Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Dokáže Cádiz po sedmnácti letech porazit Sevillu a prolomit sérii proher?

Možná lehce upozaděn za sobotním El Clásicem bude večerní duel mezi Cádizem a Sevillou. I tak se ale jedná o souboj velmi zajímavý. Například mužstvo pod vedením Diega Alonsa dokázalo minulý týden velmi potrápit madridský Real, a neodehrálo také vůbec špatné utkání s londýnským Arsenalem.

Netopýři z Valencie vylétli ze stínů bídných výsledků. Cádizu zkomplikovalo situaci vyloučení

Fotbalisté Valencie v 10. kole LaLigy využili vlastního prostředí, ve kterém porazili Cádiz 2:0. Domácí odstartovali utkání tím nejlepším možným způsobem, když se již ve čtvrté minutě prosadil kapitán José Gayá, jenž si připsal svou první trefu v sezoně. Další klíčový moment zápasu přišel o 18 minut později, kdy se nechal kvůli nevybíravému faulu vyloučit Roberto Navarro. Netopýři přesilovku využili ke vstřelení pojišťovacího gólu a po sérii čtyř utkání v řadě bez vítězství si připsali tři body.

Valencia přivítá neoblíbený Cádiz

Od vítězství nad Atléticem to šlo s Valencií z kopce a kouč Rubén Baraja doufá, že reprezentační přestávka pomůže týmu vrátit se zpět na vítěznou vlnu. Los Che se pokusí zastavit pád tabulkou na Mestalle proti neoblíbenému Cádizu.

Girona se po studené sprše od Realu vrátila na vítěznou vlnu. Do čela soutěže ji poslal García

Fotbalisté Girony zvítězili v devátém kole LaLigy na hřišti Cádizu 1:0 a při svém nejlepším startu do soutěže v historii klubu se minimálně na chvíli opět propracovali do čela tabulky. Utkání velmi ovlivnila situace z 10. minuty, kdy byl po tvrdém faulu vyloučen domácí Darwin Machís. Katalánci využili početní převahu až po změně stran zásluhou Aleixe Garcíi, který svému celku zařídil premiérový tříbodový zisk na Estadio Nuevo Mirandilla.

Girona chce odpovědět na debakl od Realu na půdě Cádizu

Z Girony se rychlo stalo překvapení dosavadní sezony, ale jeho obrovskou euforii náhle a jasně zmírnil Real Madrid, který nad Gironou minule snadno vyhrál. V sobotu odpoledne se Girona pokusí vzpamatovat v utkání s Cádizem.

V Madridu došlo k přestřelce Jihoameričanů. Famózní obrat Atlétika řídila argentinská legie

Atlético Madrid zvrátilo nepříznivý vývoj duelu osmého kola LaLigy proti Cádizu, který na svém hřišti nakonec udolalo 3:2. Skvělý start hostů demonstrovaný dvěma trefami rozjel Lucas Pires, jenž se stal prvním Brazilcem, který ve 21. století skóroval v dresu "Žluté ponorky". Po odehrané půlhodině však převzali iniciativu argentinští hráči v dresu Rojiblancos, konkrétně pak Nahuel Molina a dvougólový Ángel Correa, jejichž zásahy přinesly domácímu týmu první úspěšný obrat dvoubrankového manka od ledna roku 2022, kdy se mu totéž podařilo v zápase proti Valencii.

Nedělní večer nabídne souboj Atlética s Cádizem

Překvapivě dobře se zatím v novém ročníku LaLigy prezentuje Cádiz. Teď jej však prověří soupeř z kategorie nejkvalitnějších. Atlético je navíc na vlně. Po úspěšném madridském derby smázlo i Osasunu a přidalo se tak k pronásledovatelům nečekaného lídra, Girony. V současné chvíli je sice až páté, má ale zápas k dobru. Jak se vyvine zápas Atlética s Cádizem a bude tak gólový, jak je pro vzájemné souboje zvykem?

Nezkušený sudí rozzlobil Vallecano. Způsobený chaos rozhodčí léčil žlutými kartami

Duel sedmého kola LaLigy mezi domácím Cádizem a Vallecanem skončil remízou 0:0. Nejblíže k rozhodující trefě měl v závěru úvodního dějství hostující Sergio Camello, který podle všeho dovoleným způsobem dostal míč do sítě, radost mu však překazil nepochopitelný hvizd rozhodčího Francisca Josého Hernándeze Maesa. Sudí, jenž pískal svou první sezonu v nejvyšší španělské soutěži, působil ne zcela jistým dojmem také během celého zbytku duelu, když rozdal celkem 11 žlutých karet a také jednu červenou.

Vallecano zavítá na hřiště Cádizu

Cádiz narazí v sedmém vloženém kole španělské LaLigy na Rayo Vallecano. Týmy v tabulce dělí pouhé dva body a i přesto, že v minulé sezóně se pohybovaly spíše ve spodní polovině tabulky, se jim v té letošní poměrně daří.

Betis stále nenalezl loňskou formu. Piráti v andaluském derby uloupili pouze bod

Fotbalisté Cádizu uhráli v šestém kole LaLigy na hřišti Betisu remízu 1:1. Piráti sice přijeli do Sevilly jako outsider, ale zásluhou Chrise Ramose, jenž se prosadil v 41. minutě, se dostali do vedení. Domácí měli po většinu utkání střeleckou převahu a v 60. minutě se ji podařilo zužitkovat, když srovnal Guido Rodríguez. Oba celky tak zůstaly sousedy v tabulce i po andaluském derby.

Verdiblancos chtějí zažehnat nepovedený týden třemi body proti Cádizu

Špatný týden mají za sebou fotbalisté Realu Betis, kteří nejprve schytali debakl 0:5 od Barcelony, aby následně prohráli i duel Evropské ligy na hřišti Rangers. Svěřenci zkušeného trenéra Manuela Pellegrini se mohou revanšovat v neděli odpoledne proti nepříliš oblíbenému Cádizu.

Sancetovo zvonění na břevno přivolalo plný bodový zisk. Cádiz zlomila dvouminutovka hrůzy

Athletic v pátém kole LaLigy po výsledku 3:0 přehrál Cádiz, čímž prodloužil sérii neporazitelnosti na čtyři utkání v řadě. Domácí předvedli kvalitní útočný výkon, avšak dlouho se nemohli dočkat branky i kvůli dvěma nastřeleným břevnům Oihana Sanceta z první půle. Vše změnil až v 66. minutě gól Gorky Guruzety, na nějž bleskově navázal pojišťující trefou Asier Villalibre. Hosté tak nepotvrdili dobrou formu ze začátku nového ročníku a dalšího favorita o body neobrali.

Rozjetý Cádiz se v Bilbau pokusí překvapit i domácí Athletic

Po krátké odmlce způsobené reprezentační pauzou se na stadion San Mamés do baskického Bilbaa opět vrací prvoligový fotbal. Domácí Athletic se v sobotu dostane do křížku s Cádizem a určitě se bude na co dívat.

Konfetami posetý trávník předznamenal oslavy Cádizu. Villarrealu neulehčil situaci Pedraza

Cádizu se v novém ročníku LaLigy na vlastním hřišti, které tentokrát ještě před úvodním hvizdem fanoušci zasypali vrstvou konfet, nadále daří, když ve čtvrtém kole porazil Villarreal 3:1. Hrdinou zápasu se stal dvougólový Venezuelan Darwin Machís, jenž nejprve ve 30. minutě z penalty dokonal obrat domácích a po změně stran krásným obstřelem navýšil vedení svého klubu. Už v čase jeho první branky nebyl na hřišti hostující levý bek Alfonso Pedraza, jenž se chvíli před tím nechal vyloučit za nepochopitelný úder hlavou.

Villarreal touží po první výhře. Proti je rozjetý Cádiz

Páteční předehrávka 4. kola LaLigy se jako první odehraje v Cádizu, kam dorazí Villarreal. Hosté přijedou v roli týmu, kterému se vstup do nové sezony zatím vůbec nedaří a to zejména doma. Cádiz naopak posbíral o bod víc než "Žlutá ponorka" a hodlá využít lepší momentální formy.