ADO Den Haag Nizozemsko - ADO Den Haag - Zprávy

ADO Den Haag - FC Twente 1:2

Twente díky brance Marka Arnautoviče ze závěru zápasu porazilo ADO Den Haag a odsoudilo ho k sedmé porážce v řadě. Vítězné brance hostů předcházela první branka Janssena, na níž ve druhém poločase odpovídal domácí Resodilhardjo.

Preview: ADO Den Haag - FC Twente

Twente ve 13. kole přijíždí na hřiště trápícího se ADO Den Haag a bude chtít vyhrát a potvrdit návrat zpět do vítězných kolejí, z nich po dvou prohrách nedávno sešla. Domácí budou čelit již sedmé prohře v řadě!

Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 3:1

Feyenoord pokračuje ve své záchranářské misi, dnes porazil tabulkového konkurenta z Haagu a je dvanáctý. Zato ADO utrpělo šestou porážku v řadě a propadá se tabulkou.

Preview: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag

Nic jiného než vítězství nebereme, tak s takovým heslem jdou v neděli do boje fotbalisté Feyenoordu. Aktuálně až 12. celek tabulky hostí Den Haag, který si do tabulky připsal prozatím jen o dva bodíky méně. Na De Kuip se tedy očekává vyrovnaný souboj.

ADO Den Haag - Willem II 0:1

Willem II Tilburg ukořistil v Haagu tři body až doslova v posledních vteřinách hry, kdy se trefil Frank Demouge. Ten překonal brankáře Boye Watermana, jenže pár minut předtím musel vystřídat zraněného Roberta Zwinkelse. Willem II se posunul na osmou pozici, ADO Den Haag je těsně nad sestupem.

Preview: ADO Den Haag - Willem II

ADO Den Haag v 11. kole přivítá Willem II Tilburg a bude chtít po dlouhé době vyhrát. Na zisk tří bodů totiž čeká už čtyři zápasy, naposledy vyhrál před měsícem. Na hostující Tilburg ztrácí pět bodů, takže vítězství by se zajisté hodilo.

ADO Den Haag - SC Heerenveen 0:1

ADO Den Haag doma podruhé v sezoně padlo. Přitom v dnešním duelu s Heerenveenem to dlouho vypadalo, že utkání skončí bezbrankovou remízou. O vítězství hostů nakonec v posledních minutách rozhodl Bonaventure Kalou.

Preview: ADO Den Haag - SC Heerenveen

Souboj dvou tabulkových sousedů nabídne duel Heerenveenu a Den Haagu. Heerenveen je po devíti kolech se 13 body desátý, domácí mají o tři body méně a jsou třináctí. Oba celky na vítězství v domácí soutěži čekají již tři zápasy, Heerenveen dokonce čtyři.

SBV Vitesse - ADO Den Haag 3:1

Fotbalistům Vitesse Arnhemu se v nedělním utkání holandské Eredevisie proti Den Haagu konečně povedlo prolomit sérii bez vítězství a zásluhou výsledku 3:1 se posunuli tabulkou směrem vzhůru.

Preview: SBV Vitesse - ADO Den Haag

Vitesse v týdnu senzačně vyhrálo v Heerenveenu, nyní si brousí zuby na druhé letošní vítězství. Soupeřem bude ADO Den Haag.

Eindhoven splnil povinnost a přemohl Den Haag

Eindhoven po ospalém prvním poločase nakonec zabral a díky brance obránce Adda mohl v poklidu dohrávat utkání více jak půl hodiny. Sice mu ADO párkrát nebezpečně zatopilo, víceméně však lze říct, že PSV mělo osud ve svých rukou.

Preview: ADO Den Haag - PSV Eindhoven

Úřadující mistr lehce ztratil kontakt s čelem tabulky, na vedoucí Groningen po sedmi klech ztrácí čtyři body. Vyskakovat si nemůže ani Den Haag, od toho se ovšem čeká boj o záchranu a průběžná jedenáctá příčka tak není špatným počinem.

Everton zničil Den Haag

Roli favorita splnil Heracles dokonale. Díky famóznímu výkonu Evertona, jemuž se nedávno narodil potomek, sestřelil nováčka z Haagu třemi brankami a slovenskému zadákovi Horváthovi dovolil jen v úplném závěru korigovat. Po prohře s Twente se tak možná Almelo opět naladilo na neporazitelnou vlnu.

Preview: Heracles Almelo - ADO Den Haag

Páteční předehrávka nizozemské Eredivisie nabídne zápas mezi Heraclesem Almelo a ADO Den Haag. Domácí v minulém kole utrpěli první porážku v sezoně, ale přestože teprve poprvé ztratili všechny body, v tabulce jsou až jedenáctí s devíti body. Den Haag má o bod více, stejně jako o vstřelenou branku. S deseti body je osmý.

ADO Den Haag - FC Volendam 2:0

Mizerný start fotbalistů FC Volendam do letošního ročníku holandské Eredivisie pokračuje. Další porážku si tento celek připsal na půdě Den Haagu a je po šesti zápasech stále bez bodu na chvostu tabulky.