Mohuč neudržela vedení a s Düsseldorfem jen remizovala

Hráči Mohuče nedokázali potvrdit úlohu mírného favorita proti konkurenčnímu Düsseldorfu a kvůli pokažené závěrečné čtvrthodině se s ním rozešli smírně v poměru 1:1. Nenavázali tak na minulý úspěch s posledním Paderbornem (2:0) a zůstávají na patnácté pozici se šestadvaceti body o čtyři body právě před svým nedělním rivalem, který je šestnáctý. FSV šlo do vedení krátce po hodině hry, hosté srovnali pět minut před koncem.
09.03. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Mainz se utká v záchranářském souboji s Düsseldorfem

Mainz je favoritem přímého záchranářského souboje proti Fortuně Düsseldorf. Té by se v tuto chvíli tři body náramně hodily.
06.03. | Previews | 2 komentáře

Düsseldorf neudržel ve druhém poločase tříbrankové vedení a s berlínskou Herthou jen remizoval

Fortuna v důležitém záchranářském souboji s Herthou naprosto perfektně zvládla první poločas a do kabin odcházela s náskokem tří gólů, jenomže ve druhém dějství zkolabovala a nakonec mohla být ráda, že získala alespoň bod za divokou remízu 3:3. Celek z Düsseldorfu tak prohospodařil velký náskok v boji o záchranu a v tabulce německé Bundesligy zůstává na šestnácté barážové pozici s jednadvaceti body. Hosté jsou stále třináctí se sedmadvaceti body.
28.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Düsseldorf se utká s Herthou v zápase dvou týmů ze spodních pater tabulky

Fortuna Düsseldorf přivítá v předehrávce čtyřiadvacátého bundesligového kola berlínskou Herthu. Zatímco Hertha je v tuto chvíli šest bodů od sestupu, Düsseldorf je na šestnácté, tedy barážové příčce.
27.02. | Previews | 1 komentář

Freiburg doma zaváhal a přenechal všechny body Düsseldorfu

Už se z toho stalo nepsané pravidlo, že Freiburg pod vedením Christiana Streicha dokáže pořádně potrápit favorita, zatímco v zápasech, ve kterých by měl dominovat, častokrát ztrácí. Nejinak tomu bylo v předposlední únorovou sobotu roku 2020, kdy na Schwarzwald-Stadion dorazila sestupovými starostmi zužovaná Fortuna Düsseldorf.
22.02. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Freiburg je v duelu s Düsseldorfem favoritem

SC Freiburg bude v souboji s Fortunou Düsseldorf poměrně jasným favoritem. Domácí usilují o evropské poháry, zatímco Fortunu tíží záchranářské starosti. Freiburg vyhrál i první měření sil letošní sezony, na půdě Fortuny triumfoval 2:1.
21.02. | Previews | 2 komentáře

Gladbach zásluhou výborné druhé půle vyzrál na Düsseldorf

Pouhých pětadvacet kilometrů museli k tomuto zápasu cestovat svěřenci Marca Rose. Věřili si, že nedopustí, aby se opakovalo rok staré zaváhání. Nakonec soupeři uštědřili čtyři zářezy a odjeli zase na zpátky do Mönchengladbachu.
15.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Gladbach jde po dvou týdnech znovu do akce, o body bude bojovat v Düsseldorfu

Vinou špatného počasí se pauza mezi zápasy fotbalistům Mönchengladbachu protáhla na dva týdny, nyní se ale vracejí na bundesligové trávníky. Konkrétně na ten v Merkur Spiel-Areně, kde se utkají s domácí Fortunou Düsseldorf.
14.02. | Previews | 1 komentář

Wolfsburg uhrál proti Düsseldorfu alespoň bod

Navzdory tomu, že Vlci hráli téměř celý druhý poločas o deseti, když byl bez předchozího napomenutí vyloučen Pongračić. Takže zatímco klub z Volkswagen-Areny nadále zůstává ve spodní polovině tabulky, sestupem ohrožená Fortuna poskočila z poslední na barážovou pozici. A hráči vědí, že ještě rozhodně není nic ztraceno.
09.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Düsseldorf jede pro další body do Wolfsburgu

Hráči Düsseldorfu v prvním zápase pod trenérem Röslerem přišli o vítězství až v poslední minutě, další šanci na tříbodový zisk budou mít na půdě Wolfsburgu. Ten první jarní výhru vybojoval před týdnem v Paderbornu a doma na ni bude chtít navázat.
07.02. | Previews | 1 komentář
29.03. Freiburg a Düsseldorf ušetří na platech
Na platech během pandemie koronaviru ušetří rovněž Freiburg a Fortuna Düsseldorf. Detaily však zmíněné bundesligové kluby neoznámily. (transfermarkt.de)
17.03. Düsseldorf bude trénovat individuálně
Do přípravy se zatím nevrátí Fortuna Düsseldorf. Porýnský celek se měl k dalšímu tréninku sejít dneska, nakonec však až do odvolání zvolil individuální přípravu. (kicker.de)
11.03. Düsseldorf - Paderborn za zavřenými dveřmi
Další daň si v Německu vybrala epidemie koronaviru, bez diváků se na základě bezpečnostních opatření odehraje páteční utkání nejvyšší soutěže Düsseldorf - Paderborn. (sport-express.ru)
20.02. Düsseldorfu se vrací Karaman
Kenan Karaman nechybí ve výpravě Fortuny Düsseldorf pro nadcházející ligový duel ve Freiburgu. Turecký útočník s německým pasem vyléčil zápal plic, se kterým absentoval od poloviny října. (kicker.de)
18.02. Düsseldorf po sezóně opustí Pfannenstiel
Lutz Pfannenstiel na konci sezóny opustí Fortunu Düsseldorf. Sportovní ředitel porýnského klubu, jemuž reálně hrozí sestup z nejvyšší německé soutěže, pořádal o ukončení smlouvy. Ve funkci rodáka ze Zwieselu nahradí současný týmový manažer Uwe Klein. (transfermarkt.de)
12.02. Kamiński po zranění začal trénovat
Do sestavy Stuttgartu se v dohledné době vrátí Marcin Kamiński. Obránce je v pořádku po vážném zranění kolenních vazů, ty si přetrhl koncem července hned v prvním kole nové sezony. (kicker.de)
11.02. Steffen laboruje se zraněným kolenem
Zackary Steffen na jaře ještě nechytal a na první start si bude muset počkat. Americký brankář hostuje z Manchesteru City v Düsseldorfu a aktuálně má problémy s kolenem, v nejbližších hodinách odletí do Anglie, kde se podrobí dalším vyšetřením. (sport-express.ru)
07.02. Kelly novým asistentem v Düsseldorfu
Fortuna Düsseldorf představila dalšího asistenta kouče Uweho Röslera. Jednapadesátiletý kouč si přivedl Roba Kellyho, se kterým již spolupracoval v Malmö. Zkušený odborník doplnil Thomase Kleineho a Axela Bellinghausena. (transfermarkt.de)
05.02. Kownacki půjde na operaci s kolenem
Dawid Kownacki letos ještě nedal ani jeden gól a na tom se dost možná nic nezmění. Útočník Fortuny Düsseldorf si poranil kolenní vazy a začátkem příštího týdne ho čeká operace, délka absence zatím není známa. (sport1.de)
03.02. Düsseldorf bude postrádat Berishu
Düsseldorf čeká pohárový souboj s Kaiserslauternem a do toho nezasáhne Valon Berisha - lednová posila německého klubu z Lazia si přivodila svalové zranění. (sport1.de)