Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 1:1

Kilmarnock doma v těžkém zápase remizoval s Heart of Midlothian 1:1, ale s konečným bodem nemůže být vzhledem k vývoji spokojen. Jedinou branku domácích vstřelil jedenáct minut před koncem Heffernan, bylo to v době, kdy hráli pětadvacet minut v oslabení. Za dalších pět minut se síly vyrovnaly vyloučením Hamilla a paradoxně v nastaveném čase vyrovnal Santana.

Preview: Kilmarnock FC - Heart of Midlothian

Fotbalisté Kilmarnocku jsou těsně za šestým místem v SPL, navíc vypadli překvapivě z národního poháru po prohře v Hibernian a určitě tak neprožívají stejně úspěšnou sezónu jako v loňském roce. Killie mají na kontě prozatím osmadvacet bodů a jsou na sedmém místě, Aberdeen má o bod více, ovšem desáté Inverness jen o dva korálky méně. Hearts se nachází s pětatřiceti body na čtvrtém místě o skóre před St. Johnstone.

Dunfermline Athletic - Kilmarnock FC 1:1

Fotbalisté Dunfermlinu získali v dohrávce s Kimarnockem velice cenný bod a nyní se bodově dotáhli na jedenácté Hibs. Ti sice mají zápas k dobru, ovšem rozhodně šance na záchranu ještě žije. Pro Kilmarnock je tento výsledek trochu ztráta, nicméně na sedmé pozici ztrácí pouze bod na šestý Aberdeen a rozhodně ještě není nic ztraceno.

Preview: Dunfermline Athletic - Kilmarnock FC

Na úterní večer byla naplánována dohrávka 18. kola skotské Premier League mezi Dunfermlinem a Kilmarnockem. Domácím se zatím hrubě nedaří, o čem svědčí aktuálně poslední příčka.

Kilmarnock FC - Dunfermline Athletic 0:3

Fotbalisté Dunfermlinu si hrozbu pádu do druhé ligy vzali k srdci a dokázali předvést v Rugby Parku naprosto úchvatný výkon. Soupeři nasázeli tři branky na jeho půdě a postarali se o velké překvapení. V tabulce sice zůstanou poslední se sedmnácti body, ovšem jejich ztráta na Hibernian se zmenšila na pouhé dva korálky. A hlavně je toto vítězství může dostat hodně nahoru po psychické stránce.

Preview: Kilmarnock FC - Dunfermline Athletic

Kilmarnock se pohybuje ve středu tabulky a rozhodně nemá daleko k pohárovým příčkám, nyní může dosáhnout na hranici třiceti bodů. Nicméně Killie nedokážou hrát proti relativně slabším celkům a často s nimi ztrácejí body. Nyní narazí na poslední celek Dunfermline, který se začíná výrazně blížit pádu do druhé ligy. Nováček doposud nasbíral jen čtrnáct bodů a chce tento stav navýšit. Určitě ještě není nic ztraceno, Dunfermline má i o zápas navíc.

Aberdeen FC - Kilmarnock FC 0:0

Bezbrankovou remízu viděli diváci v Aberdeenu, kam zavítal Kilmarnock. Šance přitom byly k vidění na obou stranách, po hodině hry například zachránilo Aberdeen břevno.

Preview: Aberdeen FC - Kilmarnock FC

Fotbalisté Aberdeenu budou chtít navázat na vysokou výhru z poháru a doma zdolat Kilmarnock, který je rovněž vítězně naladěn. Kilies jsou o dvě příčky v tabulce nad svým soupeřem, náskok mají dvoubodový.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 2:1

Fotbalisté Kilmarnocku doma dokázali v poslední minutě otočit nepříznivý vývoj proti St. Mirrenu a po výhře 2:1 si vylepšili postavení v tabulce. Hosté se dostali velmi brzy do vedení, už v desáté minutě se trefil Mair, ovšem ještě do poločasu vyrovnal Heffernan a minutu před koncem zasadil St. Mirrenu smrtící úder Racchi.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

První zápas v roce 2012 odehraje Kilmarnock před vlastním publikem, v Rugby Parku přivítá St. Mirren, který bude chtít právě před svým pondělním soupeřem uhájit sedmou příčku. Kilmarnock ztrácí tři body, má však ještě zápas k dobru.

St. Johnstone FC - Kilmarnock FC 2:0

Francisco Sandaza znovu potvrdil, že jeho letní příchod byl pro St. Johnstone jedním z nejlepších tahů klubu. Svým osmým a devátým gólem v letošním ročníku skotské Premier League zařídil svému týmu výhru 2:0 nad Kilmarnockem, a Saints tak i díky němu skončí před Novým rokem na skvělém čtvrtém místě tabulky.

Preview: St. Johnstone FC - Kilmarnock FC

Třetím rokem v řadě působící St. Johnstone v nejvyšší skotské fotbalové lize si letos vede na jedničku. Rád by povedený rok 2011 zakončil tím nejlepším možným způsobem a také si chce zároveň pojistit současné čtvrté místo tabulky. Na jeho půdu zajíždí Kilmarnock, který je osmý a vesměs si nyní stále drží svoje pozice kolem středu tabulky.

Celtic FC - Kilmarnock FC 2:1

Celtic doma dle očekávání porazil Kilmarnock 2:1 a vzhledem ke ztrátě Rangers už ztrácí na první místo pouze jediný bod. Následující Old Firm derby tedy slibuje velmi napínavou podívanou.

Preview: Celtic FC - Kilmarnock FC

Celtic v ryze vánočním kole přivítá Kilmarnock a svým fanouškům chce dát pod stromeček jedině vítězství. Jisté je, že ani po tomto kole se na čele nic nezmění, ovšem domácí chtějí využít případné ztráty lídra a hlavně odčinit i nedávné vyřazení z EL.

Kilmarnock FC - Dundee United 1:1

Velice vyrovnané utkání skončilo nakonec remízovým výsledkem a před zápasem byl tento stav asi nejpravděpodobnější. Kilmarnock tak má na kontě třiadvacet bodů a je šestý, Dundee United zůstává sedmé a má o korálek méně. Přitom v Rugby Parku zažili domácí velké zklamání. Vedli totiž brankou těsně po přestávce a drželi těsný náskok až do samého závěru. Ovšem v první minutě nastavení o výhru přišli.