Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnock FC

Dva dny před koncem roku uvidí fanoušci na Caledonian Stadionu souboj mezi domácími Inverness a hosty z Kilmarnocku.

Kilmarnock FC - Hibernian Edinburgh 2:1

Souboj dvou týmů, kterým se v poslední době příliš nedařilo, vyšel lépe domácímu Kilmarnocku, který zvítězil nad Hibernianem 2:1. První branku vstřelil v 36. minutě Nish, druhou přidal v 75. minutě Taouil a vítězství domácím už nedokázal vzít ani v 90. minutě z penalty skórující Shiels.

Preview: Kilmarnock FC - Hibernian Edinburgh

Kilmarnock své fanoušky v poslední době asi moc nepotěšil, sice už dva zápasy neprohrál, přesto remízou s poslední Gretnou a předposledním St. Mirrenem, se určitě nechlubí. Jeho soupeř Hibernian je na tom o něco lépe, drží se na páté pozici v tabulce, příliš moc bodů ale také v posledních kolech neposbíral.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 0:0

Bezbrankovou remízou skončil předvánoční zápas mezi domácím St. Mirrenem a hosty z Kilmarnocku.

Preview: St. Mirren FC - Kilmarnock FC

Souboj dvou týmu ze spodní části tabulky bude k vidění na St Mirren Parku, kam přijede Kilmarnock, který se nachází až na desáté příčce. Domácí tým na tom však není o mnoho lépe. Svěřenci Guse MacPhersona se nachází pouze o příčku výš než jejich dnešní soupeř.

Kilmarnock FC - Gretna FC 3:3

Utkání v Ragby Parku bylo od začátku velmi vyrovnané a Kilmarnock i Gretna si nakonec připsaly bod za remízu. V první půli se oba týmy trefily jedenkrát, ve druhé potom shodně přidaly po dvou brankách a na konci zápasu tak na světelné tabuli svítila remíza 3:3.

Preview: Kilmarnock FC - Gretna FC

Souboj dvou týmů ze spodní části tabulky, které se musí prát o každý bod, bude k vidění na stadionu Rugby Park. Domácí Kilmarnock, který po sérii pěti porážek v řadě okupuje desátou příčku tabulky, přivítá na svém stadionu poslední tým ligy, Gretnu.

Aberdeen FC - Kilmarnock FC 2:1

I přesto, že Kilmarnock po první půlce na Pittodrie Stadionu vedl, nakonec si z Aberdeenu neodvezl ani bod. Domácí výsledek dvěma trefami otočili a zvítězili 2:1. Hosty dostal do vedení David Fernandez, ale v druhé půli z penalty vyrovnal Barry Nicholson a tři body pro Aberdeen zajistil Lee Miller.

Preview: Aberdeen FC - Kilmarnock FC

Velmi vyrovnaný zápas bude k vidění na Pittodrie Stadionu, kde domácí Aberdeen, jenž hájí šestou pozici, bude hostit osmý Kilmarnock, který na domácí tým ztrácí pět bodů.

Kilmarnock FC - Motherwell FC 0:1

Motherwell si odváží z Rugby Parku všechny body za výhru nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil na začátku druhého poločasu O'Donnell.

Preview: Kilmarnock FC - Motherwell FC

Fanoušci domácího Kilmarnocku uvidí ve 14. kole skotské ligy na svém stadionu tým Motherwellu. Domácí se nacházejí na nepříliš lichotivém osmém místě.

Dundee United - Kilmarnock FC 2:0

Dundee United dokázalo popáté v řadě vyhrát v domácím prostředí, tentokrát to odnesl Kilmarnock. Dundee vedlo už od osmé minuty a celý zápas se Kilmarnock marně snažil vyrovnat, v poslední minutě zápasu ještě domácí jeden gól přidali a zvítězili 2:0.

Preview: Dundee United - Kilmarnock FC

Sedmý Kilmarnock zavítá ve 13. kole nejvyšší skotské ligy na půdu Dundee United, které se nachází na čtvrté pozici. Celkový rozdíl mezi těmito dvěma kluby je šest bodů.

Kilmarnock FC - Celtic FC 1:2

Celtic potvrdil své vedení v tabulce skotské ligy vítězstvím 2:1, které si veze z hřiště Kilmarnocku. Už v první půli útočník Celticu Scott McDonald poslal hosty do dvoubrankového vedení. Deset minut po začátku druhého poločasu však snížil Wright skóre na rozdíl jednoho gólu a diváci se mohli těšit na dramatický závěr.

Preview: Kilmarnock FC - Celtic FC

Vedoucí tým skotské ligy Celtic Glasgow zamíří ve dvanáctém kole na stadion v Kilmarnocku. Zelenobílí vedou ligu o tři body před Rangers a Kilmarnock se nachází se šestnácti body na pátém místě.