Fortuna Düsseldorf Německo - Fortuna Düsseldorf - Zprávy

Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05 0:1

V předehrávce 13. kola nejvyšší německé Bundesligy Mainz dokázal vydřít těsné vítězství nad domácí Fortunou Düsseldorf. Jediným gólem se o tříbodovou radost hostí postaral mladý útočník Jean-Philippe Mateta.

Preview: Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05

Düsseldorf se utká s Mainzem a má příležitost odrazit se od sestupového pásma. Mainz se nachází v klidném středu tabulky a na sestup má náskok šesti bodů.

Bayern Mnichov - Fortuna Düsseldorf 3:3

Bayern Mnichov pouze remizoval s nováčkem z Düsseldorfu 3:3 a jeho situace už je skutečně vážná. Hostům se podařilo vyrovnat až v nastaveném čase druhé půle.

Preview: Bayern Mnichov - Fortuna Düsseldorf

Bayern je jasným favoritem zápasu s Düsseldorfem. Mnichovský celek se nachází nezvykle až na pátém místě a body tedy skutečně potřebuje.

Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC 4:1

Hertha BSC po dobrém vstupu do sezóny zaznamenala výsledkový propad. Na hřišti předposledního Düsseldorfu měla ideální možnost tento trend zvrátit, místo povinných tří bodů se však do Berlína překvapivě vrací s prázdnou.

Preview: Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC

Fortuna Düsseldorf se pokusí proti Herthě uhrát druhou letošní výhru. Hosté naopak hodlají za každou cenu odčinit zaváhání proti Lipsku.

Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf 3:0

Borussia Mönchengladbach si nedělala žádné problémy a její sílu okusila poslední Fortuna Düsseldorf. Svěřenci Dietera Heckinga tak poskočili na druhou příčku za vedoucí Borussii Dortmund, přičemž před třetím Bayernem jsou pouze zásluhou lepšího skóre.

Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg 0:3

Düsseldorf vysoko prohrál s Wolfsburgem a dostává se do těžkých existenčních problémů. Vítězný gól padl chvíli před koncem první půle z penalty.

Preview: Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg

Poslední Düsseldorf přivítá Wolfsburg, jenž se drží ve středu tabulky. Týmy však od sebe dělí pouhé čtyři body.

Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf 7:1

Frankfurt doslova rozdrtil nováčka z Düsseldorfu. Domácí zvítězili rozdílem šesti gólů, pěti góly se navíc prezentoval novopočený nejlepší střelec soutěže Luka Jović.

Preview: Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf

Düsseldorf zavítá po reprezentační přestávce na půdu Frankfurtu, kde bude outsiderem. Zatímco domácí bojují o evropské poháry, hlavním cílem hostů je udržet se.

Fortuna Düsseldorf - Schalke 04 0:2

Souboj Fortuny Düsseldorf se Schalke měl jasného favorita. Na jedné straně domácí, kteří jsou letos v Bundeslize nováčky, na té druhé druhý tým poslední sezony. Do utkání ale aktivněji vstoupili domácí, kteří již ve čtvrté minutě mohli jít do vedení po šanci Ramana.

Preview: Fortuna Düsseldorf - Schalke 04

Düsseldorf se v rámci regionálního derby postaví nenáviděnému Schalke 04. Naposledy se oba týmy potkaly v roce 2013, tehdy zvítězilo Schalke 2:1.

1. FC Norimberk - Fortuna Düsseldorf 3:0

Norimberk jasně porazil Fortunu Düsseldorf, které nasázel hned tři branky. O ty se postarali Behrens, Ishak a také Martinze, zatímco hosté vyšli střelecky naprázdno.

Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen 1:2

Leverkusen veze tři body z nedalekého Düsseldorfu. Zápas rozhodl dvěma góly šestadvacetiletý útočník hostů Kevin Volland.