Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe na nový rok šokovalo Real a porazilo ho

Když by se v Getafe ujalo známé rčení "Jak na nový rok, tak po celý rok", asi by se fandové vůbec nezlobili. V prvním utkání nového roku se totiž Getafe povedlo šokovat Real Madrid a díky jediné trefě Enese Ünala vyhrát!

Getafe se pokusí zabránit pádu do propasti proti lídrovi

Malé madridské derby rozehraje nedělní program 19. kola LaLigy a nabídne Realu Madrid další šanci, jak odskočit svým pronásledovatelům. O body se ho pokusí obrat Getafe, kterému se to ale dlouhodobě vůbec nedaří.

Darío Poveda rozhodl v nastavení o nejtěsnější výhře Getafe nad Osasunou

Getafa slaví a rozhodně má co. Tři body ze zápasu s Osaunou mu pomůžou vylepšit stávající postavení a po tomto víkendu zůstanou mimo sestupové příčky. Vyrovnané utkání rozhodl až v nastaveném čase Darío Poveda.

Getafe potřebuje napravit ostudu z poháru, hostí Osasunu

V nedělní podvečer budou fotbalisté Getafe usilovat o nápravu nevydařeného pohárového utkání s Atléticem Baleares, který se zapsal do klubové historie jako velká ostuda. Debakl od účastníka nižších španělských soutěží může odčinit jenom dobrý výkon a výhra nad Osasunou.

Záchranářský souboj Alavésu s Getafe skončil remízou

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Deportivem Alavés a madridským Getafe. Hosté vedli od 20. minuty zásluhou Ünala, ale čtyři minuty před koncem zachránil Alavésu bod Joselu. Do zápasu také zasáhl český záložník Jakub Jankto, ale střelecky se neprosadil.

Getafe má zlepšující se formu. Zastaví ho domácí Depor?

Getafe se začíná osmělovat a jeho forma dává tušit, že bychom s ním minimálně v boji o záchranu ještě měli počítat. Přistřihnout křidélka se mu pokusí Deportivo Alavés, které soupeře v sobotu odpoledne hostí.

Athletic díky skvělému brankáři Simónovi veze z Getafe bod

Getafe má cenný bod, který mu ale v postupu tabulkou vůbec k ničemu nepomůže. Ale minimálně po stránce sebevědomí je to pro hráče madridského celku fajn, když remizujete se silným Athleticem.

Lepšící se Getafe přivítá Athletic

Teprve koncem října si Getafe připsalo vůbec první ligovou výhru v této sezoně a zdá se, že to tým trenéra Quiqueho Sanchéze Florese náležitě nakoplo. Madridský celek získal v dalších kolech solidní čtyři body a uspěl také v Copa del Rey. Dokáže na lepšící se formu navázat i proti Athleticu?

Utkání Mallorcy s Getafe skončilo 0:0

Podprůměrný fotbal a nakonec spravedlivá remíza 0:0 byla k vidění na Mallorce, kam v roli soupeře zavítalo madridské Getafe. Za devadesát minut došlo jen ke dvěma střelám na branku a o ty se výhradně postarali Bermellones.

Mallorca potřebuje nastartovat. Getafe by mohlo být ideální šancí

Sobotní podvečer v LaLize a jejím už 15. kole otevře brány Estadio Iberostar na Mallorce, kam se podívá zoufale bojující Getafe. A není tak úplně bez šance, protože zatímco domácímu celku se dařit přestává, Getafe se pokouší zvednout.

Getafe deklasovalo Cádiz a připsalo si druhou výhru v sezoně

Teprve druhou, avšak o to působivější výhru v sezoně zaznamenalo Getafe. Madridský celek rozstřílel 4:0 Cádiz a alespoň trochu zlepšil své postavení v tabulce. Domácí rychle poslal do vedení Olivera a po změně stran postupně zvýšili skóre Cuenca, Ünal a Mata.

Getafe usiluje o druhou výhru v ročníku proti zlepšujícímu se Cádizu

Stadion Coliseum Alfonso Perez v Getafe se stane dějištěm poledního utkání v neděli a opět v něm půjde o hodně. Domácí se neskonale trápí a touží opustit poslední příčku, k čemuž by jim body z utkání pomohly. Soupeř ale bude hodně nebezpečný.

Villarreal konečně znovu vyhrál. Getafe padlo po gólu Triguerose

Villarreal navázal na vítězné utkání z Ligy mistrů a dobrou formu si přenesl i do LaLigy. V ní porazil nejtěsnějším možným rozdílem Getafe, jehož strádání prodloužila jediná přesná trefa. O ni se už v 10. minutě postaral Manuel Trigueros.

Pohárový Villarreal hledá ligovou formu s Getafe

Nedělní program 13. kola LaLigy zahájí duel dvou týmů, které rozhodně nemohou být spokojené se svou situací. Villarreal se nachází dost daleko od pohárových příček a Getafe dost daleko od záchrany.

Getafe se dočkalo, na dvanáctý pokus bere výhru

Velký kámen spadl ze srdce všem hráčům, trenérům a fanouškům Getafe, madridský klub se na dvanáctý pokus konečně dočkal výhry. V domácím prostředí přehrál Espanyol, hrdinou utkání se stal Enes Ünal.