Hibernian FC Skotsko - Hibernian FC - Zprávy

Hibernian FC - Rangers FC 0:0

V zápase na Easter Road mezi domácím Hibernianem a Rangers se diváci gólu nedočkali. Hibernianu se tak vzdálila možnost kvalifikace do evropských pohárů a Rangers se ztenčil náskok před Celticem.

Preview: Hibernian FC - Rangers FC

Hibernian přivítá v jediném nedělním zápase skotské ligy Rangers a oba kluby budou chtít dosáhnout vítězství. Hibernian bojuje o pohárovou Evropu, Rangers o titul.

Aberdeen FC - Hibernian FC 2:1

Ve vyrovnaném souboji na Pittodrie Stadium, ve kterém byly k vidění dvě červené karty, zvítězil Aberdeen nad Hibernianem 2:1. Do vedení šel nejdříve zásluhou Deana Shielse hostující tým, Aberdeen potom ale díky brankám Darrena Mackieho a Lee Millera utkání otočil a připsal si do tabulky tři body.

Preview: Aberdeen FC - Hibernian FC

Diváci na Pittodrie Stadium uvidí souboj šestého s pátým mužstvem tabulky. Na hřiště Aberdeenu zavítá edinburghský Hibernian.

Dundee United - Hibernian FC 1:1

Souboj dvou sousedů v tabulce skotské ligy skončil nerozhodně. Dundee United remizovalo s Hibernianem 1:1. V 57. minutě poslal hosty do vedení Dean Shiels, o čtyři minuty později vyrovnal z pokutového kopu Noel Hunt.

Preview: Dundee United - Hibernian FC

V nedělní dohrávce 34. kola skotské nejvyšší soutěže se na Tannadice Parku představí domácí Dundee United a edinburghský Hibernian.

Hibernian FC - St. Mirren FC 2:0

Zápas mezi Hibernianem a St. Mirren měl vítěze už po pěti minutách hry. Ve čtvrté minutě vsítil vedoucí gól domácích Nish a o minutu později zvýšil na konečných 2:0 Zemmama. Do konce utkání už diváci gól neviděli a Hibernian tak získává tři body za výhru 2:0.

Preview: Hibernian FC - St. Mirren FC

Jasným favoritem utkání mezi Hibernianem a St. Mirrenem jsou domácí. Pátý klub tabulky ovšem v poslední době výsledkově klopýtal, dvě poslední utkání prohrál a může tím ztratit naději na evropské poháry. V sobotním zápase nebere Hibernian nic jiné, než tři body.

Motherwell FC - Hibernian FC 1:0

Utkání mezi Motherwellem a Hibernianem rozhodla jediná branka. Už ve třetí minutě se za domácí trefil Clarkson a rozhodl tak o výhře Motherwellu v poměru 1:0.

Preview: Motherwell FC - Hibernian FC

Velmi důležitý zápas čeká týmy Motherwellu a Hibernianu. Oba kluby bojují o evropské poháry a výsledek tohoto utkání může mnohé rozhodnout. Oba soupeře dělí v tabulce jen bod, domácí ale sehrají ještě více zápasů.

Rangers FC - Hibernian FC 2:1

Rangers si na své konto připisují další vítězství a stále se drží na prvním místě ligy. Ve 40. minutě poslal domácí do vedení Darcheville, v 79. minutě vstřelil druhý gól Novo a v 90. už jen snížil Shiels. Rangers obtížný zápas zvládli a připisují si za výhru 2:1 nad Hibernianem, tři body.

Preview: Rangers FC - Hibernian FC

Rangers bojují o ligové prvenství a zatím se jim to daří, proto nechtějí připustit zaváhání ani proti silnému Hibernianu. "Hibs" se díky posledním výsledkům propracovali už na třetí příčku SPL, hned za dvojici klubů z Glasgowa.

Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:0

Utkání mezi Hibernianem a Kilmarnockem vyznělo lépe pro domácí, jenž si po výhře 2:0 zajistili tři body. Vedoucí gól vsítil ve 29. minutě utkání Morais a v 73. ještě pojistil výhru na konečných 2:0 Steven Fletcher.

Preview: Hibernian FC - Kilmarnock FC

Hibernian přivítá na svém hřišti Kilmarnock. Hosté po sérii špatných výsledků znovu zabrali a v současnosti se drží na desáté příčce. Hibernian je ve formě a hraje o pohárovou Evropu. V minulém kole porazil silný Motherwell a sídlí už na páté pozici.

Hibernian FC - Motherwell FC 1:0

Ve velmi napínavém utkání si nakonec pro tři body do tabulky dokráčel domácí Hibernian. Jediný gól zápasu vstřelil v 52. minutě Nish. Motherwell tak odjíždí domů s prázdnou.