Tom Tomsk Rusko - Tom Tomsk - Zprávy

Tom Tomsk - Křídla Sovětů Samara 1:1

Tom Tomsk doma jen remizoval s Křídly Sovětů 1:1. Za domácí otevřel skóre Džiojev, hosté vyrovnali díky Savinovi. Pro hostující Samaru je to třetí ligová remíza v řadě.

Preview: Tom Tomsk - Křídla Sovětů Samara

Tom Tomsk přivítá v 17. kole Premier Ligy na stadionu Trud Křídla Sovětů Samara.

Rubin Kazaň - Tom Tomsk 2:1

I bez kapitána Sergeje Semaka dokázal Rubin Kazaň porazit Tom Tomsk. Tataři zvítězili na Sibirany 2:1.

Preview: Rubin Kazaň - Tom Tomsk

Rubin Kazaň přivítá v rámci 16. kola Premier Ligy na stadionu Centralnyj Tom Tomsk.

Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk 3:2

To byl zápas! První sibirské derby v Premier Lize bylo nesmírně dramatické, Tomsk si nechal v průběhu utkání utéct dvoubrankový náskok, Novosibirsk navíc hrál celý druhý poločas v početní převaze. Přesto hosté odchází poraženi, v samotném závěru vystřelil Tomsku vítězství Smirnov.

Preview: Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk

Patnácté kolo uzavře pondělní souboj Tomsku s Novosibirskem. Domácí nemůžou navázat na formu z úvodu soutěže a propadli se až na desáté místo, Sibir je poslední. Kdo zvládne sibiřské derby?

Alanija Vladikavkaz - Tom Tomsk 2:1

Mizérie Tomsku pokračuje, sibiřské mužstvo nezískalo bod už ve třetím ligovém utkání v řadě. Nad jeho síly byl nováček soutěže Alanija Vladikavkaz. Utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 2:1.

Preview: Alanija Vladikavkaz - Tom Tomsk

Kvůli odkládání začátků zápasů Premier ligy z důvodu velkých veder se první sobotní zápas 14. kola odehraje až v 16:45 středoevropského času. V podvečer místního času přivítá Alanija Vladkavkaz na svém hřišti Tom Tomsk.

Tom Tomsk - Anži Machačkala 1:4

První nedělní souboj 13. kola ruské Premier ligy obstaral zápas mezi Tomskem a Anži Machačkala. Mužstvo z Machačkaly čekal třetí složitý výjezd na hřiště soupeře, se kterým se tentokrát Dagestánci vypořádali na výbornou, když zvítězili vysoko 1:4. Navíc tak přetrhli sedmizápasovou šňuru bez vítězství.

Preview: Tom Tomsk - Anži Machačkala

Tom Tomsk letos bojuje o evropské poháry, minulý týden klopýtl v Permu a trochu se propadl tabulkou, nápravu může sjednat v neděli proti Anži Machačkale.

Amkar Perm - Tom Tomsk 2:1

Amkar Perm na domácím stadionu Zvezda předvedl velký charakter, když dokázal otočit zápas s Tomskem, ve kterém ještě v 70. minutě prohrával 0:1. Nakonec domácí góly Kuševa a Kolomejceva ve třetí nastavené minutě obrátili skóre a zvítězili 2:1. Tímto vítězstvím navíc Amkar ukončil svou sedmizápasovou sérii bez vítězství.

Preview: Amkar Perm - Tom Tomsk

Jeden z adeptů na sestup z Premier Ligy Amkar Perm hostí Tom Tomsk, který je ve výrazně lepší pozici, okupuje šesté místo.

Šírl má namířeno na hostování do Tomsku

Český fotbalista Radek Šírl by se mohl po zranění rozehrávat v Tomsku. Aktuálně pátý celek ruské ligy by rád přivedl levého beka či záložníka Zenitu Petrohrad na hostování. Informuje o tom server Sport-Express.ru.

Tom Tomsk - Spartak Nalčik 1:0

Tom díky gólu Sergeje Kornilenka z penalty zvítězila nad Spartakem Nalčik a končí jarní část na páté pozici.

Preview: Tom Tomsk - Spartak Nalčik

O čtvrt na pět moskevského času začne zápas v Tomsku, kde sedmá Tom přivítá čtvrtý Spartak Nalčik.