Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Real Betis doma padl s Elche, dostal gól pár minut před koncem

Real Betis večer nezvládl svou roli favorita a přenechal všechny tři body disciplinovanému Elche. O šok se pár minut před koncem postaral Tete Morente.

Elche jede do oblíbené Sevilly, čeká ho Betis

Real Betis minule zaváhal a vysněná Liga mistrů se mu zase o trochu vzdálila. Reagovat na tuhle ztrátu chce už v úterý večer, kdy se v rámci vloženého 33. kola vtělí do role hostitele. Na stadion Benita Villamarína dorazí Elche.

Elche přejelo Mallorcu, ta může spadnout do sestupového pásma

Třígólovou výhru slaví Elche. Sestupem ohrožená Mallorca nedokázala být efektivní a nakonec inkasovala z kopaček Mojicy a Bigase, přičemž třetí branka si vstřelila sama. Oním nešťastníkem se stal Lee Kang-in.

Mallorca si minule smlsla na Atléticu a teď se chystá na Elche

První sobotní duel programu 32. kola LaLigy proti sobě postaví dva týmy bezprostředně ohrožené sestupem. Domácí Elche na Estadio Manuel Martínez Valero hostí Mallorcu a nesmí ji podcenit. Naposledy to udělalo Atlético a nedopadlo to s ním moc dobře.

Real Sociedad během deseti minut otočil utkání s Elche

Elche vstoupilo do domácího utkání skvěle a velmi brzy nad Basky vedlo, jenže nakonec mu vedení nevydrželo. A to nejen do konce utkání, ale dokonce ani do poločasu. La Realu stačilo deset minut na to, aby otočilo skóre ve svůj prospěch.

O poháry bojující Real Sociedad vyzve domácí Elche

U Elche bývá zvykem, že po dvou porážkách vždycky jedno utkání vyhraje. Pokud bychom kalkulovali s tímhle, tak má Real Sociedad problémy, protože to bude právě baskický celek, kdo se v neděli ukáže na stadionu Manuela Martíneze Valera.

Athletic vydřel výhru nad Elche

Na osmém místě tabulky zůstává po těsné výhře 2:1 nad Elche baskický Athletic Club. Svěřenci trenéra Marcelina měli zejména v prvním poločase výrazně navrch a nakonec zaslouženě získali tři body. V prvním poločase zařídil vedení Álex Berenguer a až před koncem ho pojistil druhým gólem Asier Villalibre. Snížení Josana už znamenalo jen kosmetickou úpravu.

Athletic se po minulém zaváhání musí vzchopit proti Elche

Athletic těsně před reprezentační pauzou nezvládl poměrně snadné utkání s Getafe a jen si s ním rozdělil body. V neděli odpoledne se s kulisou zaplněného stadionu v zádech postaví proti Elche, které se nachází v tabulce hned nad Getafe.

Valencia zvítězila na Elche gólem Gonçala Guedese

Valencia dokázala vyloupit stadion Manuela Martíneze Valera a natáhnout sérii bez porážky na čtyři utkání. Los Che ale nadále zůstávají ve středu tabulky s odstupem na pohárové příčky. Jedinou branku vstřelil krátce po změně stran Gonçalo Guedes.

Valencii se v Elche daří a favoritem bude i v sobotu

Elche se v minulém kole vracelo jako šťastnější a spokojenější tým z Granady, odkud si přivezlo tři body. V sobotu by v tom rádo pokračovalo, jenže jeho sok má tentokrát mnohem zvučnější jméno. Na Estadio Manuel Martínez Valero dorazí Valencia.

Elche veze z Granady těsnou výhru

Pouze jedna branka byla k vidění v zápase mezi Granadou a Elche. Diváci jí viděli už po jedenácti minutách z kopačky Fidela. Granada se i po další porážce drží těsně nad sestupovou propastí, zatímco Elche spodním patrům uniká.

Elche se pokusí prolomit trápení v Granadě

Sobotní odpoledne vypustí do hry Granadu s Elche a pro domácí tým to bude velká šance, jak se dostat dál od sestupového pásma. Elche totiž drží náskok jen čtyř bodů a navíc se mu v poslední době vůbec nedaří.

Barcelona otočila v Elche výsledek a vyhrála 2:1

Na vítězné vlně se veze FC Barcelona. Katalánský velkoklub splnil v Elche povinnost a zvítězil 2:1. Utkání se ale nevyvíjelo podle představ, protože Elche po prvním poločase vedlo a ještě šest minut před koncem zápasu byl výsledek nerozhodný. Tři body Barceloně zajistil až proměněný pokutový kop uzdraveného Memphise Depaye.

Barcelona jede potvrdit formu do Elche

Už jsou tomu tři měsíce, co Barcelona okusila hořkost porážky v rámci domácí soutěže. V neděli cestují svěřenci trenéra Xaviho do Elche prodloužit sérii neporazitelnosti, která činí již deset ligových zápasů v řadě. Elche slovutného soupeře ještě nikdy v historii neporazilo.

Levante potvrdilo rostoucí formu a doma si poradilo s Elche

Poslední Levante se v páteční předehrávce 26. kola střetlo s Elche, které se nachází ve středu tabulky. Elche z převahy v prvním poločase nic nevytěžilo, naopak do vedení šlo Levante po brance kapitána Moralese. V druhé půli zvýšil vedení de Frutos a poté, co byl vyloučen záložník Elche Gumbau, ještě přidal pojistku Melero.