Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Zlepšující se Valencia prověří domácí Deportivo Alavés

Ještě nedávno strádající Valencia se dere vzhůru tabulkou a její výkony se kolo od kola zlepšují. Forma jejího dalšího soupeře se naopak zhoršuje. Jak si Netopýři poradí na půdě domácího Deportiva Alavés?

Alavés po dlouhé době uspěl a prodloužil trápení Realu Sociedad

Hráči Deportiva Alavés se po překvapivě vydařeném začátku dostali do útlumu a čtyřikrát v řadě nevyhráli, nyní si ale přivezli tři body ze San Sebastianu. Tamní Real Sociedad také nevstoupil do sezóny špatně, čtyři prohry v řadě ho ovšem sráží jen těsně nad sestupovou hranici.

Alavés se s Bilbaem rozešel bez branek

Deportivo Alavés se stále drží v popředí tabulky a platí to i po zápase s Athleticem Bilbao, který branku nepřinesl. Žádná ofenzivní hitparáda se nekonala, k vidění bylo jen málo čistých gólových příležitostí a konečná dělba bodů je pro obě strany zasloužená.

Deportivo Alavés zastavuje pád v San Sebastiánu

Deportivo Alavés má na první pohled snadnou úlohu, protože brání skvělé šesté místo proti týmu z naprostého spodku tabulky. V rámci páteční předehrávky 17. kola LaLigy se totiž podívá do San Sebastiánu, kde fotbal v těchto dnech moc radosti nepřináší.

Bilbao s novým trenérem hodlá prodloužit špatnou sérii Alavésu

Alavésu pomalu dochází šťáva, nebo se to tak alespoň může zdát vzhledem k jeho posledním výsledkům. Bilbao je na opačné straně tabulky a bojuje o záchranu, ale síly se mu pomalu vrací.

Atleti porazili Alavés a dotáhli se na Barcelonu

Atlétiko doma odstavilo Alavés a dotáhlo se na vedoucí Barcelonu. Souboj dvou celků umístěných v první čtyřce rozhodl už po šestadvaceti minutách chorvatský rebel Nikola Kalinić, aby před koncem utkání pojistili výsledek Antoine Griezmann a Rodri. Los Colchoneros vyhráli zcela zaslouženě 3:0 a budou čekat, jak si povedou další aspiranti na prvenství.

Atlético Madrid čeká na nevyzpytatelný Alavés

V sobotu krátce po poledni se do sebe na stadionu Wanda Metropolitano pustí domácí Atlético Madrid a hosté z Alavésu. A zřejmě nemusíme čekat úplně gólové hody, protože vzájemné duely mezi těmito dvěma soupeři často rozhoduje třeba jen jedna branka.

Deportivo Alavés - Sevilla FC 1:1

Sevilla přišla o první místo ve španělské LaLize, které si zpátky vzala Barcelona. Sevilla totiž nezvládla utkání v Alavésu a veze si domů jen bod. Domácí Depor se dostal rychle do vedení a Seville trvalo až do 78. minuty, než našla na jeho obranu recept.

Preview: Deportivo Alavés - Sevilla FC

Na Estadio Mendizorroza přijíždí nečekaný lídr La Ligy - Sevilla FC. Oba dnešní soupeři prožívají až doposud výjimečnou sezonu, přičemž domácí Deportivo Alavés se nachází pouhé 3 body za vedoucí Sevillou.

CD Leganés - Deportivo Alavés 1:0

Po Eibaru nezvládl Alavés i druhý venkovní zápas a po porážce 0:1 může vypadnout z první čtyřky. Naopak vítězství velmi pomůže Leganésu, který si do bojů o záchranu připisuje tři body. Jedinou branku zápasu vstřelil na sklonku prvního poločasu. Youssef En-Nesyri.

Preview: CD Leganés - Deportivo Alavés

Leganésu se stále nedaří odlepit se od sestupových příček, třebaže jeho výkony se zlepšují. V páteční předehrávce 13. kola LaLigy se na Estadio Municipal de Butarque pokusí překvapit hostující Deportivo Alavés.

Deportivo Alavés - SD Huesca 2:1

Deportivo Alavés uhrálo cennou výhru 2:1 nad celkem SD Huesca a drží se i nadále v nejlepší čtyřce. Hosté z Huescy se stále trápí a zůstávají na posledním místě La Ligy.

Preview: Deportivo Alavés - SD Huesca

V neděli přesně ve 10 hodin se na stadionu Mendizorrotza domácí Alavés pokusí získat další cenné body do tabulky. Tentokrát by po minulé porážce mohl vyhrát, protože jeho soupeřem bude poslední tým tabulky Huesca.

SD Eibar - Deportivo Alavés 2:1

Tři branky, dvě červené karty a velká radost domácího Eibaru. Baskové nevstoupili do zápasu s Alavésem zrovna dobře, když po rychlé brance velmi brzy prohrávali, ovšem nakonec dokázali výsledek otočit, přičemž rozhodující branka padla až v první minutě nastaveného času. Rozhodl Papakouli Diop.

Preview: SD Eibar - Deportivo Alavés

Deportivo Alavés pokračuje v parádních výkonech a drží se dost překvapivě v těsném závěsu za první Barcelonou. Eibar prožívá úplně odlišnou sezonu, protože se mu vůbec nedaří a tráví začátek listopadu až na 15. příčce.