Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 3:4

Gólová přestřelka se strhla na Caledonian Stadium, diváci viděli sedm branek. Čtyři góly padly do sítě Invernessu a tři do brány Aberdeenu, hosté tak odjíždějí se třemi body.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Inverness a Aberdeen, dva sousedi z tabulky si v sobotu změří síly ve vzájemném zápase. O pět bodů má v tabulce více druhý jmenovaný klub, domácí jsou devátí s 33 body, ale už delší dobu jsou ve výsledkové krizi.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 4:1

Inverness určitě nebude na zápas s Kilmarnockem vzpomínat v nejlepším. Přitom ve 14. minutě šli do vedení hosté proměněnou penaltou Blacka. Kilmarnock byl ale o třídu lepší, čtyřmi góly otočil zápas do vítězného konce a získal všechny body.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Kilmarnock přivítá v sobotu na svém stadionu Inverness. Hosté jsou o pět bodů před domácími, skvělými výkony ale v poslední době nepřesvědčil ani jeden z klubů.

Inverness Caledonian - Falkirk FC 0:1

V sobotu dokázal Falkirk dobýt Caledonian Stadium, když porazil domácí Inverness brankou Billyho Clarka těsně 1:0.

Preview: Inverness Caledonian - Falkirk FC

Vyrovnaný souboj bude k viděni na Caledonian Stadium, kde domácí Inverness přivítá šestý Falkirk.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 0:3

Hearts si až překvapivě snadno poradili s domácím Invernessem a odváží si tři body za výhru 3:0. Ve 22. minutě vsítil vedoucí gól Hearts Karipidis, ve 33. minutě zvýšil Elliot a tentýž hráč ještě upravil ve 47. minutě na konečných 3:0.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Velmi vyrovnaný může být zápas mezi domácím Invernessem a Hearts. Oba soupeři měli v minulém ligovém kole těžké soupeře, glasgowské giganty Celtic a Rangers a ani jeden klub nedokázal překvapit a získat body.

Celtic FC - Inverness Caledonian Thistle 2:1

Celtic prodloužil svou šňůru vítězství o další zápas. Na svém hřišti porazil těsným výsledkem 2:1 Inverness. O góly domácích se postarali Scott McDonald a Georgios Samaras. Za hosty skóroval Marius Constantin Niculae.

Preview: Celtic FC - Inverness Caledonian Thistle

Druhý Celtic bude mít na domácím stadionu další příležitost stáhnout náskok Rangers na čele tabulky. Na Celtic Park dorazí Inverness.

Hibernian Edinburgh - Inverness Caledonian Thistle 2:0

Zápas mezi Hibernian a Invernessem nakonec dopadl lépe pro domácí, kteří si díky výhře 2:0 zajistili tři body. Oba góly padly velmi rychle a Inverness už na ně nedokázal odpovědět. Již ve třetí minutě rozvlnil sít hostí Nish, o dvě minuty později přidal druhý a poslední gól zápasu Fletcher.

Preview: Hibernian Edinburgh - Inverness Caledonian Thistle

Pátý celek tabulky Hibernian se v sobotním utkání střetne se sedmým Invernessem. Mezi oběma soupeři je jen dvoubodový rozdíl, tudíž se očekává vyrovnaný a napínavý zápas. Hibernian má formu, zvítězil v posledních dvou zápasech ligy a věří si i na Inverness, jemuž se minulé kolo nepovedlo.

Motherwell FC - Inverness Caledonian Thistle 3:1

V odloženém utkání 24. kola skotské Premier League zvítězil domácí Motherwell nad Invernessem 3:1. Dvakrát se v dresu Motherwellu prosadil David Clarkson a jednou Chris Porter. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Don Cowie.

Inverness Caledonian Thistle - Dundee United 1:1

Zápas mezi Invernessem CT a Dundee United byl velmi vyrovnaný a tak nikoho na konci zápasu nepřekvapilo skóre 1:1. Do vedení se v 68. minutě dostali hosté gólem Buabena, Inverness ale v 84. minutě vyrovnal na konečných 1:1, když se trefil Paatelainen.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Dundee United

V dalším zápase šestadvacátého kola uvidí diváci souboj mezi Invernessem CT a Dundee United. O poznání lépe jsou na tom hosté, drží se na skvělé třetí příčce tabulky, za obry z Glasgowa. Inverness je sedmý a ztrácí na svého soupeře sedm bodů.