Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 1:2

Kilmarnock nedokázal ve třetím duelu proti papírově slabšímu soupeři uhrát ani bod a klesl tak do druhé poloviny tabulky na osmé místo. Přitom jeho jízda byla odstartována perfektně, kdy už ve 4. minutě šel do vedení, ovšem těsně po pauze inkasoval a rozdílovou branku jim vsítil stejný hráč v polovině druhého dějství.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

Kilmarnock nedokázal po první cenné výhře na svůj výkon navázat a v minulém klání prohrál, teď má opět na domácím stánku v Rugby Parku možnost ukázat vlastním fandům, že se může prát třeba i o evropské poháry. Soupeře k tomu nemá nijak těžkého, avšak St. Mirren v minulých ročnících ukázal, že umí překvapit, a o jeho nevyzpytatelnosti se přesvědčil již leckterý tým. Hosté prozatím urvali pouze jeden bodík, jejich výkony se ale lepší.

Motherwell FC - Kilmarnock FC 3:1

Kilmarnock nedokázal zopakovat skvělý výkon z prvního kola a podlehl mladíkům z Motherwellu. Domácí zvítězili 3:1 a poprvé v nové sezóně se radovali z výhry.

Preview: Motherwell FC - Kilmarnock FC

Motherwell v prvním kole nečekaně zaváhal na půdě nováčka ligy, naopak Kilmarnock hravě zvítězil nad Hamiltonem. Ačkoliv jsou výsledky z prvního kola úplně odlišné, dá se na Fir Parku očekávat zajímavá podívaná.

Kilmarnock FC - Hamilton Academical 3:0

Hamilton přijel do Kilmarnocku hned s šesti novými hráči, nová krev se tam ovšem nepředvedla nejrůžověji. Domácí pohodlně třikrát skórovali za českého brankáře Tomáše Černého a na úvod skotské Premier League si tak přibalili hezký dáreček. Dva góly se podařilo vsítit forvardovi Kevinu Kyleovi.

Preview: Kilmarnock FC - Hamilton Academical

Říká se, že pro nováčky je vždy kritická druhá sezóna. A ve Skotsku to platí dvojnásob, týmy totiž tady sestupují pravidelně. Ovšem Hamilton loni předvedl, že má silně nervy a i když to s ním vypadlo v jednu chvíli hodně špatně, nakonec se díky deváté příčce pohodlně zachránil. Kilmarnock na tom v jednu chvíli také nebyl dobře, ale dokázal se včas vzpamatovat a také neměl na osmém místě větší problémy.

Motherwell FC - Kilmarnock FC 1:2

Kilmarnock ukončil sezónu vítězstvím 2:1 v Motherwellu. Do vedení šli hosté v prvním poločase gólem Invincibileho, v 80. minutě však vyrovnal Sheridan a až překrásný gól Taouila rozhodl o vítězi utkání.

Motherwell přivítá v dalším sobotním zápase Kilmarnock. Oba týmy už mají jistotu záchrany.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:0

Přestože sehrál Inverness s Kilmarnockem velice vyrovnanou partii, na body nedosáhl, stále je tak v nebezpečí sestupu. Jediný a vítězný gól zápasu padl až v 79. minutě po hlavičce Kevina Kylea.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Kilmarnock a Inverness od sebe dělí pouhý bod, jenž je na straně domácího celku. Bude tomu tak i v posledním kole? To se dozvíme v sobotním zápase na Rugby Parku.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 2:1

St. Mirren nedokázal zvítězit ani ve třetím zápase skupiny O udržení a podlehl Kilmarnocku na jeho půdě 1:2. Domácím zajistil dvoubrankové vedení Kevin Kyle, v poslední minutě utkání snížil Craig Dargo.

Konec sezony se blíž a nyní už jde opravdu do tuhého, což ví i hráči St. Mirrenu, kteří razí na Rugby Park, kde na ně čeká Kilmarnock. Svěřenci Jima Jefferiese se nachází v prakticky totožné situaci jako Saints.

Kilmarnock FC - Falkirk FC 1:1

Falkirk stáhl na jedenáctou příčku další bod, když remízoval na Rugby Parku s domácím Kilmarnockem 1:1. Skóre otevřel obránce hostujícího celku Darren Barr, o chvíli později vyrovnal Kevin Kyle.

Preview: Kilmarnock FC - Falkirk FC

O pověstných šest bodů si to dnes na Rugby Parku rozdá Kilmarnock s posledním Falkirkem, který se dnes může po dlouhé době dostat ze sestupových vod.

Hamilton Academical - Kilmarnock FC 2:1

Hamilton se dočkal dlouho očekávaného vítězství, když na domácím hřišti porazil Kilmarnock 2:1. Hvězdou zápasu se stal mladičký James McCarthy, jenž vstřelil obě branky domácích. V poslední minutě utkání pak pouze korigoval skóre Hamill.