FK Rostov Rusko - FK Rostov - Zprávy

Křídla Sovětů Samara - FK Rostov 2:1

Křídla Sovětů v důležitém utkání v boji o záchranu porazila FK Rostov 2:1 a zvýšila své šance na únik z nevyzpytatelné baráže o udržení.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Rostov

Důležitý duel v boji o setrvání v lize nabídne nedělní program Premier ligy. Křídla přivítají Rostov. Dvanáctý se třináctým. Tři body mezi nimi. Baráž v sázce.

FK Rostov - FK Krasnodar 1:1

10. gól Jurije Movsisjana v této sezóně na vítězství nestačil. Krasnodar nakonec remizoval na hřišti Rostova 1:1. Domácí vyrovnali v 90. minutě zásluhou Kiričenka.

Preview: FK Rostov - FK Krasnodar

Program devětatřicátého kola Premier ligy ukončí duel mezi Rostovem a Krasnodarem. Prvně jmenovaný tým se chce případnou výhrou ještě více přiblížit záchraně, druhý jmenovaný je již na 99% zachráněn a ligu může jen dohrávat.

Amkar Perm - FK Rostov 1:0

Domácí Amkar si i v deseti poradil s Rostovem a zdá se být již zachráněn. Jedinou branká utkání vstíil hostující Gackan, který svému týmu moc nepomohl. Rostov zase klesá tabulkou.

Preview: Amkar Perm - FK Rostov

Sobotní program Premier Premier Ligy načne duel mezi Permjaky a Rostovany. Oba týmy se nachází na příčkách zajišťujících účast v lize i pro další sezonu. Domácí jsou na tom lépe.

Volga Nižnij Novgorod - FK Rostov 2:0

V úvodním zápase sobotního programu Premier ligy potvrdila Volga lepšící se formu a vyhrála již třetí zápas za sebou. Tentokráte to odnesl skoro zachráněný Rostov. Domácí zvítězili 2:0.

Preview: Volga Nižnij Novgorod - FK Rostov

Play off ruské ligy o udržení nabídne sobotní zápas mezi domácí Volgou Nižnij Novgorod a Rostovem. Terén na stadionu Lokomotiv má k ideálu daleko, ale komise ruského fotbalového svazu rozhodla o tom, že k sobotnímu zápasu je hřiště způsobilé.

FK Rostov - Spartak Nalčik 2:1

Úvodní nedělní zápas nakonec našel vítěze. Rostov doma zvítězil nad potápějícím se Nalčikem. Vítěznou branku vsítil slovenský reprezentant Saláta.

Preview: FK Rostov - Spartak Nalčik

V záchranářském souboji 36. kola ruské ligy hostí FK Rostov Spartak Nalčik. Bodovat potřebuje především patnáctý Nalčik, který se přibližuje sestupu z ruské nejvyšší soutěže.

Těrek Groznyj - FK Rostov 1:0

Komplex jménem FK Rostov je u konce. Těrek Groznyj konečně dokázal porazit Rostovčany. O vítězství 1:0 rozhodl brankou útočník Asildarov.

Preview: Těrek Groznyj - FK Rostov

V souboji sousedů v tabulce přivítá desátý Těrek Groznyj jedenáctý FK Rostov. Podaří se celku z Grozného konečně porazit Rostov?

FK Rostov - Křídla Sovětů Samara 1:0

Ve 34. kole ruské Premier Ligy dosáhl Rostov na premiérové vítězství v roce 2012, v nedělním souboji porazil Křídla Sovětů 1:0. Rostovčané přitom hráli posledních 25 minut v deseti mužích.

Preview: FK Rostov - Křídla Sovětů Samara

FK Rostov přivítá v nedělním klání 34. kola ruské Premier Ligy Křídla Sovětů Samara. Před tímto utkáním jsou ve větší pohodě Rostovčané, kteří mají na nesestupové pozice devítibodový náskok. Křídla Sovětů dělí od pásma sestupu pouhé čtyři body.

FK Krasnodar - FK Rostov 1:0

FK Krasnodar gólem v 90. minutě porazil FK Rostov 1:0, ale je možné, že kvůli porušení pravidla o počtu cizinců na hřišti bude utkání kontumováno ve prospěch Rostovčanů.