Rangers FC Skotsko - Rangers FC - Zprávy

Hutton přestupuje do Tottenhamu

Přes všemožné překážky nakonec vedení Tottenhamu Hotspur dokráčelo k úspěšnému konci a dnes se mu podařilo získat jednoho z nejlepších pravých beků na Ostrovech – Alana Huttona. Třiadvacetiletý fotbalista odchází z Rangers za 9 milionů liber.

Tottenham může brzy získat čtyři posily

V kabině Tottenhamu Hotspur mohou již brzy přibýt hned čtyři nové tváře. Přestup Gilberta z Herthy Berlín bude dokončen ještě dnes, na cestě na White Hart je i Jonathan Woodgate. Následovat je mohou Alan Hutton a Tiago.

Rangers FC - St. Mirren FC 4:0

Rangers se na vítězství příliš nenadřeli a připsali si nad St. Mirrenem jasnou výhru 4:0. Do vedení se domácí dostali v 27. minutě trefou Burka. V 33. minutě zvýšil vedení Boyd a o čtyři minuty později přidal další gól Whittaker. V 81. minutě se Whittaker trefil ještě jednou a podtrhl tak jasné vítězství na 4:0.

Preview: Rangers FC - St. Mirren FC

Rangers jsou ve skvělé formě, o čemž jasně hovoří pět vítězství v Premier League v řadě. Na Ibrox Park ale přijíždí St. Mirren, který přestože je v tabulce až na deváté příčce, v posledních zápasech rozhodně nezklamal.

Inverness Caledonian Thistle - Rangers FC 0:1

Diváci se na gól načekali, spokojení ale mohli být nakonec jen fanoušci Rangers. Hosté vstřelili vítězný gól až v 89. minutě hry, když se trefil Jean Claude Darcheville a zajistil tak svému týmu tři body, které stačí k udržení prvního místa tabulky.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Rangers FC

Rangers přijíždí na hřiště Invernessu a za úkol mají zisk tří bodů. Hrající manažer Invernessu Craig Brewster připouští, že jeho svěřence čeká velmi těžký zápas, který ale nehodlá předem prohrát.

Gretna FC - Rangers FC 1:2

Rangers si podle předpokladu odvezli z Fir Parku všechny tři body, i když nad domácím outsiderem zvítězili jen 2:1. V dresu Jezdců se prosadili Barry Ferguson a Cousin, za Gretnu skóroval Kenny Deuchar.

Preview: Gretna FC - Rangers FC

V honbě za titulem tentokrát proti Rangers stojí poslední tým ligy, Gretna. Papírově silnější fotbalisté ale nechtějí outsidera podcenit.

Rangers FC - Dundee United 2:0

Rangers zvládli na svém hřišti utkání s Dundee United, zvítězili 2:0 a posunuli se tak na čelo tabulky, o bod před Celtic.

Preview: Rangers FC - Dundee United

Souboj dvou celků z předních pozic tabulky nabídne utkání mezi Rangers a Dundee United. Domácím Rangers se daří a v tabulce stíhají vedoucí Celtic, zápas proti Dundee United ale rozhodně nebude procházkou růžovým sadem.

Hibernian Edinburgh - Rangers FC 1:2

Rangers dál pokračují ve své sérii bez porážky, tentokrát to odnesl Hibernian. Hosté si vedení zajistili už ve 12. minutě gólem Naismitha, v 59. minutě zápasu zvýšil na 2:0 Cousin a v 88. už jen snížil Zemmama.

Preview: Hibernian Edinburgh - Rangers FC

Hibernian nemá formu a to podtrhl i v minulém kole na hřišti Kilmarnocku. Naopak Rangers chtějí ze zápasu vytěžit maximum bodů, aby mohli dál stíhat vedoucí Celtic. Domácí diváci už doufají v protržení nelichotivé šestizápasové série bez výhry.

Rangers FC - Motherwell FC 3:1

Rangers dál atakují vedoucí Celtic, vítězstvím 3:1 nad Motherwellem získávají všechny tři body a o výhru v lize bude ještě velký souboj. Rangers přinesl vedení v 42. minutě gól Cousina. V 65. minutě sice ještě vyrovnal Paul Quinn, ale od této chvíle už byla hra v plné režii Rangers. Domácí se znovu dostali do vedení v 70. minutě po vlastním gólu Portera a v 90. minutě ještě výhru pojistil Boyd.

Preview: Rangers FC - Motherwell FC

Motherwell přijíždí na půdu těžkého soupeře Rangers FC, kterému se v lize poslední dobou daří a má velkou šanci dostat se na první příčku. Oba soupeře od sebe v tabulce dělí jen tři body, mělo by to tedy být hodně vyrovnané utkání. Spanilá jízda Motherwellu bez porážky ale nečekaně skončila v minulém ligovém kole, kdy podlehl na svém hřišti Falkirku.

Aberdeen FC - Rangers FC 1:1

Vypjaté utkání skončilo spravedlivě pro obě strany. Týmy získávají za tento zápas bod po remíze 1:1, když všechno zajímavé se odehrálo už v první půli. Do vedení se ve 30. minutě dostali Rangers gólem Adama, těsně před přestávkou ale zachránil pro domácí alespoň bod Miller.