Oslabená Osasuna nedokázala udržet výhru a s Granadou remizuje

Osasuna dlouhou dobu nad Granadou vedla a dařilo se jí vytvářet si šance, ale s jejich proměňováním to už bylo horší. Po vyloučení domácího Coteho navíc dokázala Granada srovnat na konečných 1:1.
22.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Favorizovaná Osasuna doma uvítá trápící se Granadu

Španělská Laliga nabídne v pátek večer jeden duel spadající do desátého kola. Odehraje se na stadionu El Sadar v Pamploně, kam se na devátou hodinu večerní dostaví Granada. Zatímco Osasuna předvádí naprosto fantastický start do sezony, Granada se nebývale trápí.
21.10. | Previews | 1 komentář

Villarreal nečekaně prohrál s Osasunou 1:2

O velké překvapení se v 9. kole LaLigy postarala Osasuna Pamplona, která veze všechny body z Villarrealu. Úřadující šampion Evropské ligy inkasoval rozhodující branku tři minuty před koncem a ve zbytku utkání na to nenašel odpověď. Osasuna ovládla už první poločas díky trefě Lucase Torra a v závěru vystřelil nečekanou výhru Ezequiel Ávila.
17.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Villarreal si klestí cestu vzhůru. Další překážka dorazí z Pamplony

Jeden ze tří podvečerních utkání se odehraje na Estadio de la Cerámica, který je domovským stánkem Žluté ponorky. Villarreal otestuje hostující Osasuna, jejíž páté místo se dá označit jako největší překvapení dosavadního průběhu sezony.
16.10. | Previews | žádný komentář

Osasuna porazila Rayo jedinou trefou Sáncheze

Osasuna dlouho bojovala s Rayem Vallecano a dlouho se zdálo, že jeho obranu nedokáže předčít. Nakonec se to ale domácím povedlo v nastaveném čase celého utkání, kdy se prosadil Manu Sánchez.
02.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Překvapení z Raya hodlá pokračovat ve skvělé formě i v Pamploně

Z nováčka působícího v obvodu Puente de Vallecas na okraji Madridu se zatím klube nejpříjemnější překvapení LaLigy. Rayo totiž vytrvale poráží jednu prognózu za druhou a momentálně v tabulce směřuje za poháry! Vytrvá jeho optimismus i po sobotní návštěvě Pamplony?
01.10. | Previews | žádný komentář

Osasuna veze z Mallorcy všechny body

Pětigólová přestřelka se šťastným koncem pro Osasunu byla k vidění na stadionu Iberostar. Domácí nehráli špatně a po prvním poločase dokonce vedli, ale nadějný stav nedokázali udržet. Vítězný gól na 3:2 vstřelil minutu před koncem Javier Martínez.
26.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mallorca po debaklu od Realu doma vyzve Osasunu

Mallorca má před sebou velmi náročnou úlohu. Kouč Luis García totiž musí najít v hráčích chuť do hry i schopnost znovu bodovat poté, co jeho tým utrpěl od Realu Madrid debakl 6:1. Soupeřem mu v neděli odpoledne bude Osasuna.
25.09. | Previews | žádný komentář

Real Betis v závěru dvěma góly stvrdil vítězství nad Osasunou

Osasuna si připisuje další chabé vystoupení, které jí na tři body nemohlo stačit ani omylem. Docela dlouho sice s Realem Betis remizovala, ale nerozhodný stav neodpovídal tomu, co se dělo na hřišti. Takže když Béticos v závěru skórovali dvakrát, jejich vítězství bylo nejen jasné, ale i zasloužené.
24.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Osasuně se daří, dočká se bodů i proti Betisu?

Na El Sadaru dojde k dalšímu zajímavému střetnutí mezi domácím výběrem a Realem Betis. Osasuně patří v tabulce deváté místo, navzdory faktu, že doma ještě ani jednou nevyhrála. O premiérové vítězství na vlastním stadionu se pokusí v zápase s Betisem.
22.09. | Previews | žádný komentář
15:29 Aridane je zpět v nominaci Osasuny
Aridane Hernández se po dvou měsících vrací do nominace Osasuny. Obránce baskického klubu si koncem září přivodil svalové zranění, nyní je fit a jeho jméno figuruje v nominaci na pohárový souboj s celkem San Agustín. (marca.com)
30.11. Vázquez prodloužil s Osasunou
Osasuna si pojistila Braulia Vázqueze. Devětačtyřicetiletý funkcionář prodloužil v Pamploně kontrakt do roku 2026. (sport-express.ru)
24.11. Ibáñez musí do karantény
Ze sestavy Osasuny na čas vypadne Rober Ibáñez. Křídelník baskického klubu musel do karantény, byl totiž pozitivně testován na covid-19. (mundodeportivo.com)
10.11. Osasuně se uzdravil Aridane
Do tréninku se spoluhráči z Osasuny se konečně zapojil Aridane Hernández. Obránce chyběl od konce září, tehdy si přivodil svalový problém. (mundodeportivo.com)
29.10. Osasuna přišla o brankářskou jedničku
Citelnou ztrátu utrpěla Osasuna. O první minuty v letošní sezoně přijde Sergio Herrera, brankář si poranil stehenní sval a určitě nenastoupí o víkendu proti Seville. (mundodeportivo.com)
23.10. Osasuna prodlouží smlouvu s Arrasatem
Jagoba Arrasate se dočká zasloužené odměny, vedení Osasuny má v plánu prodloužit se svým trenérem smlouvu. Klub z Pamplony si letos vede skvěle a je na druhém místě tabulky španělské nejvyšší soutěže. (mundodeportivo.com)