St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

St. Mirren FC - Aberdeen FC 2:1

Fotbalisté Aberdeenu nedokázali navázat na minulý vítězný zápas a opět to vypadá, že se naplno rozjede jejich série naprosto nevyrovnaných výkonů. V utkání se St. Mirrenem byli mírným favoritem a určitě si chtěli odvézt alespoň bod. Nicméně v samém závěru "tradičně" zkolabovali a proto odjíždějí ze St. Mirrenu s prázdnou. Vítěznou trefu za stavu 1:1 vstřelil v nastaveném čase Jure Travner.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

O záchranu bojující St. Mirren přivítá v sobotním utkání na svém hřišti Aberdeen, který však v nové sezóně také příliš nepřesvědčil. Aberdeen je přesto považován za favorita utkání a rád by se ziskem tří bodů posunul do horní poloviny tabulky.

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 3:0

Heart of Midlothian potvrdili v utkání se St. Mirrenem roli favorita a nad svým soupeřem zvítězili 3:0. Velký zápas prožil český záložník Hearts, Rudolf Skácel, který vstřelil všechny tři branky svého týmu a stal se hvězdou utkání.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Na hřiště pátého Heart of Midlothian přijíždí poslední St. Mirren, pro kterého by byl cenný každý bod. To domácí Hearts jdou do utkání s jasným cílem zvítězit a posunout se v tabulce na ještě vyšší příčky.

St. Mirren FC - Hamilton Academical 2:2

St. Mirren díky dvěma brankám z druhé poloviny utkání proti Hamiltonu uhrál alespoň remízu 2:2. Accies přitom začali lépe, po prvním poločase vedli díky gólům Routledge a Imrieho o dva góly, hrdinou St. Mirrenu se však stal Higdon, který ve druhém poločase dokázal dvěma brankami srovnat.

Preview: St. Mirren FC - Hamilton Academical

Tvrdý boj o body potřebné k záchraně svedou v Paisley domácí St. Mirren a Hamilton Academical. Oběma celkům se start do sezóny nevydařil, St. Mirren je se čtyřmi body poslední, Hamilton s pěti o pozici výše.

Motherwell FC - St. Mirren FC 3:1

Motherwell si díky dvěma brankám ze samého závěru zápasu proti St. Mirrenu, připisuje plný počet bodů za výhru 3:1. Domácí šli přitom do vedení už ve 3. minutě gólem Humphreyho, krátce po hodině hry však srovnal Wardlaw a rozhodnutí tak přišlo až v 87. minutě díky Hateleyho penaltě a brance Murphyho.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Motherwell, který díky dobrým výkonům z posledních zápasů poskočil už na třetí příčku tabulky, přivítá v sobotu trápící se St. Mirren. Hosté nutně potřebují body, momentálně jsou totiž na posledním, sestupovém místě.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 1:2

Velice cenné vítězství si ze St. Mirrenu odváží Inverness. Hosté dokázali ustát tlak soupeře a v nastavení první půle se ujali vedení díky trefě Odhiamba, který ve druhé půli ještě zvýšil vedení hostů. Za St. Mirren poté už jen snížil na konečných 1:2 McGowan.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

V souboji mezi týmy bojujícími o záchranu přivítá St. Mirren na svém hřišti Inverness. Oba kluby mají po prvních pěti ligových zápasech stejný počet čtyř bodů, každý bod navíc se proto velice hodí.

St. Johnstone FC - St. Mirren FC 2:1

Fotbalisté St. Johnstonu se odpoutali ze dna tabulky, první výhru v sezóně získali doma nad St. Mirrenem, který naopak poslali na předposlední plac. Klub z města Perth vedl v utkání 2:0, a ačkoli soupeř ještě do poločasu snížil, na víc se už v druhém dějství nezmohl. Poslední čtyři týmy mají aktuálně shodný počet čtyř bodů, včetně domácích Saintees a hostujících Buddies.

Preview: St. Johnstone FC - St. Mirren FC

Fotbalisté St. Johnstone sice nevkročili do nového ligového ročníku tou správnou nohou, ovšem jejich umění zabrat v tu správou chvíli je nezvratitelné. Momentálně je na tom loňský nováček špatně, dokázal získat pouze jeden bod a krčí se na posledním místě. Nyní bude mít šanci si polepšit a získat body s rovnocenným protivníkem. Pokud však domácí prohrají i se St.Mirrenem, jejich šance na hladkou záchranu se ztenčí.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 2:1

Kilmarnock zaznamenal druhé vítězství v řadě, v Rugby Parku dokázal 2:1 porazit St. Mirren. Do vedení se domácí dostali ve 29. minutě gólem Daytona, krátce po přestávce však vyrovnal Thomson a vítězství tak domácím zajistil až Jeremenko, hned při premiéře v novém dresu.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V dalším zápase 4. kola čeká Kilmarnock domácí utkání se St. Mirrenem. Po úvodních třech zápasech oba soupeře dělí pouze jeden bod a těžko říci, kdo může být mezi vyrovnanými týmy považován za favorita.

St. Mirren FC - Hibernian FC 1:0

Díky brance Craiga Dargo z osmapadesáté minuty se mohou fotbalisté St. Mirrenu radovat z letošního prvního vítězství v nejvyšší skotské soutěži. Na svém stadionu porazili Hibernian 1:0.