Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Barcelona i přes komplikace porazila Elche

Po dvou ligových porážkách si Barcelona zase připsala vítězství. Na Camp Nou to proti Elche měla být jednoznačná záležitost, ale ani dvoubrankové vedení nezajistilo Kataláncům hladký průběh. Hosté dokázali vyrovnat a ještě pět minut před koncem drželi nerozhodný stav, než brankou na 3:2 rozhodl Nico González.

Barcelona potřebuje nutně vyhrát. Proti je Elche

Barcelona s Elche ještě nikdy v historii neprohrála. Teď ale maličký celek cítí naději slavného giganta konečně porazit. Blaugranas totiž rozhodně nehýří optimismem a jejich forma se příliš neposunula ani pod trenérem Xavim.

Valencia vydřela výhru nad Elche

Druhé vítězství v řadě získala Valencia, ale proti Elche to neměla vůbec jednoduché. "Los Che" rozhodli o třech bodech až čtyři minuty před koncem, kdy vsítil rozhodující branku Cristian Piccini.

Elche se pokusí prolomit smůlu na stadionu Mestalla

Valencia neprohrála už v pěti ligových duelech a pořád má na dohled evropské poháry. Konkurence je však neúprosná, takže Valencia bude chtít za každou cenu vyhrát. Štěstí má v tom, že jí los na sobotní podvečer nadělil Elche.

Elche zdolalo Cádiz 3:1

Důležitého vítězství dosáhlo před vlastními diváky Elche. V souboji s Cádizem se třikrát prosadilo a protože inkasovalo jen jednou, získalo tři body. Brankáře Ledesmu postupně překonali Fidel, Morente a Josan. Čestný úspěch hostů měl na svědomí Álex Fernández.

V přímém boji o záchranu se utkají Elche s Cadízem

Na stadionu Manuela Martíneze Valera se v neděli odpoledne uskuteční souboj dvou ohrožených týmů Elche a Cadízu. V LaLize se jim nedaří, avšak v týdnu dokázaly oba postoupit do dalšího kola Copa del Rey a to by jim mohlo v dalším počínání pomoci.

Osasuna si jen dělí body s aktivním Elche

Elche v pondělní dohrávce trochu překvapivě dokázalo ukořistit bod proti Osasuně. Tu dostal už po sedmi minutách hry do vedení proměněnou penaltou Ante Budimir, ale hostům se přeci jen povedlo o pár minut později srovnat.

Elche do pozice trenéra jmenovalo Rodrígueze

Francisco Rodríguez se vrací do LaLigy. Třiačtyřicetiletý trenér, jenž byl po letním odchodu z Girony bez angažmá, převzal Elche, kde nedávno skončil Fran Escribá...

Osasuna hostí v pondělní dohrávce Elche

Pondělní dohrávka nás tentokrát zavede na stadion El Sadar do Pamplony. Místní Osasuna se bude moci přiblížit evropským pohárům, pokud tedy zdolá o záchranu bojující Elche. Hosté jsou v tabulce předposlední a vyhrát nedokázali téměř dva měsíce.

Elche hledá nového trenéra, Escribá byl odvolán

Fran Escribá po devíti měsících končí na lavičce Elche. Šestapadesátiletý kouč doplatil na neuspokojivé výsledky, pověstnou poslední kapkou byla dnešní porážka s Realem Betis...

Real Betis si upevnil pátou příčku, v Elche nasázel tři góly

V dobrých výkonech pokračuje i po reprezentační přestávce Real Betis. Sevillský celek zvítězil na půdě Elche 3:0 a to hrál od 68. minuty bez vyloučeného Héctora Bellerína. Náskok si ale vytvořil během úvodní půlhodiny, kdy nasázel domácím všechny tři góly.

Tápající Elche se pokusí prodloužit výpadek Realu Betis

Nedělní podvečer nás vtáhne do dění na Estadio Manuel Martínez Valero. Do Elche se dostaví Real Betis a byl by za normálních okolností jasným favoritem. Poslední dobou se od něj ale štěstí odvrátilo a jeho výsledky se rapidně zhoršily.

Mallorca vydřela v nastavení bod proti Elche

Blízko vítězství bylo na Estadio Iberostar Elche. Ještě v nastavení vedlo, ale v jeho páté minutě srovnal na konečných 2:2 Pablo Maffeo. Mallorca musela v zápase pokaždé dotahovat a vždy to nakonec zvládla.

Mallorca i Elche čekají čtyři zápasy na vítězství

Na Estadio Iberostar se spolu utkají RCD Mallorca a Elche. Oba celky v tuto chvíli čekají už čtyři kola na vítězství a rády by nelichotivou sérii utnuly. Rozdíl mezi oběma týmy činí čtyři body.

Real Madrid v Elche nezaváhal

Tři body veze z Elche hvězdný Real Madrid, který se na stadionu Manuela Martíneze Valera prosadil dvakrát. Domácí nehráli s favoritem špatnou partii, ale naděje na případný úspěch vzala za své, když v 64. minutě uviděl druhou žlutou kartu Guti. Obě branky Bílého baletu zařídil Brazilec Vinícius Júnior.