FK Rostov Rusko - FK Rostov - Zprávy

FK Rostov - FK Krasnodar 2:3

Zápas chudý na šance, ale bohatý na góly přinesla předehrávka 19. kola nejvyšší ruské soutěže. Hostující FK Krasnodar nakonec bere tři body po výhře 3:2.

Preview: FK Rostov - FK Krasnodar

Devatenácté kolo načne duel mezi Rostovem a krasnodarským FK. Hosté jsou favority, v poslední době se jim daří.

Křídla Sovětů Samara - FK Rostov 0:2

Zápas v Samaře dopadl podle očekávání. Domácí útočná impotence a nulová obrana zapříčinila to, že hostující Rostov si z Povolží odváží cenné 3 body.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Rostov

Samara musí zabrat. Prostě musí. Klub z Povolží má hrůzostrašnou formu a v 18. kole doma přivítá Rostov. Ten je ovšem v dobrém rozpoložení a dostal se ze sestupových pozic.

FK Rostov - Mordovija Saransk 2:0

V předehrávce 17. kola se podle očekávání radoval lepšící se Rostov. Vše rozhodla proměněná penalta v závěru první půle. Domácí se tak odpoutávají od barážových příček. Saransk je i nadále poslední.

Preview: FK Rostov - Mordovija Saransk

Rostov v posledních kolech stoupá tabulkou vzhůru, kdežto Mordovija je beznadějně poslední. Favorit? Samozřejmě domácí mužstvo.

Anži Machačkala - FK Rostov 0:0

Na Anži opravdu dolehla mírná krize. Dagestánský celek ani napodruhé v sezóně nedokázal porazit Rostov a na vedoucí CSKA už ztrácí pět bodů. Rostov se minimálně do zítřka bodově odpoutal od Samary a nachází se na 12. místě.

Preview: Anži Machačkala - FK Rostov

Nedělní program zakončí duel mezi sousedy z oblasti jižního Ruska. Anži přivítá Rostov. Domácí jsou pochopitelně horkým favoritem na tři body.

FK Rostov - Amkar Perm 3:0

Možná až příliš jednoduše zvítězil zachraňující se Rostov nad hosty z Permi. Čekal se vyorvnaný duel s minimem branek, ale opak byl pravdou. Domácí rozhodli o výhře kolem 70. minuty, kdy vsítili dvě branky za pět minut.

Preview: FK Rostov - Amkar Perm

Předehrávku 15. kola ruské Premier Ligy v pátek obstarají celky Rostova a Permi. Rostov bude bojovat o opuštění sestupových příček, naopak hosté se budou snažit odčinit vysokou porážku z minulého kola.

Zenit Petrohrad - FK Rostov 2:1

Favorizovaný Zenit se k domácímu vítězství nad Rostovem doslova protrápil. I tak se díky hubené výhře 2:1 průběžně posunuje na čelo tabulky.

Preview: Zenit Petrohrad - FK Rostov

Předehrávku 14. kola ruské Premier Ligy nám v pátek na Petrovském obstarají týmy Zenitu Petrohrad a Rostova. Ani jeden tým není v současné době úplně v pohodě, přesto jasným favoritem je Zenit.

Kubaň Krasnodar - FK Rostov 1:0

Ve 13. kole podle předpokladu vyhrála domácí Kubaň a Rostov tak jen prodlužuje svou mizérii. Je to již pátý zápas v řadě, ve kterém hosté nedokázali vyhrát, Kubaň tak zároveň prodloužila svou neporazitelnost na domácím hřišti na 17 utkání.

Preview: Kubaň Krasnodar - FK Rostov

V jedné z pátečních předehrávek 13. kola ruské Premier Ligy na sebe narazí týmy Kubaň Krasnodar a FK Rostov, které se v současné době nacházejí na opačných pólech tabulky.