Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Granada se proti Cádizu hodlá popasovat s nejhorším ligovým útokem

Granada hostí v souboji dvou zástupců Andalusie Cádiz a jejím cílem bude vymanit se z posledních tří míst. Cádiz na tom ale není o moc lépe, protože jemu v tuto chvíli náleží až sedmnáctá příčka s náskokem jen dvou bodů na pásmo sestupu.

Cádiz letitou noční můru nezahnal. Paralyzovaná ofenziva San Sebastiánu potřetí v řadě mlčela

Fotbalisté Realu Sociedad nepotvrdili v 18. kole LaLigy roli favorita, když na půdě Cádizu remizovali 0:0. Piráti pátou ligovou remízou za sebou prodloužili nelichotivou sérii právě proti soupeři z Baskicka, kterému popáté v řadě nedokázali dát gól a na jeho zdolání čekají od roku 1993. Ani San Sebastián ofenzivní formu na předvánoční čas nenaladil, když v posledních třech duelech neskóroval. Přesto se udržel na příčkách zaručujících účast v pohárové Evropě pro příští sezonu.

Cádiz má před sebou těžký úkol, zkusí potrápit Sociedad

Tým, který má před kratičkou vánoční pauzou rozhodně co napravovat, to je Cádiz. Jeden z trojice týmů, které na ligový triumf čekají už více než čtvrt roku, nyní vyzve na domácím Estádio Nuevo Mirandilla Real Sociedad. Ten se, jako ostatně i v minulých sezónách, zapojil hned od začátku do boje o Ligu mistrů, ale zatím v tomto měření spíše ztrácí.

Cádiz se ocitl ve smyčce stejných výsledků. Premiérový zásah Pejiňa stačil Las Palmas na bod

Hráči Cádizu remizovali v duelu 17. kola LaLigy s Las Palmas 1:1. Po premiérové trefě domácího záložníka Pejiňa ve španělské nejvyšší soutěži se dlouho zdálo, že klub z Kanárských ostrovů dotáhne utkání ke třetímu vítězství s čistým kontem v řadě. Pár minut před koncem základní hrací doby však za hosty udeřil Chris Ramos, jenž tak výraznou měrou přispěl ke čtvrté ligové remíze Žluté ponorky za sebou.

Las Palmas je favoritem proti Cádizu

Roli favorita bude v neděli odpoledne plnit Las Palmas. Celek z Kanárských ostrovů přivítá trápící se Cádiz, který čeká na vítězství už tři a půl měsíce!

Cádizu proklouzla výhra mezi prsty. Tápající Osasunu uchránila od porážky přísná penalta

Cádiz remizoval v 16. kole LaLigy na vlastním hřišti s Osasunou 1:1. Úvodní branku vsítil v 19. minutě Roger Martí, díky němuž se Piráti málem dočkali prvního tříbodového zisku od začátku září. Naděje domácích na posun v tabulce však utnul po změně stran Ante Budimir proměněnou diskutabilní penaltou, která se kopala po lehkém kontaktu míče s konečky prstů obránce. Nadále tedy platí, že Žlutá ponorka porazila soupeře z Pamplony naposledy v roce 2017, přičemž od té doby posbírala se Zrzky devět porážek.

Cádiz vyzve Osasunu

V neděli večer se na stadionu Nuevo Mirandilla utkají dva týmy, které v dosavadním průběhu LaLigy nezažily příliš úspěchů, když Cádiz přivítá Osasunu. Domácí zatím z 15 ligových zápasů získali pouze 12 bodů, což je řadí na 16. místo v tabulce, zatímco Osasuna je s 15 body na 14. místě.

Žlutá ponorka setrvala po červeném zkratu ve spodních vodách. Celta vytěžila z přesilovky jen bod

Hráči Celty Vigo remizovali v 15. kole LaLigy na svém hřišti s Cádizem 1:1. Hosté sice začali zápas dobře, když je už v 16. minutě poslal do vedení povedenou hlavičkou Chris Ramos. Následný ráz duelu však ovlivnil Victor Chust, který za faul před vlastní šestnáctkou viděl ještě před poločasovou pauzou červenou kartu. Bleděmodří nabídnutou přesilovku využili po změně stran, kdy jim alespoň bod zajistil Jörgen Strand Larsen.

Celta Vigo přivítá na Balaídos Cádiz

Dohrávku patnáctého kola obstarají v pondělí od devíti hodin týmy Celty a Cádizu. V tabulce je dělí pouhé tři body a dvě místa, lépe je na tom mužstvo z jihu Španělska, které drží šestnáctou příčku, naopak Celta je v zóně sestupu. Oba celky pojí také dlouhé čekání na ligové vítězství. Shodně se jim to podařilo naposledy prvního září, od té doby naplno nebodovaly desetkrát.

Výstavní projektil Alcaraze tříbodový punc nedostal. Remízu Mallorce zařídila domácí stálice

Mallorca remizovala v dohrávce 13. kola LaLigy před vlastními fanoušky s Cádizem 1:1. Potvrdila tak roli experta na remízy v domácím prostředí, když si před na Estadi Mallorca Son Moix dělila body letos již popáté. Přestože byly Rumělky od úvodu utkání aktivnějším týmem, z prvního gólu se ve 12. minutě po krásné trefě Rubéna Alcaraze radovali hosté. Zbytek duelu se Žlutá ponorka soustředila především na bránění, což se jí dařilo až do nastavení první půle, kdy pátý gól v sezoně vsítil Abdón Prats, jenž v ostrovním týmu působí od sezony 2017/2018.

Pirátská bitva bude k vidění na Mallorce, kam zavítá Cádiz

V době, kdy se zraky většiny fotbalových fanoušků budou upínat na prestižní utkání milionářské soutěže, se dohraje také třinácté kolo španělské LaLigy duelem mezi Mallorcou a Cádizem. Dva celky, které balancují nad propastí a na výhru v lize čekají už od září, si to teď rozdají na Visit Mallorca Estadi v ryze záchranářském souboji.

Real se vrátil do čela ligy. Při představení v Cádizu účinkoval v hlavní roli dvougólový Rodrygo

Hráči Realu Madrid vyhráli ve 14. kole LaLigy na půdě Cádizu 3:0. O tříbodovém zisku Bílého baletu rozhodl v úvodní čtvrthodině Rodrygo, který zakončil slalom v domácím vápně impozantní střelou do šibenice. Andalusané si poté vytvořili několik zajímavých příležitostí na vyrovnání, toho se však i kvůli spolehlivému výkonu Andrije Lunina nedočkali. Hosté naopak přidali další dva zásahy a vyšplhali se na čelo nejvyšší španělské soutěže, druhá Girona má však zápas k dobru.

Cádiz chce potrápit slavný Real Madrid

Real Madrid před přestávkou smetl Valencii a v kanonádě hodlá pokračovat i na hřišti Cádizu. Tři body potřebuje, protože na vedoucí Gironu ztrácí dva body.

Žlutá ponorka na předměstí Madridu tvrdě narazila. Oslabené Getafe dovedl k triumfu Mayoral

Getafe ve 12. kole LaLigy prolomilo pětizápasovou ligovou sérii remíz, když na vlastní půdě porazilo Cádiz 1:0. Hosté již od 44. minuty hráli v početní převaze, jelikož se nechal za zbytečný faul vyloučit Djené. Domácí to však nakonec mrzet nemuselo, protože si díky srdnatému výkonu došli pro tři body, které jim v 76. minutě zajistil Borja Mayoral.

Dvanácté kolo zakončí souboj Getafe s Cádizem

Do Getafe, předměstí Madridu, zavítá v dohrávce 12. kola nejvyšší španělské soutěže Cádiz. Ani jednomu z celků se v současné době příliš nedaří, například Azulones natáhli sérii remíz v lize již na pět utkání. Cádiz je na tom ještě hůře, zvítězil naposledy 1. září a v tabulce se propadl až na šestnácté místo.