Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

St. Mirren FC - Inverness Caledonian Thistle 1:1

Souboj domácího St. Mirrenu a Invernessu skončil remízou 1:1. Hosty v první půli poslal do vedení Grant Munro a v druhém dějství zachránil domácímu týmu alespoň bod Billy Mehmet.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian Thistle

Na St. Mirren Parku bude dnes k vidění souboj sedmého týmu skotské nejvyšší soutěže s klubem, jenž se nachází na desáté pozici, souboj Invernessu s domácím St. Mirrenem.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian Thistle

Na Fir Parku diváci uvidí souboj domácího Motherwellu, jenž se nachází na čtvrté pozici, a sedmého Invernessu.

Inverness Caledonian Thistle - Rangers FC 0:1

Diváci se na gól načekali, spokojení ale mohli být nakonec jen fanoušci Rangers. Hosté vstřelili vítězný gól až v 89. minutě hry, když se trefil Jean Claude Darcheville a zajistil tak svému týmu tři body, které stačí k udržení prvního místa tabulky.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Rangers FC

Rangers přijíždí na hřiště Invernessu a za úkol mají zisk tří bodů. Hrající manažer Invernessu Craig Brewster připouští, že jeho svěřence čeká velmi těžký zápas, který ale nehodlá předem prohrát.

Inverness Caledonian Thistle - Gretna FC 3:0

Inverness na svém stadionu nezaváhal a Gretnu porazil jednoznačně 3:0. Dvakrát skóroval Marius Niculae a jednou se z penalty prosadil John Rankin.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Gretna FC

Na Caledonian Stadionu se bude dnes poslední Gretna pokoušet urvat proti domácímu Invrenessu další body pro záchranu v Scottish Premier League.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle 1:0

Velmi vyrovnaný zápas sledovali diváci na Pittodrie Stadium. Domácí Aberdeen nakonec Inverness udolal, když jediný gól utkání vstřelil v 83. minutě z penalty Nicholson.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle

Inverness přijíždí na Pittodrie Stadium a rozhodně ho proti domácímu Aberdeenu nečeká lehký zápas. Podle všeho by právě tento zápas měl být jedním z nejvyrovnanějších duelů tohoto kola. Oběma klubům se daří a stoupají tabulkou vzhůru.

Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnock FC 3:1

Inverness opět navázal na vítěznou sérii, která byla minulé kolo přerušena. Svěřenci kouče Craiga Brewstera porazili Kilmarnock 3:1.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnock FC

Dva dny před koncem roku uvidí fanoušci na Caledonian Stadionu souboj mezi domácími Inverness a hosty z Kilmarnocku.

Falkirk FC - Inverness Caledonian Thistle 1:0

Po vítězství z minulého týdne si Falkirk připisuje na své konto tři body i dnes. Na domácím hřišti porazil Inverness 1:0. O jediný gól zápasu se postaral Gerard Aafjes.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian Thistle

Na Falkirk Stadionu bude na druhý svátek vánoční k vidění souboj sedmého a osmého týmu skotské nejvyšší soutěže. Domácí Falkirk přivítá o příčku výše postavený Inverness.

Hearts of Midlothian - Inverness Caledonian Thistle 2:3

Napínavý zápas až do poslední vteřiny zvládli nakonec lépe hráči Invernessu, kteří si za výhru 3:2 nad Hearts odváží všechny body. Dva góly padly až na samém konci zápasu, nejprve vyrovnal pro Hearts na 2:2 Velicka, hned z další akce ale vsítil vítězný gól Invernessu Bayne.

Preview: Hearts of Midlothian - Inverness Caledonian Thistle

Dva sousedi v tabulce se proti sobě utkají v sobotním zápase na Tynecastle Stadium, kde osmí Hearts přivítají o dva body lepší Inverness. Hearts v minulém kole podlehli doba Rangers 1:2, naopak Inverness překvapil vítězstvím 3:2 nad Celtikem.