Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Rangers FC - Kilmarnock FC 3:1

Rangers na vlastním hřišti od sedmnácté minuty prohrávali po gólu Hamilla, ovšem Boyd srovnal a výhru zařídil dalšími dvěma brankami do sítě Kilmarnocku Miller. Rangers zvítězili nad Kilmarnockem 3:1.

Preview: Rangers FC - Kilmarnock FC

Zatímco Rangers jsou ve formě a ohrožují na čele tabulky vedoucí Celtic, Kilmarnock pomalu klesá ke dnu. Naváží Rangers na skvělé výkony z poslední doby a nedají soupeři šanci, nebo se zvedne Kilmarnock a překvapí favorita zápasu?

Kilmarnock FC - Hibernian FC 1:1

Kilmarnock předvedl na Rugby Parku dobrý výkon a zaslouženě získal bod, za remízu s Hibernianem 1:1. Hosté šli do vedení ve 45. minutě brankou Riordana, Hamill ovšem stačil srovnat stav a zajistit tak alespoň remízu.

Preview: Kilmarnock FC - Hibernian FC

Kilmarnock čeká domácí zápas proti Hibernianu, který stále hodlá usilovat o evropské poháry. Pokud má však sen Hibernianu pokračovat, nesmí v podobných utkáních zaváhat.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 1:1

St. Mirren si díky svému odhodlání nakonec připsal na konto bod za remízu 1:1 s Kilmarnockem. Hosty dostal do vedení v 29. minutě Kevin Kyle, domácí se však nevzdali a v 83. minutě přišlo vyrovnání z kopačky Dennise Wynesse.

Preview: St. Mirren FC - Kilmarnock FC

St. Mirren ve čtyřiadvacátém kole nejvyšší skotské soutěže změří na novém stadionu síly s Kilmarnockem. Ani jeden z klubů v posledních zápasech neexceloval a oba se tak propadají tabulkou směrem dolů.

Kilmarnock FC - Hamilton Academical 0:1

Naprostou euforii zažívá v současné době Hamilton, který v neděli senzačně zvítězil v Rugby Parku nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v úvodu druhého poločasu nejlepší střelec červenobílých Richard Offiong.

Preview: Kilmarnock FC - Hamilton Academical

Souboj dvou týmů, které v tabulce dělí pouhé tři body, uvidí diváci na Rugby Parku, kde Kilmarnock, jenž se nachází na osmé pozici, hostí desátý Hamilton.

Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 0:2

Kilmarnock v domácím prostředí selhal a tři body si odváží Heart of Midlothian. Výhru jim svými góly zajistili Bruno Aguiar a Christos Karipidis a Hearts se tak posunuli na čtvrté místo tabulky.

Preview: Kilmarnock FC - Heart of Midlothian

Dvaadvacáté kolo nejvyšší skotské soutěže nabídne také duel mezi Kilmarnockem a Heart of Midlothian. Ani jeden z klubů v posledním ligovém zápase tři body nebral, komu se to povede ve vzájemném souboji?

Kilmarnock FC - Aberdeen FC 1:2

Dohrávka sedmnáctého ligového kola, mezi Kilmarnockem a Aberdeenem nakonec překvapivý výsledek nepřinesla. I když se domácí celek dostal už po deseti minutách hry do vedení, Miller dvěma góly rozhodl o výhře Aberdeenu 2:1.

Falkirk FC - Kilmarnock FC 1:1

Remízou 1:1 skončil duel domácího Falkirku s Kilmarnockem. Bairns poslal do vedení v první půli Steve Lovell, za hosty v druhém dějství odpověděl David Fernandez.

Preview: Falkirk FC - Kilmarnock FC

Naprosto z formy hrající Falkirk se bude chtít bodově chytnout na domácím hřišti proti Kilmarnocku, který hájí sedmou pozici a střádá plány na útok do horní poloviny tabulky.

Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:4

V Edinburghu byla k vidění přestřelka mezi domácím Hibernianem a Kilmarnockem. Úspěšnější byli hosté, kteří si díky výhře 4:2 připisují do tabulky tři body, i když hráli od 38. minuty bez vyloučeného gólmana Combea.

Preview: Hibernian FC - Kilmarnock FC

Zatímco Hibernian si posledními výsledky zajistil umístění v horní polovině ligové tabulky, Kilmarnock se kvůli nevýrazným výkonům propadá. Nyní ale chce v Edinburghu ukázat, že se může rovnat nejlepším.