FC Nitra Slovensko - FC Nitra - Zprávy

Preview: Slovan Bratislava - FC Nitra

V desiatom kole Fortunaligy uvidí Tehelné pole súboj domáceho ŠK Slovan Bratislava s FC Nitra. Favorit je jasný, Slovanu sa aktuálne darí nielen v domácej súťaži, ale aj na európskom pohárovom poli.

FC Nitra - Zemplín Michalovce 0:2

Deviate kolo Fortuna ligy prinieslo aj malé prekvapenie, keď domáci celok FC Nitra nestačil na hostí z východu republiky a mužstvu MFK Zemplín Michalovce podľahol 0:2 (0:0).

Preview: FC Nitra - Zemplín Michalovce

V deviatom kole Fortunaligy narazia na seba tabuľkoví susedia. FC Nitra privíta MFK Zemplín Michalovce.

FK Pohronie - FC Nitra 0:3

Konečne sa poriadne odviazala v slovenskej Fortuna lige aj Nitra. Nováčikovi z Pohronia nedala šancu a na nulu ho porazila rozdielom triedy.

Preview: FK Pohronie - FC Nitra

Po reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga 8. kolom, v strede Slovenska sa stretnú tímy Pohronia s Nitrou. Nováčik sa nerozbehol ideálne a preto by už po čase opäť potreboval naplno bodovať.

AS Trenčín - FC Nitra 2:2

AS Trenčín hral podľa papierových predpokladov len do polčasu. Napokon si s Nitrou po hektickom závere podelil body za remízu 2:2 (2:0).

Preview: AS Trenčín - FC Nitra

Siedme kolo najvyššej slovenskej futbalovej súťaže uzavrú v nedeľu zápasom medzi AS Trenčín a FC Nitra. Domáci na jeseň tešia svojich fanúšikov a dobré výsledky majú teraz šancu ešte potvrdiť. Nitra je naopak posledná.

FC Nitra - DAC Dunajská Streda 1:2

FC DAC Dunajská Streda zabral v šiestom kole Fortunaligy naplno a na pôde Nitry zvíťazil po nerozhodnom polčase 2:1 (1:1).

Dunajská Streda se představí v Nitře

Šieste kolo najvyššej slovenskej súťaže spojí celky FC Nitra a FC DAC Dunajská Streda. Oba tímy za očakávaniami svojich priaznivcov nateraz zaostávajú.

MŠK Žilina - FC Nitra 3:0

Ďalšie tri body si do tabuľky pripisuje aj Žilina, ktorá je vďaka tomu naďalej stopecentná a bok po boku tróni na špici spolu so Slovanom. V sobotu zdolala hladko tentoraz Nitru a to v pomere 3:0.

Preview: MŠK Žilina - FC Nitra

Jasného favorita bude mať duel pod Dubňom. Žilina privíta Nitru a tri body by mali ostať doma, pretože doposiaľ šošoni nestratili ani jeden a pokračovať by v tomto trende mohli opäť.

FC Nitra - ŠKF Sereď 3:2

Konečne sa z gólov a najmä bodov raduje aj Nitra. V dramatickom dueli porazila Sereď a pripisuje si prvé tri body v tejto sezóne. Rozhodli o tom Chobot a Ristovski.

Preview: FC Nitra - ŠKF Sereď

Keď Tomáš Kóňa vsietil gól 11. mája do siete Senice, iste nikto v Nitre netušil, že to bude na dlhé kolá posledný zásah hráčov spod Zobora v najvyššej súťaži. Zmeniť to už budú musieť doma proti Seredi.

Spartak Trnava - FC Nitra 2:0

Povinnú jazdu za tri body Trnava zvádla a zdolala Nitru 2:0. O góly sa postarali domáci na začiatku a na konci zápasu. To hostia majú problém vsietiť čo i len jediný gól, v novej sezóne sa im to nepodarilo ani v treťom dueli.

Preview: Spartak Trnava - FC Nitra

Už po pohárovej púti sa Trnava predstaví doma opäť, tentoraz v rámci 3. kola Fortuna ligy proti Nitre. Pôjde o dôležité body do tabuľky najmä pre hostí, ktorí by mohli využiť únavu súpera.