Espanyol Barcelona Španělsko - Espanyol Barcelona - Zprávy

Preview: Espanyol Barcelona - Valencia CF

Valencia cestuje v jednom ze čtyř sobotních duelů španělské nejvyšší soutěže do Barcelony, kde se na Estadio Olímpico střetne s Espanyolem. Domácí celek má na šesté pozici náskok čtyř bodů na svého sobotního soka.

Deportivo La Coruňa - Espanyol Barcelona 2:0

Espanyol prohrál třetí ligové utkání v řadě, tentokrát nestačil na Deportivo La Coruňa. Vše podstatné se událo v rozmezí 17. a 24. minuty, kdy Depor vsítil dvě branky.

Preview: Deportivo La Coruňa - Espanyol Barcelona

Deportivu se nedaří, Espanyolu se nedaří... A tak by logickým výsledkem měla být remíza, ale ta přece nikomu nestačí. Mezi aspirantem na evropské poháry a kandidátem na sestup se tedy dá očekávat tvrdá bitva.

Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2:4

Espanyol prohrál potřetí v řadě na domácím stadionu, tentokráte na Estadio Olimpico de Montjuic podlehl Seville 2:4. Los Pericos tak zaváhali popáté z posledních šesti zápasů, v tabulce patří katalánskému klubu pátá pozice. To Sevilla vyhrála potřetí z posledních čtyř utkání a v tabulce je už na šestém místě, tři body za svým dnešním soupeřem.

Preview: Espanyol Barcelona - Sevilla FC

V jednom ze tří sobotních duelů čtyřiadvacátého kola španělské nejvyšší soutěže se na Estadio Olimpico de Montjuic představí Espanyol a Sevilla.

Espanyol Barcelona - Recreativo Huelva 1:2

Espanyol doma prohrál druhý zápas za sebou, tentokráte s Recreativem Huelva a klesl na pátou příčku průběžné tabulky. Huelva se díky tomu vyšvihla na nesestupovou 17. příčku.

Preview: Espanyol Barcelona - Recreativo Huelva

Espanyol Barcelona přivítá pod Montjuicem Recreativo Huelva, domácí zažívají historickou sezonu, v níž se momentálně vyhřívají na třetím místě průběžné tabulky Primera division, Recre jsou naopak nyní na předposlední příčce.

Getafe CF - Espanyol Barcelona 0:1

Espanyol ukončil sérii tří porážek v řadě a nejtěsnějším poměrem zvítězil na hřišti Getafe. Katalánský celek je v tabulce na skvělé třetí příčce.

Preview: Getafe CF - Espanyol Barcelona

Zvedající se Getafe hraje s Espanyolem, který musí řešit závažný problém ve zranění kapitána a hrotového útočníka Raúla Tamuda.

Espanyol Barcelona - Real Betis 1:2

Překvapením skončil duel mezi Espanyolem Barcelona a Betisem Sevilla. Andaluský tým si odvezl z Montjuicu výhru 1:2, když skóroval vždy v posledních minutách obou poločasů. Espanyol tak potvrdil svojí herní krizi a absenci několika opor. Pro Betis mají tři body cenu zlata, neboť je vzdalují zase o kousek sestupovým příčkám.

Preview: Espanyol Barcelona - Real Betis

Na stadionu Montjuïc sehraje další ze svých utkání domácí Espanyol. Jeho soupeřem bude sevillský Betis, který nad svým soupeřem již sedm zápasů v La Lize nevyhrál. Katalánský klub však čelí aktuálně výsledkové krizi a zraněním klíčových hráčů. To Betis až na sevillské derby a výpadek z Copa del Rey po změně trenéra postupně šplhá ode dna ligové tabulky.

Tamudo si zlomil ruku a musí na operaci

Velká nepříjemnost potkala Espanyol a především pak Raúla Tamuda. Španělský reprezentační útočník si na dnešním tréninku zlomil ruku a musí se podrobit operaci, po níž ho čeká dvouměsíční přestávka...

Real Valladolid - Espanyol Barcelona 2:1

Valladolid znovu dokázal, že na kluby z čela tabulky umí, tentokráte nováček soutěže na domácím stadionu Josého Zorrilly porazil Espanyol 2:1. Pucela vyhrála třetí utkání v řadě posunula se v tabulce na neuvěřitelné sedmé místo, naproti tomu Los Pericos prohráli podruhé za sebou a v tabulce se propadli na pátou příčku.

Preview: Real Valladolid - Espanyol Barcelona

Zajímavé utkání bude k vidění na stadionu Josého Zorrilly, kde v dobré formě hrající Valladolid hostí Espanyol. Valladolid je po první polovině na výborném devátém místě, a zdá se být nejsilnějším ze tří nováčků letošní sezony.

UD Almería - Espanyol Barcelona 1:0

Velké překvapení se zrodilo na stadionu Mediterráneo, kde domácí Almerie překvapivě porazila Espanyol. Katalánský celek tak poznal chuť porážky po sedmnácti zápasech bez prohry.