Hibernian FC Skotsko - Hibernian FC - Zprávy

Hamilton Academical - Hibernian FC 0:1

Hibernian vyhrál podruhé v řadě, když v New Douglas Parku porazil Hamilton 1:0. O jediný gól se postaral Derek Riordan, jenž v průběhu první půle nahradil na hřišti Stevena Fletchera.

Preview: Hamilton Academical - Hibernian FC

Další zajímavý zápas přinese skotská Premier League v šestém kole, kde na sebe v New Douglas Parku narazí domácí Hamilton a hosté z Hibernianu.

Hibernian FC - Dundee United 2:1

Utkání rozhodl útočník domácího Hibernianu Steven Fletcher, který vstřelil obě branky a zařídil tak vítězství 2:1. Za hosty skóroval Lee Wilkie.

Preview: Hibernian FC - Dundee United

Trápící se Dundee United v pátém kole čeká další nepříjemný soupeř. Zavítá totiž na půdu Hibernianu, který touží po nepovedeném minulém domácím utkání opět zvítězit.

Hibernian FC - Motherwell FC 0:1

V napínavém utkání mezi Hibernianem a Motherwellem hosté ukázali, že vyhrávat stále umějí. Svěřenci kouče McGheeho napravili své chyby z minulých utkání a díky gólu Johna Suttona zvítězili 1:0.

Preview: Hibernian FC - Motherwell FC

Liga je sice teprve na samém začátku, každého ale překvapila slabá forma Motherwellu. Svěřenci kouče McGheeho nedokázali porazit Hearts, Aberdeen ani Dundee, přitom v minulém roce se stali překvapením ligy. Nyní je čeká zápas v Hibernianu.

Inverness Caledonian - Hibernian FC 1:1

Ze zápasu mezi Invernessem a Hibernianem ani jeden z týmů vítězně nevyšel. Do vedení šli ve 21. minutě domácí gólem Cowieho, ale minutu po začátku druhé půle srovnal na konečných 1:1 Colin John Nish.

Preview: Inverness Caledonian - Hibernian FC

Ve třetím kole Clydesdale Bank Premier League na sebe narazí dva sousedé v tabulce, kteří mají vždy po jednom vítězství. Na Caledonian Stadium přijede prověřit domácí tým Hibernian.

Hibernian FC - Falkirk FC 3:2

Hibernian si poradil s Falkirkem rozdílem 3:2 a získal za výhru tři body. Dvěma góly pomohl domácím k vítězství Colin John Nish.

Preview: Hibernian FC - Falkirk FC

Ve druhém kole skotské ligy si bude chtít Hibernian napravit chuť po nevydařeném vstupu do sezony, v cestě mu však bude stát houževnatý Falkirk Johna Hughese.

Kilmarnock FC - Hibernian FC 1:0

V prvním kole skotské Premier League se na Rugby Parku střetl domácí Kilmarnock s Hibernianem a byli to nakonec domácí, kdo si díky hubenému vítězství připsal první tři body. Přitom to dlouho vypadlo na remízu, ale v 80. minutě se prosadil střídající Jamie Hamill.

Preview: Kilmarnock FC - Hibernian FC

Od soboty začíná mít život pro fanoušky skotské Premier League konečně zase smysl, rozjíždí se totiž nový ročník této soutěže. Ke svému prvnímu zápasu přijede pátý tým loňské sezony Hibernian na půdu Kilmarnocku, kterému loňská sezona nevyšla úplně podle představ.

Hibernian FC - Motherwell FC 0:2

Hibernianu se domácí zápas proti Motherwellu nevydařil. Hosté se ujali vedení už ve 4. minutě gólem Lappina a v 50. minutě hry ještě zvýšil na konečných 2:0 pro Motherwell z penalty Murphy.

Ve skupině o titul se utkají dva kluby, bojující na předních ligových pozicích. Kouč Hibernianu prohlašuje, že si jeho tým chce zajistit čtvrtou příčku ligy, domácí tak nesmí proti Motherwellu zaváhat.

Celtic FC - Hibernian FC 2:0

Celtic zvítězil doma nad Hibernianem 2:0 a svůj náskok na Rangers opět navýšil na čtyři body. Domácí poslal do vedení ve 37. minutě McManus a v 87. minutě ještě zvýšil na 2:0 McDonald. Dva hráči Hibs byli vyloučeni.