Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Sparťané v přípravě porazili i Betis

Úspěšná série fotbalistů Sparty v přípravě pokračovala i v dnešním duelu s Betisem Sevilla, nad kterým zvítězili 1:0 brankou Ludovika Sylvestreho z úvodu druhého poločasu. Byl to osmý zápas Sparty v přípravě, v níž ještě ani jednou nepohrála. Trenérovi Michalu Bílkovi tak vyšlo setkání s klubem, v němž kdysi působil jako hráč.

Espanyol Barcelona - Real Betis 1:2

Překvapením skončil duel mezi Espanyolem Barcelona a Betisem Sevilla. Andaluský tým si odvezl z Montjuicu výhru 1:2, když skóroval vždy v posledních minutách obou poločasů. Espanyol tak potvrdil svojí herní krizi a absenci několika opor. Pro Betis mají tři body cenu zlata, neboť je vzdalují zase o kousek sestupovým příčkám.

Preview: Espanyol Barcelona - Real Betis

Na stadionu Montjuïc sehraje další ze svých utkání domácí Espanyol. Jeho soupeřem bude sevillský Betis, který nad svým soupeřem již sedm zápasů v La Lize nevyhrál. Katalánský klub však čelí aktuálně výsledkové krizi a zraněním klíčových hráčů. To Betis až na sevillské derby a výpadek z Copa del Rey po změně trenéra postupně šplhá ode dna ligové tabulky.

Real Betis - Recreativo Huelva 1:1

Betis hostil v malém andaluském derby Huelvu a týmy se rozešly smírným výsledkem 1:1. Celky se dělí o šestnáctou a sedmnáctou příčku tabulky, drží poslední nesestupové příčky.

Preview: Real Betis - Recreativo Huelva

Real Betis hostí Recreativo Huelva. Andalusie se chystá na malé derby. V ryze záchranářském zápase se střetnou šestnáctý a sedmnáctý celek průběžné tabulky.

Real Betis - Getafe CF 3:2

Real Betis vedl nad Getafe již o tři branky, přesto v závěru zápasu nechybělo mnoho a ten skončil remízou. Betis se posunul na šestnácté místo v tabulce, Getafe je jen o skóre před ním.

Preview: Real Betis - Getafe CF

Betis přivítá na stadionu Manuela Ruíze de Lopery v důležitém utkání Getafe. Trápící se Real se může v případě vítězství bodově dotáhnout na svého nedělního soupeře a také s velkou pravděpodobností by se posunul z osmnácté sestupové pozice.

Sevilla přejela v městském derby Betis

Sevilla si odnesla skalp městského rivala a po jasné převaze zdolala Betis 3-0 po dvou brankách Luise Fabiana a jedné Daniela Alvese. Klub ze stadionu Sáncheze Pizjuána po matném počátku sezóny pokračuje vzhůru tabulkou, zatímco jeho soupeř zůstává na sestupových příčkách.

Preview: Sevilla FC - Real Betis

Poslední zápas 18. kola La Ligy otřese základy andaluské metropole Sevilly. Na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuana se uskuteční další z řady bouřlivých sevillských derby.

Lyon prý nabídl Baroše Betisu

Útočník Milan Baroš by mohl odejít v lednu z Lyonu do Betisu Sevilla. Španělský klub shání posily pro boj o záchranu v nejvyšší soutěži a francouzský ligový šampion mu nabídl českého reprezentanta nebo brazilského kanonýra Freda. Šéf Betisu Manuel Ruiz de Lopera si podle francouzských médií vzal pár dní na rozmyšlenou.

Valladolid a Betis přiliš diváky nepobavil

Osm hráčů musel odměnit rozhodčí zápasu mezi Valladolidem a Betisem kartami, ale žádnému se nepovedlo dát gól. Největší šanci zápasu spálil šest minut před koncem Rivas z Betisu, když jeho hlavičku reflexivně vyrazil domácí gólman. Ovšem průběh zápasu lépe vystihne spíš statistika faulů. Napočítáno jich bylo 44!

Preview: Real Valladolid - Real Betis

Valladolid hraje s Betisem, celky se dělí se o 17 a 18 příčku, které jsou na samé hranici těch sestupových. Mírně lepší ve skóre je zatím Valladolid.

Chaparrovo kouzlo působí dál

Real Betis dokázal proti oslabené Almerii otočit stav zápasu a nakonec zvítězil jasně 3:1 a pod Franciscem Chaparrem pokračuje ve skvělých výkonech. Chaparro nahradil teprve nedávno Cupera a zatím má na svém kontě cennou výhru na půdě Villarrealu a remízu s Elche v Copa del Rey.

Preview: Real Betis - UD Almería

Předpředposlední Real Betis hraje s jedenáctou Almerií, oba celky dělí v tabulce 5 bodů. Po výhře nad Villarrealem mají tak domácí velkou šanci zmizet ze sestupových příček.

Villarreal CF - Real Betis 0:1

Betis překvapivě vyhrál na hřišti Villarrealu. Andaluský klub tak hned v prvním zápase pod novým trenérem Chaparrem dokázal zvítězit a v tabulce se posunul před Deportivo na osmnáctou pozici. Domácím hráčům jako by docházel dech, svěřenci trenéra Pellegriniho získali v posledních třech duelech jediný bod, v tabulce jsou na průběžném třetím místě