Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Preview: Celta Vigo - Valencia CF

Pokud si chce Valencia udržet svou příčku před dotírajícími sousedy, musí bodovat. Na hřišti tápající Celty Vigo by to nemusel být zas až takový problém, ale každý hráč dobře ví, že pokud podcení i toho nejnepatrnějšího soupeře, může lehce přijít o kontrolu nad zápasem.

Sevilla FC - Celta Vigo 1:0

Celta Vigo srdnatě bojovala s favorizovanou Sevillou, ale nakonec to na bodový přísun nestačilo. Jediným gólem rozhodl zápas Nicolás Pareja, který se prosadil již po třiceti minutách. Navíc musela Celta Vigo dohrávat zápas v početním oslabení, když byl vyloučen Carles Planas.

Preview: Sevilla FC - Celta Vigo

Velmi atraktivní duel svou téměř-sousedů v tabulce La Ligy bude k vidění v sobotu v podvečer. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, kde vládne domácí Sevilla, zavítá Celta Vigo - příjemné překvapení letošní ligové scény. Oba týmy dělí jen dvě příčky, i když bodový rozdíl je propastný.

Celta Vigo - UD Almería 0:1

Před páteční předehrávkou šestnáctého kola se Almeríi přihodila nemilá věc v podobě vážného zranění brankářské jedničky Rubéna Martíneze. Zápas na půdě Celty Vigo tak byl ostrý křest ohněm pro dosavadního náhradníka Juliána Cuestu, jenž se vypořádal se svou novou rolí naprosto znamenitě. Hlavně díky jeho přispění si Andalusané odvážejí všechny body za těsnou výhru 1:0.

Preview: Celta Vigo - UD Almería

Almería se v závěru kalendářního roku potácí a zároveň i prochází celou řadou změn. V posledním ligovém kole před zimní přestávkou si jedou Andalusané pro důležité body do boje o záchranu na půdu Celty Vigo, která po skvělém vstupu do sezony v posledních týdnech povážlivě ztrácí a rázem začíná řešit mnohem jiné starosti...

Málaga CF - Celta Vigo 1:0

Malaga vybojovala těsnou výhru nad Vigem a zaútočila na šestou příčku. O vítězství domácích v poměru 1:0 se gólovou hlavičkou postaral už ve 21. minutě Samuel. Malaga tak napravila loňský výprask od Celty a podruhé za sebou zvítězila nejtěsnějším rozdílem. Osmá pozice Viga se po páté soutěžní porážce v řadě otřásá v základech.

Preview: Málaga CF - Celta Vigo

Malagu čeká v sobotu další důležité utkání na cestě za vysněným pohárovým umístěním. Na stadion La Rosaleda přicestuje tabulkový soused domácích Celta Vigo, která se vzpamatovává ze čtyř po sobě jdoucích soutěžních porážek.

Nezastavitelný Ronaldo hattrickem zbořil Celtu i nový rekord

Vítězná série Realu Madrid pokračuje i po čtrnáctém kole Primera División. Již osmnácté prvenství za sebou si Bílý balet připsal na domácí půdě proti Celtě Vigo, když díky hattricku Cristiana Ronalda zvítězil 3:0. Pro portugalskou superhvězdu šlo již o třiadvacátý hattrick ve španělské lize, přičemž nikdo v její historii na tuto metu nedosáhl.

Preview: Real Madrid - Celta Vigo

Můžeme vůbec čekat něco jiného než další vítězství Realu Madrid? Všech posledních osmnáct zápasů Bílého baletu napříč soutěžemi skončilo výhrou madridského celku, což je rekordní číslo, na které historie Realu nepamatuje. Přesto trenér Carlo Ancelotti zůstává vůči svému týmu zdravě kritický a tvrdí, že je stále co zlepšovat. Zastavit nezastavitelné přijede na stadion Santiaga Bérnabeua Celta Vigo.

Celta Vigo - SD Eibar 0:1

Eibar překvapivě vykradl Estadio Balaídos a díky chytré trefě Manu Del Morala z prvního poločasu si veze z Viga všechny body. Celta znova doplatila na fatální nemohoucnost v koncovce a už ve třetím utkání v řadě za sebou nevstřelila gól. Eibar zatím drží desátou příčku, Vigo může na sedmé pozici vystřídat Villarreal.

Preview: Celta Vigo - SD Eibar

Ve třináctém kole La Ligy zavítá Eibar na stadion Balaídos ve Vigu. Domácí Celta letos překvapivě míchá pořadím v horních patrech tabulky, poslední dva zápasy se však Galicijským nepovedly. Na druhé straně hosté se ve své první sezóně v La Lize zatím drží vysoko, ale stále je do sestupového pásma dělí jen tři body.

Rayo Vallecano - Celta Vigo 1:0

Rayo Vallecano připravilo v poledním zápase dvanáctého kola Celtě Vigo teprve druhou porážku sezony, když na domácí půdě zvítězilo 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve dvacáté minutě Alberto Bueno. Rayo tak rázně utnulo sérii tří porážek v řadě, čemuž kromě Buena vděčí hlavně brankáři Álvarezovi.

Preview: Rayo Vallecano - Celta Vigo

Nedělní program španělské nejvyšší soutěže odstartují přesně v poledne Rayo Vallecano s Celtou Vigo. Zatímco domácí celek střídá výkony jako na houpačce, hosté z Galicie patří k těm vůbec nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku, což budou chtít potvrdit i v Madridu.

Celta Vigo - Granada CF 0:0

Ve Vigu skončilo nepříliš atraktivní utkání bez branek, Estadio Balaídos nevidělo ani příliš mnoho povedených akcí. Celta Vigo určitě chtěla ze zápasu vytěžit víc, protože takto nyní opouští prvních šest příček a je na sedmém místě. Hosté odjíždějí spokojení a na průběžném čtrnáctém místě.

Preview: Celta Vigo - Granada CF

Celta Vigo stoupá tabulkou vzhůru a v poslední době porazila jednoho velmi dobrého soupeře. Před týdnem šokovala celý fotbalový svět, když porazila favorita Barcelonu. Proti Granadě se jí navíc historicky velmi dobře daří. Granada navíc od září nevyhrála!