Hannover 96 Německo - Hannover 96 - Zprávy

Preview: Werder Brémy - Hannover 96

Dvě kola před koncem ligového ročníku přivítají Brémy Hannover 96. Hannoverským se po zpackaném vstupu do jarní části začíná opět dařit a klub i díky brankám českého kanonýra Jiřího Štajnera momentálně okupuje osmé místo s minimální ztrátou na šestou příčku. Na druhé straně Brémy se snaží ukořistit pro sebe druhou pozici za vítězným Bayernem.

Hannover 96 - Hansa Rostock 3:0

Hannover doma v zápase plném šancí porazil jasně 3:0 Hansu Rostock, která se s největší pravděpodobností bude muset rozloučit s elitou. Vítěznou branku obstaral Balitsch, po změně stran se dvakrát trefil Rosenthal.

Preview: Hannover 96 - Hansa Rostock

O jednu z posledních nadějí na záchranu bude bojovat Hansa Rostock, toho času poslední tým bundesligové tabulky, která zajíždí na půdu Hannoveru 96.

Schalke 04 - Hannover 96 1:1

Schalke se s Hannoverem rozešlo smírně po výsledku 1:1. Hosty poslal brzy do vedení Hanke, domácí stačili do přestávky zásluhou Altintopa vyrovnat, ve druhé půli ale už další branku nepřidali.

Preview: Schalke 04 - Hannover 96

Schalke přivítá ve vlastní aréně Hannover a bude si chtít opět přilepšit v boji na špici. Naopak Hannover je od pohárových příček celkem daleko a sezónu zřejmě dohraje v naprostém klidu.

Šimák nás jen využil, zní z Hannoveru

Fotbalista Jan Šimák pořádně rozhněval vedení Hannoveru. Jeho zástupci se na českého záložníka zlobí, protože údajně svůj bývalý klub využil k tomu, aby získal co nejvýhodnější smlouvu v konkurenčním Stuttgartu. Devětadvacetiletý hráč druholigové Jeny v pondělí podepsal s loňským mistrem bundesligy dvouletý kontrakt.

Hannover 96 - Hertha BSC 2:2

Přes čtyřicet tisíc diváků v Hannoveru vidělo pěkný fotbal se čtyřmi góly. Domácí sice vedli díky vlastňáku von Bergena a trefě Štajnera nad Herthou 2:0, berlínský tým se ale nevzdal a ve druhé půli brankami Chaheda a Piszczeka vyrovnal na konečných 2:2.

Preview: Hannover 96 - Hertha BSC

Berlínská Hertha zavítá na půdu Hannoveru, kde se bude chtít revanžovat na loňské utkání, které v AWD-Areně prohrála vysoko 0:5.

Schlaudraff v létě přestoupí do Hannoveru

Nového konkurenta dostane v létě český fotbalista Jiří Štajner z Hannoveru. Vedení klubu dnes získalo typově velmi podobného německého reprezentanta Jana Schlaudraffa z Bayernu Mnichov. Čtyřiadvacetiletý útočník přestoupí do Hannoveru za 2,5 milionu eur, dnes podepsal čtyřletou smlouvu.

Borussia Dortmund - Hannover 96 1:3

Borussia pokračuje ve špatných výkonech. Tentokrát doma podlehla Hannoveru 1:3. Hosté utkání rozhodli v závěru první půle, kdy se trefili Bruggink a Fahrenhorst. Po pauze sice snížil Frei, konečnou podobu ale dodal výsledku Huszti.

Preview: Borussia Dortmund - Hannover 96

Dortmund přivítá ve svém stánku v souboji zklamaných týmů Hannover. Borussia je před zápasy devětadvacátého kola na dvanácté pozici, H96 o dvě místa před ní.

Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2:1

Hannover 96 si nadělil dárek ke 112. narozeninám klubu a zvítězil nad Eintrachtem Frankfurt. Eintracht, který daroval body domácím, tak zůstává stále na osmém místě v tabulce.

Preview: Hannover 96 - Eintracht Frankfurt

V sobotním odpoledním zápase 28. kola přivítá Hannover 96 na domácím trávníku klub z Hessenska Eintracht Frankfurt.

VfL Wolfsburg - Hannover 96 3:2

Jako nejlepší klub v jarní části pokračuje VfL Wolsfburg ve vítězném tažení za pohárovými pozicemi. V rámci 27. kola porazil v malém derby Hannover 96 3:2 a vyhoupnul se přes Eintracht Frankfurt na sedmou pozici. Naproti tomu Hannover si díky prohře upevnil místo ve středu tabulky.

Preview: VfL Wolfsburg - Hannover 96

V sobotním dolnosaském derby se utká ve Volkswagen Aréně Vfl Wolfsburg a jeho kolega ze středu tabulky Hannover 96. "Vlci" se díky sedmému vítězství v jarní části ligy pevně zakousli do horní poloviny tabulky (8.)