Rangers FC Skotsko - Rangers FC - Zprávy

Preview: Rangers FC - Werder Brémy

V osmifinále Poháru UEFA na sebe narazí dva celky, které skončily třetí v základních skupinách Ligy mistrů. Los proti sobě postavil skotské Rangers a německý Werder Brémy.

Rangers FC - Aberdeen FC 3:1

Utkání mezi Rangers a Aberdeenem nakonec skončilo podle očekávání, i když tomu mohlo být jinak. Ve 28. minutě dostal hosty do vedení Lovell, o deset minut později ovšem vyrovnal Dailly a byl konec nadějí Aberdeenu. V 50. minutě otočil skóre zápasu Adam a v 83. minutě přidal třetí branku Boyd.

Preview: Rangers FC - Aberdeen FC

Vedoucí klub SPL Rangers FC, přivítá v sobotu na svém hřišti sedmý Aberdeen. Rangers hrají ve skvělé formě, což potvrdili i v minulém kole proti Hearts. Aberdeen je úplný opak a po dobrém startu do sezóny už jen v tabulce klesá.

Heart of Midlothian - Rangers FC 0:4

Zápas mezi Hearts a Rangers měl jasného vítěze. Rangers svého soupeře roznesli 4:0 a odváží si z Edinburghu tři body. Za vítěze se nejprve dvakrát trefil Jean-Claude Darcheville a další dva góly přidal Nacho Novo.

Preview: Heart of Midlothian - Rangers FC

Hearts čeká v tomto kole velmi těžký soupeř z čela tabulky, Rangers FC. Hearts se po přeměně personálu klubu zvedly a posunuly se už na sedmou pozici tabulky. Rangers tabulku stále vedou a před Celticem si vytvořili náskok čtyř bodů, zaváhání nechtějí dopustit.

Rangers FC - Gretna FC 4:2

Rangers si s Gretnou poradili a za vítězství 4:2 získávají tři body do tabulky, díky kterým si stále drží náskok před Celticem. Rangers se ujali vedení ve 13. minutě a do konce poločasu stihli vstřelit ještě jeden gól. Ve druhé půli padly dvě branky na obou stranách, a utkání tak skončilo v poměru 4:2 pro Rangers.

Preview: Rangers FC - Gretna FC

Rangers mají v lize skvělou formu, neztrácí body a stále si drží náskok na Celtic. V tomto kole je čeká klopýtající Gretna, mají tak velkou šanci k zisku všech bodů.

Panathinaikos Atény - Rangers FC 1:1

Glasgowští Rangers díky vstřelené brance na půdě soupeře nakonec pokračují v Poháru UEFA dále. Po bezbrankové remíze ve Skotsku a brzkém vedoucím gólu byl sice po celé utkání blíže postupu Panathinaikos, deset minut před koncem ale vstřelil postupový gól na konečných 1:1 Novo.

Preview: Panathinaikos Atény - Rangers FC

Po remíze 0:0 ve Skotsku jsou šance obou mužstev na postup stále vyrovnané. Domácí bouřlivé prostředí bude hrát pro Panathinaikos, ale pokud se Rangers podaří skórovat, postupové počty se rázem radikálně změní.

Kilmarnock FC - Rangers FC 0:2

Rangers vybojovali vítězství 2:0 na hřišti Kilmarnocku a odváží si tři body. Odpoutali se tak na rozdíl čtyř bodů od svého pronásledovatele Celticu. Vedoucí gól vsítil ve 25. minutě Cuellar a v 63. minutě zvýšil na konečných 2:0 z penalty Boyd.

Preview: Kilmarnock FC - Rangers FC

Rangers sehrají v neděli zápas proti předposlednímu Kilmarnocku. Domácí nevyhráli už šestkrát v řadě a zápas proti vedoucími týmu tabulky nebude také nikterak lehký.

Rangers FC - Panathinaikos Atény 0:0

Hodně nešťastné utkání sehráli glasgowští Rangers. V souboji s Panathinaikosem sice byli jasně lepším týmem, recept na brankáře Galinoviče ovšem najít nedokázali.

Preview: Rangers FC - Panathinaikos Atény

Rangers, jenž se do Poháru UEFA dostali z Ligy mistrů, nečeká o moc snadnější soupeř ani nyní. Panathinaikos, vedoucí tým nejvyšší řecké ligy, slibuje tvrdý boj.

Rangers FC - Falkirk FC 2:0

Zápas na Ibrox Parku skončil očekávaným vítězstvím domácích Rangers, kteří zvítězili nad Falkirkem 2:0. O branky se postarali Kris Boyd a Steven Naismith.

Preview: Rangers FC - Falkirk FC

Dnes uvidí fanoušci na Ibrox stadionu střetnutí dvou týmů, kterým se v letošní sezoně velmi daří. Lídr tabulky Rangers, kteří stále drží před Celtikem čtyřbodový náskok, přivítají šestý Falkirk.