Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Dundee United - Kilmarnock FC 2:0

Dundee United dokázalo popáté v řadě vyhrát v domácím prostředí, tentokrát to odnesl Kilmarnock. Dundee vedlo už od osmé minuty a celý zápas se Kilmarnock marně snažil vyrovnat, v poslední minutě zápasu ještě domácí jeden gól přidali a zvítězili 2:0.

Preview: Dundee United - Kilmarnock FC

Sedmý Kilmarnock zavítá ve 13. kole nejvyšší skotské ligy na půdu Dundee United, které se nachází na čtvrté pozici. Celkový rozdíl mezi těmito dvěma kluby je šest bodů.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Sedmý Aberdeen přivítá na svém hříšti, v rámci dvanáctého kola Clydesdale Bank Premier League, Dundee United, kteří překvapivě figurují na třetí pozici.