Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe deklasovalo Cádiz a připsalo si druhou výhru v sezoně

Teprve druhou, avšak o to působivější výhru v sezoně zaznamenalo Getafe. Madridský celek rozstřílel 4:0 Cádiz a alespoň trochu zlepšil své postavení v tabulce. Domácí rychle poslal do vedení Olivera a po změně stran postupně zvýšili skóre Cuenca, Ünal a Mata.

Getafe usiluje o druhou výhru v ročníku proti zlepšujícímu se Cádizu

Stadion Coliseum Alfonso Perez v Getafe se stane dějištěm poledního utkání v neděli a opět v něm půjde o hodně. Domácí se neskonale trápí a touží opustit poslední příčku, k čemuž by jim body z utkání pomohly. Soupeř ale bude hodně nebezpečný.

Villarreal konečně znovu vyhrál. Getafe padlo po gólu Triguerose

Villarreal navázal na vítězné utkání z Ligy mistrů a dobrou formu si přenesl i do LaLigy. V ní porazil nejtěsnějším možným rozdílem Getafe, jehož strádání prodloužila jediná přesná trefa. O ni se už v 10. minutě postaral Manuel Trigueros.

Pohárový Villarreal hledá ligovou formu s Getafe

Nedělní program 13. kola LaLigy zahájí duel dvou týmů, které rozhodně nemohou být spokojené se svou situací. Villarreal se nachází dost daleko od pohárových příček a Getafe dost daleko od záchrany.

Getafe se dočkalo, na dvanáctý pokus bere výhru

Velký kámen spadl ze srdce všem hráčům, trenérům a fanouškům Getafe, madridský klub se na dvanáctý pokus konečně dočkal výhry. V domácím prostředí přehrál Espanyol, hrdinou utkání se stal Enes Ünal.

Jedenáct kol bez vítězství. Dokáže Getafe s touto sérii něco udělat?

Vylepšit svojí jinak tristní bilanci se pokusí Getafe. Madridský celek společně s Levante ještě nevyhrál a krčí se na posledním místě LaLigy. V neděli podvečer ho čeká souboj s Espanyolem, který je na tom podstatně lépe.

Getafe přišlo o premiérovou výhru v nastavení

Už to vypadalo, že se Getafe konečně dočká a získá první vítězství v sezoně. Po gólu Ünala v prvním poločase dlouho nad Granadou vedlo, přečkalo penaltu a hubený náskok drželo ještě v nastavení. A právě tam o něj nakonec přišlo. V jeho sedmé minutě srovnal na konečných 1:1 Molina.

V záchranářské bitvě hostí Granada Getafe

Dva celky aktuálně se nacházející na sestupových pozicích se střetnou v rámci jedenáctého kola LaLigy. Podstatně veseleji na tom je Granada, které chybí kousek do klidnějších vod, Getafe je však utopené na posledním místě tabulky.

Getafe se ode dna neodrazí, jasně prohrálo se Celtou Vigo

Na první vítězství stále čeká Getafe. Madridský celek hrál pětapadesát minut vyrovnanou partii se Celtou Vigo, ale pak dvakrát inkasoval a navíc přišel o vyloučeného Dakonama. Dvě branky Santiho Miny podpořil jedním gólem i Iago Aspas.

Nebudeme hledat výmluvy, řekl Flores po dalším nezdaru Getafe

Hodně mizerně na tom v letošní sezoně je Getafe a cestou z krize zatím není ani změna trenéra. Kormidla madridského klubu se nedávno ujal Quique Sánchez Flores a staronové angažmá začal remízou s Levante. V pondělí večer ovšem přišlo zklamání...

Dohrávku 10. kola obstarají Getafe a Celta Vigo

Poslední Getafe se představí až v pondělí, v dohrávce kola proti Celtě Vigo a konečně bude chtít zvítězit. Domácím se to v letošní sezoně ještě ani jednou nepodařilo.

Levante se rozešlo s Getafe bez branek

Levante se rozešlo s Getafe bez branek a nebyl to zrovna příjemný zápas. V samém závěru sice mohl skórovat Enes Ünal, ale v obrovské šanci selhal a napálil míč mimo. Nudné utkání bez šancí vítěze nepoznalo.

Levante hostí v souboji trenérských premiér Getafe

Trochu okleštěné deváté kolo LaLigy začne v sobotu navečer ve Valencii. Na Estadi Ciutat de València bude domácí Levante usilovat o první výhru v ročníku a bude mírným favoritem. Getafe, které sem dorazí, má totiž nejhorší formu z celé ligy.