FK Senica Slovensko - FK Senica - Zprávy

Senica prehĺbila krízu s Trenčínom

FK Senica sa potápa čoraz hlbšie. V domácom zápase 20. kola Fortunaligy prehrala na svojej tráve s Trenčínom 2:3 (1:1).

Senica sa pokúsi chytiť sa na Trenčíne

V 20. kole základnej časti aktuálneho ročníka Fortunaligy hostí na Záhorí FK Senica celok AS Trenčín.

Spartak pretlačil Senicu o jediný gól

V 19. kole Fortunaligy sa trnavský Spartak natrápil s poslednou Senicou, aby napokon zvíťazil jediným gólom zápasu 1:0 (0:0).

Záchrana i prvá šestka - Trnava so Senicou bojujú o veľa

V 19. kole Fortunaligy narazí trnavský Spartak na senický FK. Futbalistov čaká v sobotu mrazivé počasie.

Z Karviné odchází slovenský záložník Guba

Kádr Karviné opustil slovenský záložník Dávid Guba. Devětadvacetiletý hráč se po dvou a půl letech strávených ve slezském klubu vrací domů a podepsal dvouletý kontrakt v Senici. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.

Dunajská Streda s trojbodovou jesennou rozlúčkou nad Senicou

FK Senica sa na Žitnom ostrove dlho držal, no napokon podľahol domácemu FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0).

Napriek zlej sérii bude DAC proti Senici favoritom

Duel 18. kola Fortunaligy medzi FC DAC 1904 Dunajská Streda sa bude hrať v netradičnom čase, a to v utorok. Celok zo Žitného ostrova a mužstvo zo Záhoria ním uzavrú jesennú časť súťaže.

V Senici v nevľúdnom počasí remíza so Zlatými Moravcami

V predposlednom jesennom kole remizovala Senica na domácom trávniku s FC ViOn Zlaté Moravce 1:1, keď doháňala jednogólové polčasové manko.

Senica musí s ViOn-om dávať pozor na záver zápasu

Už iba dve kolá Fortuna ligy a slovenských futbalistov čaká zimná prestávka. V sobotu privíta FK Senica FC ViOn Zlaté Moravce.

Nitra proti Senici konečne s gólom i bodom

FC Nitra vydoloval bod s FK Senica, keď vyrovnávajúci gól hráčov spod Zobora padol po skončení riadneho hracieho času. Corgoni remizovali so Záhorákmi 1:1 (0:1).

Vážnu krízu v Nitre sa pokúsi využiť Senica

V 16. kole Fortunaligy privíta FC Nitra FK Senica. Do konca jesennej časti súťaže ostávajú posledné tri kolá.

Slovan zničil Senicu a je zasa prvý

V poslednom, nedeľnom zápase 15. kola Fortunaligy podľahol FK Senica na domácej tráve úradujúcemu majstrovi z Bratislavy vysoko 0:3 (0:1).

De Kamps: Slovan ide na Záhorie pre tri body

V poslednom zápase 15. Kola Fortunaligy privíta v nedeľu na Záhorí FK Senica vedúci celok tabuľky ŠK Slovan Bratislava.

Michalovce pršili o dôležité body proti Senici

MFK Zemplín Michalovce neuspel na domácej tráve proti FK Senica, ktorému v 14. kole Fortunaligy podľahol gólom v prvom polčase 0:1.

V zápase Michalovce - Senica súboj dvoch Košičanov na lavičke

MFK Zemplín Michalovce hostí v 14. kole Fortunaligy FK Senica. Stretnú sa tak tímy z dolnej polovice tabuľky.