Obránce Gebre Selassie prodloužil končící smlouvu v Brémách

Bývalý český reprezentační obránce Theodor Gebre Selassie prodloužil smlouvu s Werderem Brémy. Německý klub o tom bez bližších detailů informoval na svých internetových stránkách, podle serveru kicker.de dvaatřicetiletý fotbalista obnovil v létě končící kontrakt o další rok.
13.11. | Aktuality | 37 komentářů

Mönchengladbach si poradil s Brémami a nadále vévodí Bundeslize

Nedělní program 11. kola Bundesligy načal duel favorizované Borussie Mönchengladbach s houževnatým Werderem Brémy. Domácí nenechali nic náhodě, už od začátku se do svého soupeře bez respektu pustili a výsledkem je tak jejich další důležité vítězství, pro nějž si z většiny došli už v první půli.
10.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Brémy se pokusí okrást lídra soutěže Mönchengladbach na jeho vlastním hřišti

V 11. kole Bundesligy se proti sobě postaví fotbalisté Borussie Mönchengladbach a Werderu Brémy. Domácí se díky dobré formě a klopýtání svých soupeřů už několik kol drží na čele nejvyšší německé soutěže. Brémy poslední dobou sice neprohrávají, ale ani nevyhrávají, proto jejich pozice zdaleka tak příznivá není.
09.11. | Previews | 1 komentář

Brémy remizovaly s Freiburgem, ten se drží na příčkách zajišťujících evropské poháry

Freiburg si v posledních minutách zápasu s Werderem Brémy zajistil alespoň bod a udržel se tak ve společnosti Lipska s Bayernem Mnichov, kteří jsou v tabulce před ním díky lepšímu gólovému rozdílu. Brémy jsou s jedenácti body ve spodní polovině tabulky.
02.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Brémy přivítají Freiburg, který bude chtít pokračovat ve snu

Zatím největším překvapením této bundesligové sezóny je bezpochyby Freiburg. Tým z jihu Německa byl jedním z adeptů na sestup do druhé nejvyšší německé soutěže a po devíti odehraných zápasech mezi německou elitou je třetí, na příčkách zajišťujících účast v základní skupině Ligy mistrů.
01.11. | Previews | žádný komentář

Leverkusen a Brémy si po lítém boji body rozdělily

Posledním utkáním v sobotním programu Bundesligy byl střet ambiciózního Leverkusenu se stagnujícími Brémami. Domácí potřebovali vyhrát, aby se přiblížili čelu tabulky a dostali se na pohárové příčky. To se jim nakonec nepovedlo a vzhledem k průběhu utkání mohou být zřejmě rádi za konečnou remízu.
27.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Leverkusen se chce vrátit na pohárové pozice, v cestě mu stojí Brémy

Je tu další víkend a s ním i další ligové kolo Bundesligy, v pořadí již deváté. Kromě dalších zápasů se v jeho rámci mohou fanoušci těšit na souboj Bayeru Leverkusen s Werderem Brémy. Domácí mají po madridském nezdaru v Lize Mistrů na kontě dvě soutěžní prohry v řadě, podaří se jim je na úkor nepříjemného Werderu odčinit?
26.10. | Previews | žádný komentář

Brémy se s Herthou o body rozdělily

V rámci 8. kola Bundesligy se střetly celky Werderu Brémy a Herthy Berlín. Berlínané vstupovali do zápasu s trvající třízápasovou vítěznou šňůrou, Brémy naopak měly z posledních klání na kontě dvě remízy v řadě. Nakonec se natáhla série domácích, oba týmy si ze zápasu vezou bod.
20.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Werder Brémy v duelu dvou sousedů ze středu tabulky vyzve Herthu Berlín

Dalším utkáním prvního poreprezentačního kola Bundesligy bude souboj dvou týmů nacházejících se v tabulce hned vedle sebe, a sice domácího Werderu Brémy s hostující Herthou Berlín. Na straně domácích můžeme očekávat přítomnost českého defenzivního tandemu Pavlenka - Gebre Selassie, proti nim by měl nastoupit Darida.
19.10. | Previews | 1 komentář

Brémy berou po divokém závěru bod ze hřiště Frankfurtu

Poslední zápas Bundesligy před reprezentační přestávkou obstaraly celky Eintrachtu Frankfurt a Werderu Brémy. Po relativně klidném průběhu utkání přišla divočina v závěru. Už už to vypadalo, že André Silva svým gólem z 88. minuty vystřelil Eintrachtu důležité tři body, avšak v nastavení z penalty stanovil konečný remízový stav Rashica.
07.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
13.11. Toprak ve zbytku podzimu dohrál
Werderu Brémy ve zbytku podzimní části sezóny nepomůže Ömer Toprak. Třicetiletý obránce je mimo hru se zraněným lýtkovým svalem. (kicker.de)
13.11. Brémy si pojistily Gebre Selassieho
Theodor Gebre Selassie prodloužil kontrakt s Werderem Brémy. Zanedlouho 33letý český obránce, jenž za SVW nastupuje osmým rokem, podepsal nový blíže neupřesněný kontrakt. (transfermarkt.de)
08.11. Moisander nebude hrát ani o víkendu
Niklas Moisander musel znovu odložit návrat do sestavy Werderu. Kapitán německého klubu si začátkem září natrhl stehenní sval, nyní má pro změnu problémy s lýtkem a nebude hrát ani v neděli proti Gladbachu. (sport1.de)
08.11. Bentaleb na cestě do Brém?
Ke konkurenci by mohl ze Schalke odejít Nabil Bentaleb. Alžírský středopolař, který se v Gelsenkirchenu dostal do nemilosti, měl zaujmout představitele Werderu Brémy. (transfermarketweb.com)
02.11. Gebre Selassie vrátil Werderu vedení
Werder vede nad Freiburgem 2:1 a svůj podíl na tom má i Theodor Gebre Selassie, český obránce dal v 58. minutě zatím poslední branku utkání.
31.10. Malmö chce udržet Beijma
Pravý obránce Felix Beijmo by mohl pokračovat i nadále v týmu švédského Malmö, kde hostuje z německých Brém. Jednadvacetiletý bek, který má být do budoucna pro Werder náhradou za Theodora Gebre Selassieho, se na hostování ve vlasti chytil a přestože Werder příliš o jeho zápůjčku neměl zájem, mohl by mu nakonec angažmá na severu Evropy prodloužit. Kontrakt v Brémách má Beijmo až do roku 2022. (transfermarkt.de)
25.10. Rashica vzbudil zájem u konkurence
Werder Brémy dříve nebo později opustí Milot Rashica, jenž by však nemusel odcházet z Bundesligy. Podle posledních zpráv se o reprezentanta Kosova zajímají RB Lipsko a Schalke. (transfermarketweb.com)
22.10. Brémy prodlouží se zraněným Bartelsem
Werder Brémy zvažuje nabídku na prodloužení smlouvy pro zraněného ofenzivního záložníka Fina Bartelse. Ten si poranil v prosinci minulého roku Achillovu šlachu a zatím se nedokázal trvale vrátit zpět na trávník. Nedávno musel pro změnu na operaci s kolenem. (transfermarkt.de)
21.10. Schaaf se vrací do Werderu
Thomas Schaaf v minulosti hrával za Werder, následně dlouhé roky pracoval jako jeho trenér a nyní se do Brém vrací. Nebude se ale angažovat u prvního týmu, stal se asistentem Konrada Fünfstücka u rezervy. (sport1.de)
17.10. Brémám bude chybět zraněné trio
Niklas Moisander, Yuya Osako a Ömer Toprak budou chybět Werderu Brémy ve víkendovém utkání proti Herthě Berlín. "Nechceme nic riskovat, věřím, že během několika týdnů už budeme kompletní," uvedl trenér Florian Kohfeldt. (sport1.de)