolid 2:0

Santander porazil Valladolid a odskočil soupeři v tabulce na tři body. O výsledku rozhodly góly Smolareka a Tchitého v druhé půli. Hosté okupují poslední ještě sestupovou příčku.

Preview: Racing Santander - Real Valladolid

Racing Santander, který doposud nasbíral osm bodů, hostí pětibodový Valladolid, ten je těsně nad hranicí sestupu a potřebuje zlomit sérii nepříznivých výsledků. Domácí jsou v klidném středu tabulky.

Real Valladolid - Real Murcia 1:4

V souboji nováčků přišel Valladolid ještě v první půli o dva vyloučené hráče a nakonec vysoko podlehl. Murcia si odváží tři body za vítězství 4:1.

Preview: Real Valladolid - Real Murcia

Valladolid hostí v duelu nováčků Murcii a bude hledat cestu za druhým vítězstvím v sezoně. Hosté potřebují přerušit sérii nepříznivých výsledků, naposledy doma podlehli Almeríi.

RCD Mallorca - Real Valladolid 4:2

Mallorca porazila v šestigólové přestřelce Valladolid, dva góly vstřelila největší hvězda domácích Juan Arango. Valladolid vedl už o dvě branky, Mallorca ale čtyřmi góly skóre otočila.

Preview: RCD Mallorca - Real Valladolid

V duelu mezi Mallorkou a Valladolidem hraje sedmý s osmým v tabulce. Nováček Valladollid v minulém kole dokonce sahal po vítězství nad Realem Madrid.

Real Valladolid - Real Madrid 1:1

Real Madrid si přijel do Valladolidu pro první ligovou ztrátu v tomto ročníku. A nechybělo mnoho a Bílý balet mohl prohrát, ale remízu zajistil pár minut před koncem střídající Saviola.

Primera Division - preview sezony 2007/2008

Primera division má za sebou již dvě odehraná kola, přestupní termín ale skončil až na konci září. Proto přinášíme tradiční přesezonní preview až nyní, aby bylo až do ledna aktuální a také se lépe odhaduje pravděpodobná sestava a tvář týmů.

BARCA POSTUPUJE, DERBY NEDOHRÁNO

Barcelona dokázala otočit nepříznivý vývoj dvojzápasu se Zaragozou, po domácí porážce 0:1 vyhrála venku 2:1 a může se těšit na semifinále. Tam se představí také Getafe a La Coruňa, čtvrtý semifinalista zatím není znám - derby mezi sevillskými Betisem a FC zůstalo kvůli výtržnostem fanoušků nedohráno.