Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 0:1

St. Mirren pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát zvítězil na Rugby Parku nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku utkání vsítil ve 38. minutě Andy Dorman.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V sobotu odpoledne se na Rugby Parku střetnou dva sousedé v tabulce, sedmý Kilmarnock přivítá o příčku hůře postavený St. Mirren.

Motherwell FC - Kilmarnock FC 0:2

Kilmarnock si připsal důležité vítězství 2:0 v Motherwellu a zůstává tak v klidném středu tabulky, naopak domácí tým bojuje o udržení se v lize. Do vedení šli hosté v 35. minutě zásluhou Pascaliho a v 77. minutě ještě pojistil výhru Kilmarnocku Russell.

Preview: Motherwell FC - Kilmarnock FC

Netradičně až v pondělí se dohrává osmnácté ligové kolo. Proti sobě nastoupí Motherwell a Kilmarnock, které od sebe dělí pouhé dva body, ani jeden proto nesmí zaváhat a zápas ztratit.

Skotská Premier League si posvítí na Kilmarnock

Vedení skotské Premier League bude vyšetřovat případ dnešního odloženého utkání Kilmarnocku s Aberdeenem. Hřiště stadionu Rugby Park bylo v deset hodin ráno shledáno nezpůsobilým. Rozhodčí se rozhodl, že nenechá hráče hrát na zmrzlém trávníku. Na tom by nebylo nic divného, kdyby všechny týmy skotské Premier League neměly mít vyhřívaný trávník.

Preview: Kilmarnock FC - Aberdeen FC

Kilmarnock přivítá v sedmnáctém kole na svém hřišti zvedající se Aberdeen. Hostům se start sezóny nevydařil, o to větší formu však mají v posledních týdnech, naopak domácí Kilmarnock je na tom hůře.

Hamilton Academical - Kilmarnock FC 1:0

Hamilton konečně zaznamenal tolik vytoužené vítězství, odnesl to Kilmarnock, kterého Accies porazili na své půdě těsně 1:0. Hrdinou utkání se stal útočník Richard Offiong.

Preview: Hamilton Academical - Kilmarnock FC

Na půdu posledního Hamiltonu, který stále čeká na čtvrté vítězství v lize, přijede v sobotu šestý celek skotské ligy Kilmarnock vedený zkušeným manažerem Jimem Jefferiesem.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:2

Kilmarnock nepotvrdil ve své pevnosti Rugby Park roli favorita a s Inverness prohrál těsně 1:2. Hosty do dvougólového vedení poslali Imrie a Wood, pět minut před konečným hvizdem pak pouze korigoval výsledek utkání Gibson.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Vítězstvím z minulého kola povzbuzený Kilmarnock hostí v rámci 15. kola skotské ligy na své půdě v Rugby Parku desátý Inverness.

Kilmarnock FC - Dundee United 2:0

Kilmarnock nečekaně ukončil skvělou sérii Dundee bez porážky, když na svém hřišti zvítězil 2:0. Nejprve se z penalty prosadil Hamill, poté vítězství zpečetil David Fernandez.

Preview: Kilmarnock FC - Dundee United

Kilmarnock pokračuje v sérii zápasů s těžkými soupeři, po duelech s Rangers a Celticem přivítá na Rugby Parku třetí tým skotské ligy Dundee United.

Celtic FC - Kilmarnock FC 3:0

Celtic opět ukázal, že je v současnosti nejlepším klubem ve Skotsku, když porazil Kilmarnock 3:0. O dvě branky domácích se postaral mladíček Cillian Sheridan, třetí zásah přidal Japonec Nakamura.

Preview: Celtic FC - Kilmarnock FC

Souboj týmů s odlišnou momentální formou bude dnes k vidění na Celtic Parku, kde skvěle hrající Hoops budou čelit Kilmarnocku, kterému se v poslední době vůbec nedaří.

Kilmarnock FC - Rangers FC 0:4

Rangers jsou stále ve skvělé formě, po pětigólovém přídělu Invernessu nadělili v tomto kole čtyři branky Kilmarnocku. Ten ovšem dlouho vzdoroval, ve druhé půli ale inkasoval hned čtyři góly.