VfL Wolfsburg Německo - VfL Wolfsburg - Zprávy

Preview: VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg

Opět jen nerozhodně? V minulé sezóně skončily oba vzájemné zápasy remízou. 0:0 ve Stuttgartu a 1:1 ve Wolfsburgu. Ale Magathova jedenáctka doufá, že se jí povede u německého mistra husarský kousek.

Odejdi pryč, radí Kahn Lehmannovi

Situace brankáře Jense Lehmanna v londýnském Arsenalu není vůbec dobrá. Manažer Wenger dává přednost Manuelu Almuniovi a Němec je pouze dvojkou. Proto mu jeho krajan Oliver Kahn radí, ať z klubu odejde pryč.

Bayern Mnichov - VfL Wolfsburg 2:1

Bayern Mnichov splnil roli favorita a v sobotu odpoledne doma porazil Wolfsburg 2:1. O výhru domácího celku se postarali Klose s Riberym, dvacet minut před koncem pak korigoval konečný výsledek hostující Dejagah.

Preview: Bayern Mnichov - VfL Wolfsburg

Po reprezentační pauze se v Mnichově znovu těší na ligový fotbal. Tentokrát se týmu Bayernu postaví vlci z Wolfsburgu.

Německé kluby mají zájem o Almirona

Brazilský záložník Almiron v Juventusu příliš šancí nedostává, proto se jeho lednový odchod jeví jako pravděpodobné východisko. Jeho novým zaměstnavatelem by se mohl podle německých médií stát Hamburk nebo Wolfsburg.

Bohemians 1905 prohráli přípravu ve Wolfsburgu

Reprezentační přestávku využili fotbalisté Bohemians 1905 k přípravnému utkání na půdě německého Wolfsburgu, s kterým dnes večer prohráli 1:3. Jediný gól českého mužstva vstřelil čtyři minuty po přestávce Ivan Hašek.

VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1:2

Bayer Leverkusen dokázal zvítězit ve Wolfsburgu a vrátil se na paté, tedy pohárové místo v tabulce Bundesligy. Naopak Wolfsburg prohrál už druhý zápas za sebou a propadá se na třinácté místo.

Preview: VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen

Utkání dvou týmů, které mají ambice probojovat se na pohárové příčky. Zatím k nim má blíže Leverkusen, který jena šestém místě, ale devátý Wolfsburg na něj ztrácí pouhé dva body.

VfL Bochum - VfL Wolfsburg 5:3

Slovenský reprezentant Stanislav Šesták se dvěma góly podílel na vítězství Bochumi, která tak přerušila svoji nepříznivou sérii devíti utkání bez výhry. Dramatický zápas, který přinesl nevídaných osm branek, tak Bochum v tabulce Bundesligy vynesl mimo sestupové pozice. Wolfsburg i přes porážku zůstává v klidném středu tabulky na devátém místě.

Preview: VfL Bochum - VfL Wolfsburg

VfL Bochum se bude chtít pokusit o přerušení nepříznivé sére devíti utkání bez vítězství a tím i o odpoutání se ze setupových pozic, ale proti ambicióznímu Wolfsburgu to nebude mít jednoduché.

Konečná pro Herthu a Bochum

Úterní výsledky Německého poháru.

VfL Wolfsburg - 1. FC Norimberk 3:1

Norimberk před týdnem rozstřílel Frankfurt, ale dnes znovu narazil. Prohrál ve Wolfsburgu a zůstává těsně nad sestupovými příčkami, ještě se před něj ale může dostat Duisburg.

Preview: VfL Wolfsburg - 1. FC Norimberk

Součástí 11. kola německé Bundesligy bude zápas dvou týmů, které od sebe dělí pouhé čtyři body. Wolfsburg, který si určitě z utkání bude chtít odnést plný bodový zisk, nastoupí proti Norimberku.

Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2:2

I když byl domácí Hannover o dost aktivěnjší, musel dvakrát dotahovat náskok Wolfsburgu a nakonec si připsal bod za remízu 2:2.

Preview: Hannover 96 - VfL Wolfsburg

Derby lokálních rivalů slibuje zajímavý a vyrovnaný fotbal. Oba týmy mají shodné skóre, Hannover je však o čtyři body a pět míst v tabulce výš. Hosté chtějí bodovat, což se jim v posledních dvou letech dařilo.