Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Motherwell FC - Hamilton Academical 0:1

Doposud skvělý Motherwell šel do domácího utkání s Hamiltonem s vizitkou jasného favorita, tu však nepotvrdil a soupeři bojujícímu o záchranu podlehl 0:1. O vítězi zápasu rozhodl krásný gól Nigela Hasselbainka z patnácté minuty.

Preview: Motherwell FC - Hamilton Academical

Motherwell pokračuje ve skvělých výkonech a sobotní derby s Hamiltonem by pro něj nemělo být větším problémem. Hamilton má totiž s pouhými šesti body starosti se záchranou a proti třetímu týmu tabulky se od něj příliš neočekává.

Motherwell FC - Dundee United 2:1

Kromě nedělního šlágru 9.kola SPL byl také k vidění sobotní šlágr mezi Motherwellem a Dundee United. Motherwellu se nepovedl pouze úvodní duel s Hibs, jinak získal z dalších sedmi zápasů téměř maximum, které mohl. Navíc odrazil útok právě dotírajícího Dundee, které ho mohlo při případné výhře přeskočit.

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Jeden z nejočekávanějších zápasů 9. kola se odehraje v Motherwellu, který přivítá Dundee United. Motherwell se bude snažit uhájit svoji skvělou třetí ligovou příčku, na kterou si brousí zuby právě Dundee United.

Rangers FC - Motherwell FC 4:1

Rangers smetli z cesty dalšího soupeře, tři góly proti Motherwellu z rozmezí dvaceti minut ve druhé půli, pomohli udržet domácímu týmu stoprocentní záznam. Motherwell přitom po první půli vedl gólem Blackmana, druhý poločas byla však v režii Rangers, kteří si díky brankám Nasmithe, Davise, Millera a Weisse připisují další tři body.

Preview: Rangers FC - Motherwell FC

Rangers čeká v lize další těžká zkouška, v sobotu se totiž na Ibrox Parku představí třetí Motherwell, jenž je skutečně nepříjemným soupeřem. Bude famózní forma obhájce mistrovského titulu pokračovat?

Motherwell FC - St. Mirren FC 3:1

Motherwell si díky dvěma brankám ze samého závěru zápasu proti St. Mirrenu, připisuje plný počet bodů za výhru 3:1. Domácí šli přitom do vedení už ve 3. minutě gólem Humphreyho, krátce po hodině hry však srovnal Wardlaw a rozhodnutí tak přišlo až v 87. minutě díky Hateleyho penaltě a brance Murphyho.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Motherwell, který díky dobrým výkonům z posledních zápasů poskočil už na třetí příčku tabulky, přivítá v sobotu trápící se St. Mirren. Hosté nutně potřebují body, momentálně jsou totiž na posledním, sestupovém místě.

Heart of Midlothian - Motherwell FC 0:2

Motherwell znovu potvrdil skvělou formu na hřištích soupeřů, potřetí v řadě totiž dokázal zvítězit, ačkoliv nehrál v domácím prostředí. Tentokrát to odnesli Hearts, které Motherwell porazil díky gólům Blackmana a Suttona 2:0.

Preview: Heart of Midlothian - Motherwell FC

Zajímavé utkání 6. kola by mohlo být k vidění na Tynecastlu, kde domácí Heart of Midlothian hostí Motherwell. Oba celky se nachází v horní polovině tabulky a momentálně je od sebe dělí pouhý bod.

Motherwell FC - Aberdeen FC 1:1

Aberdeen dokázal na hřišti Motherwellu uhrát remízu 1:1, navzdory tomu, že od 35. minuty prohrával po gólu Jamieho Murphyho. V 56. minutě však přišla chvíle Scotta Vernona, který srovnal na konečných 1:1.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Motherwell svede v 5. kole souboj o třetí ligovou příčku s Aberdeenem. Oba soupeři mají momentálně stejný zisk šesti bodů, shodně za dvě výhry v novém ročníku.

St. Johnstone FC - Motherwell FC 0:2

Motherwell potvrdil úlohu favorita a všem dokázal, že proti relativně slabším celkům umí posbírat všechny body. V boji o třetí místo totiž právě tyto korálky budou hodně cenné, největším favoritům mohou hodně chybět. Motherwell je považován za černého koně soutěže, protože "třetí vzadu, vystrkuje bradu." Tabulkou hosté poskočili až na čtvrté místo o skóre za Aberdeenem, St.Johnstone zůstává s jediným bodem poslední.

Preview: St. Johnstone FC - Motherwell FC

St. Johnstone se před reprezentační pauzou propadlo až na poslední místo tabulky, nicméně zatím není třeba panikařit. Bodové rozdíly jsou minimální a především ve Skotsku je všechno možné. St. Johnstone navíc narazilo na velmi nepříjemné protivníky. Nyní bude mít šanci zaznamenat svou první výhru v sezóně. Avšak Motherwell nedá svou kůži zadarmo, i on totiž neměl příliš štěstí na los. A proti jedinému slabšímu sokovi vyválčil všechny body.

Motherwell FC - Celtic FC 0:1

Celtic sice opět nepřesvědčil odborníky, že by se dostal z krize, avšak připsal si důležité tři body, díky nimž zůstává na čele tabulky. Doposud tedy neztratil ani korálek a rozhodně si stále může malovat plány na zisk mistrovské trofeje. Ta totiž ve vitríně slavného celku pár let už chybí. Nicméně proti nevyzpytatelnému Motherwellu mu pomohla síla shora, jedinou branku totiž dokázal dát z pokutového kopu Daryl Murphy.