Šinnik Jaroslavl Rusko - Šinnik Jaroslavl - Zprávy

Šinnik nezvládl záchranářský souboj proti Vladivostoku

Šinnik prohrál, ačkoliv dvanáct minut před koncem držel remízu. Rozhodčí domácím neuznal dva góly a i díky tomu se nakonec z vítězství raduje Vladivostok.

Preview: Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija Vladivostok

V zápase týmů ohrožených sestupem se utká Šinnik s Vladivostokem. Hosté jsou prozatím na čtrnáctém místě, domácí jsou poslední.

Chazov zachránil remízu s Těrekem

Šinnik Jaroslavl doma uhájil remízu s Těrekem Groznyj a opustil poslední místo v ligové tabulce. Těrek otevřel v prvním dějství skóre po gólu Kulika. Devět minut před koncem vyrovnal Chazov.

Prodlouží Groznyj neporazitelnost na lavičce Těreku?

Souboj týmů z druhé poloviny tabulky. Šinnik Jaroslavl se utkání proti Těreku Groznyj. Domácí jsou před tímto kolem na poslední místě tabulky, těsně za Chimkami a Vladivostokem.

Saturn rozstřílel Šinnik

Saturn si zastřílel a posunul se tak na jedenácté místo, Šinnik je předposlední.

Preview: Saturn Moskevská oblast - Šinnik Jaroslavl

Čtrnácté kolo se ve středu uzavře dohrávkou zápasu sestupem ohrožených týmů, Saturn přivítá Šinnik.

Debut Kollerovi nevyšel, Šinnik se Samarou bez branek

Šinnik překvapivě uhrál remízu 0:0 s favorizovanou Samarou, za Křídla Sovětů si odbyl debut Jan Koller, který na hřišti zanechal velmi dobrý dojem.

Preview: Šinnik Jaroslavl - Křídla Sovětů Samara

S Janem Kollerem jakožto největší hvězdu cestuje Samara do Jaroslavle. Český obr je připraven nastoupit od první minuty.

Spartak Nalčik si připisuje zasloužené vítězství nad Šinnikem

Spartak Nalčik porazil Šinnik Jaroslavl a posunul se na sedmé místo před CSKA. Nalčik zápas po celou dobu ovládal a i přes překvapivé vyrovnání Šinniku dokázal vyhrát, navíc Mašukov zahodil penaltu.

Preview: Spartak Nalčik - Šinnik Jaroslavl

Zápas osmého s třináctým nabídne 12. kolo ruské Premier Ligy. Spartak Nalčik nastoupí proti Šinniku Jaroslav.

Rubin Kazaň - Šinnik Jaroslavl 1:1

Rubinu v posledních kolech před reprezentační přestávkou dochází dech, potvrdil to v 11. kole proti Šinniku, s kterým jen remizoval 1:1. Za hosty srovnal hráč, o kterého má Rubin velký zájem – Denis Bojarincev.

Preview: Rubin Kazaň - Šinnik Jaroslavl

Rubin Kazaň chce fanouškům odpovědět tím nejlepším způsobem na kritiku po prohře se Spartakem Nalčik. Ve čtvrtek k tomu má ideální příležitost, vedoucí mužstvo soutěže hostí tápající Šinnik Jaroslavl.

Šinnik Jaroslavl - FK Moskva 0:1

Brankou Bystrova zvítězilo FK Moskva na hřišti Šinniku Jaroslavl. Hosté si připsali druhé vítězství v tomto ročníku.

Preview: Šinnik Jaroslavl - FK Moskva

10. kolo otevře utkání Šinnik – FK Moskva. Branku jaroslavlského klubu bude hájit až třetí brankář – nezkušený Sergej

Spartak Moskva - Šinnik Jaroslavl 4:2

Šest branek padlo v duelu Spartak Moskva – Šinnik Jaroslavl. Domácí zvítězili 4:2 a potvrdili vzestup formy.