Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian - Celtic FC 1:2

Celtic opět v tabulce odskočil svým konkurentům z Rangers na rozdíl tří bodů, dnes totiž porazil Inverness 2:1. Gólově se v zelenobílém dresu prosadili Glenn Loovens a Scott Brown.

Preview: Inverness Caledonian - Celtic FC

Skotský šampion Celtic se v dalším kole skotské Premier League představí na Caledonian Stadium, kde vyzve místní Inverness, jenž se nachází na sedmém místě tabulky.

Dundee United - Inverness Caledonian 2:1

Ve vyrovnaném utkání na Tannadice Parku se nakonec radovalo z vítězství Dundee United, které porazilo Inverness 2:1. Výhru domácím brankami zajistili Jon Daly a Lee Wilkie.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Osmé Dundee United se představí v rámci osmého kola Clydesdale Bank Premier League na Tannadice Parku proti čtvrtému Invernessu a bude usilovat teprve o třetí vítězství sezoně.

Inverness Caledonian - Kilmarnock FC 3:1

Další skvělý zápas mají za sebou svěřenci Craiga Brewstera, kteří porazili před domácím publikem Kilmarnock 3:1.

Preview: Inverness Caledonian - Kilmarnock FC

Diváci na Caledonian Stadium uvidí souboj dvou týmů, kterým se letošní úvod sezony podařil nadmíru dobře. Sedmý Inverness přivíá pátý Kilmarnock.

Heart of Midlothian - Inverness Caledonian 1:0

V zápase mezi Hearts a Invernessem sice padl jen jeden gól, utkání ale zajímavé šance nepostrádalo. Hearts si díky brance Mikoliunase zajistili čtvrté vítězství v letošní sezóně.

Preview: Heart of Midlothian - Inverness Caledonian

Souboj Hearts a Invernessu, dvou sousedů ze středu tabulky, by měl být jedním z nejzajímavějších zápasů šestého ligového kola. Hearts i Inverness minulé zápasy prohrály, jinak ale start sezóny zvládly dobře.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 1:2

Zásluhou druhého poločasu vyhrál St. Mirren na hřišti Invernessu 2:1, když se na tomto vítězství brankami podíleli Mehmet a Brady.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Inverness, který se o čtyřech kolech pohybuje v první polovině tabulky, hostí St.Mirren. Ten má na svém kontě zatím jen jediný bod.

Falkirk FC - Inverness Caledonian 1:2

Ani ve čtvrtém utkání nedokázal Falkirk bodovat, na domácím hřišti podlehl Invernessu 1:2. Nejprve poslal domácí tým do vedení Mark Stewart, odpověď pak přišla z kopaček Dona Cowieho a Dougie Imrieho.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian

Falkirk je jako jediný tým v nejvyšší skotské lize stále bez bodu, což bude chtít dnes změnit v domácím zápase proti Invernessu, ten okupuje střed tabulky.

Inverness Caledonian - Hibernian FC 1:1

Ze zápasu mezi Invernessem a Hibernianem ani jeden z týmů vítězně nevyšel. Do vedení šli ve 21. minutě domácí gólem Cowieho, ale minutu po začátku druhé půle srovnal na konečných 1:1 Colin John Nish.

Preview: Inverness Caledonian - Hibernian FC

Ve třetím kole Clydesdale Bank Premier League na sebe narazí dva sousedé v tabulce, kteří mají vždy po jednom vítězství. Na Caledonian Stadium přijede prověřit domácí tým Hibernian.

Inverness Caledonian - Hamilton Academical 0:1

Hamilton se stává velkým překvapením tohoto ročníku Scottish Premier League, když dokázal zvítězit i ve druhém ligovém zápase, tentokrát nad Invernessem. Vítězství zajistil hostům ve 45. minutě Offiong.