Tom Tomsk Rusko - Tom Tomsk - Zprávy

Preview: Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk

Křídlům Sovětů se blýská na lepší časy, ruský fotbalový svaz povolil volžskému klubu klubu registrovat nové hráče a proti Tomsku se představí mnohem silnější Samara než tomu bylo v předchozích dvou kolech.

Tom Tomsk - Rubin Kazaň 0:1

Rubin Kazaň porazil Tom Tomsk na jeho půdě v Sibiři 1:0 a vyšvihl se do průběžného čela Premier Ligy. O vítězství dvojnásobného úřadujícího mistra rozhodl na začátku poslední patnáctiminutovky Alexandr Bucharov, který odčinil zaváhání z prvního poločasu, kdy neproměnil pokutový kop. Ve vypjatém duelu padly i tři červené karty.

Preview: Tom Tomsk - Rubin Kazaň

Druhé kolo Premier Ligy završí pondělní souboj domácího Tomsku s úřadujícím šampiónem Rubinem Kazaň. Tatary trápí velká marodka a únava z náročné odvety Evropské ligy ve Wolfsburgu, kde Rusové inkasovali až v poslední minutě prodloužení a v Evropě končí.

FK Rostov - Tom Tomsk 0:2

Debut na lavičce Rostovu se trenérovi Olegu Protasovovi nevydařil, jeho svěřenci na v domácím prostředí podlehli lépe organizovanému Tomsku 0:2. Hrdinou zápasu se stal střelec obou branek hostů Sergej Kornilneko

Preview: FK Rostov - Tom Tomsk

Výrazně posílený Rostov hostí na stadionu Olimp - 2 Sibiřany z Tomsku. Domácí mužstvo povede v nové sezoně ukrajinský trenér Oleg Protasov, který u kormidla Jižanů nahradil Olega Dolmatova. Je to jen jedna z mnoha zimních změn Rostovu. Naproti tomu Tomsk jde po minulé vydařené sezóně cestou stability.

Rusko čeká dramatická ligová sezona 2010

Již za dva týdny je na programu start ruské Premier ligy. Nejvyšší ruská soutěž každým rokem nabývá na síle i sledovanosti a letošní ročník by podle předpokladů měl být vůbec nejvyrovnanější a nejzajímavější v její dosavadní krátké historii. Představme si tedy, co přinese sezona 2010 v ruské Premier lize a jaké jsou šance jednotlivých účastníků.

01.03.2010 Aktuality 133 komentářů
Zaujalo nás

Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk 1:3

Samara se rozloučila s nepovedenou sezónou prohrou s Tomskem.

Rozlučka před domácím publikem na stadionu Metallurg čeká české duo Jiří Jarošík a Jan Koller, oba jmenovaní už dříve ohlásili, že klub z řeky Volhy po sezóně opustí a poslední ligové utkání ruské ligy proti Tomu Tomsk je pro ně vhodnou rozlučkou. Dají české ikony Samaře sbohem vítěznou tečkou.

Tom Tomsk - FK Rostov 2:1

Komplikovaná cesta, kdy se hráčům hostujícího Rostovu porouchalo letadlo a museli přicestovat dopravní lodí, se podepsala na výkonů hráčů v utkání proti domácímu Tomsku. Tomiči vyhráli 2:1 a klubu z jižního Ruska před poslední kolem stále reálně hrozí sestup

Preview: Tom Tomsk - FK Rostov

První zápas předposledního kola ruské ligy bude k vidění na Sibiři, přesněji na stadionu Trud, kde domácí Tomsk přivítá Rostov.

FK Chimki - Tom Tomsk 1:3

Chimki v ruské lize už potřinácté v řadě prohrály, v utkání 28. kola je proti Tomsku dostal do vedení útočník Antipenko, hosté však gólově odpověděli třikrát a definitivně si tak zajistili prvoligovou identitu i pro příští rok.

Preview: FK Chimki - Tom Tomsk

Dvacáté osmé kolo odstartuje v podmoskevských Chimkách a domácí přivítají Tom Tomsk. Sobotní utkání moc zájmu nevzbuzuje, Chimki jsou beznadějně poslední s doslova hrůzostrašnou formou, hosté ze Sibiře už s předstihem splnili úkol a udrželi si prvoligovou příslušnost i na příští sezónu.

Tom Tomsk - Lokomotiv Moskva 1:3

Sibiřský Tom Tomsk byl dobyt Lokomotivem Moskva, hosté vyhráli 3:1 a pokračují v boji o evropské poháry. K vítězství jim pomohla sporná penalta, kterou proměnil Syčev. Ve druhém poločase padly i dvě červené karty po strkanici domácího útočníka Dzjuby a zadáka Loko Kambolova.

Preview: Tom Tomsk - Lokomotiv Moskva

Lokomotiv si jede pro povinné tři body do Tomsku, kde budou svou tvrz bránit domácí fotbalisté. Ti hrají ve velké pohodě, naposledy obrali o body Perm.

Amkar Perm - Tom Tomsk 0:0

Stadion Zvezda se branky v souboji sestupem ohrožených Permu a Tomsku nedočkal. Především domácí nemůžou být s bodem spokojeni, sestupovým vodám jsou nebezpečně blízko.