Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Preview: Kilmarnock FC - Gretna FC

Desátý Kilmarnock bude mít možnost stáhnout něco z náskoku devátého Invernessu, na svém stadionu hostí poslední Gretnu.

Inverness Caledonian - Kilmarnock FC 3:0

Zápas mezi Invernessem a Kilmarnockem skončil vítězstvím prvně jmenovaného klubu. Díky brankám Imrieho, Niculaeho a vlastnímu gólu Lilleye, si domácí připsali všechny body, za výhru 3:0.

Preview: Inverness Caledonian - Kilmarnock FC

Souboj sousedů z tabulky, devátého Invernessu proti desátému Kilmarnocku, uvidí diváci na Caledonian Stadium. O tři body je v tabulce výše Inverness, i tak se ale očekává velmi vyrovnaný a zajímavý souboj.

Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 0:0

V zápase mezi Kilmarnockem a Hearts čekali diváci na gól marně. Oba týmy tak získávají po bodu a končí až za první šestkou, budou zařazeni do druhé skupiny.

Preview: Kilmarnock FC - Heart of Midlothian

Kilmarnock na svém hřišti přivítá sedmé Hearts a bude muset ze sebe vydat vše, pokud chce v utkání uspět. Hearts se zlepšují, což dokázal i poslední zápas proti Dundee United.

Falkirk FC - Kilmarnock FC 0:0

Bezbranková remíza byla k vidění na Falkirk Stadium, kam zavítal Kilmarnock.

Preview: Falkirk FC - Kilmarnock FC

Na Falkirk Stadium přivítá domácí tým Kilmarnock, jenž se nachází na desáté příčce nejvyšší skotské ligy.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 4:1

Inverness určitě nebude na zápas s Kilmarnockem vzpomínat v nejlepším. Přitom ve 14. minutě šli do vedení hosté proměněnou penaltou Blacka. Kilmarnock byl ale o třídu lepší, čtyřmi góly otočil zápas do vítězného konce a získal všechny body.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Kilmarnock přivítá v sobotu na svém stadionu Inverness. Hosté jsou o pět bodů před domácími, skvělými výkony ale v poslední době nepřesvědčil ani jeden z klubů.

Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:0

Utkání mezi Hibernianem a Kilmarnockem vyznělo lépe pro domácí, jenž si po výhře 2:0 zajistili tři body. Vedoucí gól vsítil ve 29. minutě utkání Morais a v 73. ještě pojistil výhru na konečných 2:0 Steven Fletcher.

Preview: Hibernian FC - Kilmarnock FC

Hibernian přivítá na svém hřišti Kilmarnock. Hosté po sérii špatných výsledků znovu zabrali a v současnosti se drží na desáté příčce. Hibernian je ve formě a hraje o pohárovou Evropu. V minulém kole porazil silný Motherwell a sídlí už na páté pozici.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 1:0

Souboj o desátou příčku tabulky vyzněl lépe pro domácí, kteří si gólem Dannyho Invincibila z pětadvacáté minuty zajistili výhru 1:0 a tím pádem i tři body. St. Mirren klesl po tomto zápase na jedenácté místo tabulky.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V dalším zápase 29. kola Skotské Premier League se utká domácí Kilmarnock proti St. Mirrenu. Hosté jsou v tabulce jen o dva body lepší než soupeř a patří jim desátá příčka, Kilmarnock je jedenáctý, dá se tedy očekávat vyrovnaný souboj.

Gretna FC - Kilmarnock FC 4:2

Jeden ze svých nejlepších zápasů sezony odehrála Gretna, která přestřílela ve svém stánku Kilmarnock 4:2. Domácím se povedl především první poločas, ze kterého vyšli vítězně v poměru 3:0.

Preview: Gretna FC - Kilmarnock FC

28. kolo nabídne souboj dvou posledních celků skotské nejvyšší soutěže. Domácí Gretna bude na Raydale Parku hostit jedenáctý Kilmarnock.