Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Elche otočilo duel s Cádizem a ještě se může zachránit

Elche ještě žije. V neděli v podvečer totiž dokázalo porazit domácí Cádiz a vzhledem k výsledkům svých konkurentů má stále reálnou šanci na záchranu. Domácímu celku Elche dokonce nadělilo tři branky.

Elche čeká v Cádizu utkání pravdy

Poslední Elche má před sebou dost možná rozhodující kolo. V Cádizu musí bezpodmínečně bodovat, nejlépe pak zvítězit a doufat v bodovou ztrátu Huescy. Jiná cesta k záchraně už neexistuje.

Osasuna těsně přestřílela Cádiz, dvěma góly rozhodl Budimir

Osasuna poprvé po třech duelech konečně zase vyhrála a posunula se na průběžnou 11. příčku. Byly to ale docela nervy, protože v duelu s Cádizem padlo pět branek a rozhodovalo se až v samotném závěru.

Osasuna hledá lepší formu proti tabulkovému sousedovi z Cádizu

Na stadionu El Sadar se v úterý v podvečer proti sobě postaví dva týmy, které usilují o příčky v první polovině tabulky. Do zápasu jde v jednoznačně lepší formě hostující Cádiz, ale Osasuna mu v Pamploně určitě připraví hodně nepříjemný zážitek.

Huesca v Cádizu nebodovala a zůstává v sestupovém pásmu

Tři kola před koncem zůstane Huesca i nadále v sestupovém pásmu. V Cádizu se všechno rozhodlo na sklonku prvního poločasu, kdy v rozmezí pouhých čtyř minut padly tři góly, z toho dva do hostující sítě.

Cádiz se snaží o střed tabulky, Huesca bojuje o holý život

Huesca se z Cádizu ještě nikdy v historii jejich soutěžních střetů nevracela domů jako vítěz. A právě teď potřebuje více než kdy jindy zabrat. Cádiz na ni shlíží z pohodlné 12. pozice, zatímco Huesca dlí až v pásmu sestupu.

Granada na výhru z Camp Nou nenavázala a podlehla Cádizu 0:1

Jak těžké bývá navázat na senzační výsledek pocítila Granada. Týden po triumfu na Camp Nou proti Barceloně se představila v domácím prostředí proti Cádizu a nejenže vyšla střelecky naprázdno, ale ještě inkasovala jediný gól zápasu. Cádizu vystřelil tři body Rubén Sobrino. Granada navíc nepřišla jen o body, ale také o vyloučeného Roberta Soldada.

Po triumfu na Camp Nou se Granada představí doma proti Cádizu

Překvapivou výhrou na půdě Barcelony se fotbalisté Granady vrátili do boje o evropské poháry a další tři body mohou přidat proti Cádizu. Hosté ještě nemají jistotu záchrany a i jim by se nějaký bod hodil. První duel v říjnu skončil remízou 1:1.

Obvinění z rasismu ve španělské lize se neprokázalo, Cala vyvázl bez trestu

Obránce Cádizu Juan Cala vyvázl bez trestu z obvinění z rasismu, které proti němu vznesl soupeř. Vyšetřování Španělského fotbalového svazu nenašlo o rasistické urážce na adresu Mouctara Diakhabyho z Valencie v ligovém zápase žádný důkaz. Stejným výsledkem skončilo na začátku dubna i vyšetřování španělské fotbalové ligy.

Real Valladolid se s Cádizem rozešel smírně

Domácí Real Valladolid brzy jásal po vstřelené brance, o níž se už po patnácti minutách postaral Óscar Plano, jenže tři body si doma nakonec nenechal. Po hodině hry přispěl svou trochou k dělbě bodů Cala, který srovnal na konečných 1:1.

Real Valladolid nesmí zaváhat, Cádizu stačí k záchraně málo

Sestupem stále ohrožený Real Valladolid se pokusí připsat si první ligovou výhru od začátku března, když se v sobotu odpoledne na jeho stadion José Zorilla podívá Cádiz. Tomu se však daří překvapovat mnohem větší jména.

Real Madrid oplatil Cádizu porážku z prvního utkání

První poločas stačil Realu na to, aby svého soupeře jednou pro vždy vyřídil. Cádiz tentokrát na obhájce titulu nestačil a ten se tak znovu bodově dotáhl na vedoucí Atlético. Na všech brankách se podílel Karim Benzema, francouzský útočník vstřelil dvě sám a jednu připravil Álvaru Odriozolovi.

Real Madrid se v Cádizu pokusí napravit víkendové zaváhání

Obhájce španělského titulu Real Madrid se ve středečním zápase utká s Cádizem a může zase vyvinout tlak na vedoucí Atlético. Mezi oběma madridskými kluby je v tuto chvíli tříbodový rozdíl, nicméně pokud Real na stadionu Ramóna de Carranzy zvítězí, půjde minimálně na den do čela celé soutěže.

V Cádizu gól nepadl, Celta si veze bod

Nedá si říci, že by utkání mezi Cádizem a Celtou Vigo nudilo. Oba celky si vytvořily několik slibných šancí, ale žádná neskončila gólem. Tu největší poslal do břevna Malbašić. Utkání nemělo jednoznačného favorita. Cádiz i Celta Vigo jsou od sebe pouhé dva body a na tomhle faktu se ani po neděli nic nezmění. Přitom klidně mohlo.

Zlepšující se Cádiz chce proti Celtě třetí výhru v řadě

Nedělní podvečer bude na Estadio Ramón de Carranza patřit napínavému střetu mezi domácím Cádizem a hosty z Viga. A napínavý bude tenhle zápas mimo jiné proto, že se jedná o dva nejbližší sousedy v tabulce.