1. FC Köln Německo - 1. FC Köln - Zprávy

Preview: 1. FC Köln - Schalke 04

Vedoucí celek tabulky bude chtít navázat na předchozí úspěšná utkání, Schalke letos ještě neprohrálo, pouze dvakrát remizovalo. To domácí nováček soutěže Kolín má na kontě jedno vítězství a už tři neúspěchy.

Arminia Bielefeld - 1. FC Köln 2:0

Bielefeld dokázal po pěti kolech konečně vyhrát a posunul se tabulkou ze sestupové zóny na dvanácté místo, Kolín zůstává i přes prohru na třinácté příčce. Velmi vyrovnaný zápas rozhodly dva góly v rozmezí tří minut čtvrthodinu před závěrečným hvizdem.

Preview: Arminia Bielefeld - 1. FC Köln

Soupeři z konce ligové tabulky, pro které je každý bodík cenný. Letos se hodně trápí Bielefeld, je předposlední a má na kontě jen dva body. Köln jakožto nováček jednou vyhrál, tři body vezl z Karlsruhe. Jasný favorit určen není, čeká se vyrovnaný duel s větším počtem gólů.

1. FC Köln na Podolského prý nemá peníze, nováček se brání

Lukas Podolski se o víkendu vrátil do Kolína nad Rýnem jako hráč soupeřova týmu, dres domácího klubu pak jen tak neoblékne. Nováček letošního bundesligového ročníku se zájmem o útočníka Bayernu Mnichov netajil a ve své snaze bude pokračovat, jenomže podle Bayernu na realizaci takového transferu nemá finanční prostředky...

1. FC Köln - Bayern Mnichov 0:3

Pro diváky neatraktivní utkání rozhodl efektivnější Bayern ve druhé půli dvěma brankami Lucy Toniho a jednou brankou Lukase Podolského.

Preview: 1. FC Köln - Bayern Mnichov

Domácí Kolín doma přivítá loňského mistra Bayern Mnichov, a to je vždy velká událost. Dnes bude o to větší, že se do Kolína vrací zdejší velký talent, Lukas Podolski, byť v roli hráče Bayernu. Hlavně kolem tohoto muže se bude celý zápas točit, v Bayernu příliš příležitostí nedostává a příliš se mu to nezamlouvá. Dokonce by vzal zavděk přestup zpátky od Kolína, což by byl jistě krok zpátky.

Özat chce být opatrný

Kapitán bundesligového 1. FC Köln Ümit Özat je týden poté, co přímo při utkání kvůli srdečním problémům zkolaboval, už v pořádku, svůj návrat ale nechce uspěchat. Byl proto preventivně poslán ke specialistovi do Hannoveru, kde by se měla zjistit příčina jeho náhlého omdlení...

Özat už po pátečním kolapsu lehce trénoval

Kapitán fotbalistů Kolína nad Rýnem Ümit Özat, který při pátečním bundesligovém duelu s Karlsruhe zkolaboval, už lehce trénoval. Podle trenéra Christopha Dauma by se turecký fotbalista měl navíc brzy zapojit do normální přípravy.

Özat byl po kolapsu při utkání propuštěn z nemocnice

Turecký fotbalista Ümit Özat z Kolína nad Rýnem, který v pátečním bundesligovém duelu v Karlsruhe zkolaboval, byl po noci strávené na pozorování v nemocnici propuštěn. Německý klub v prohlášení na svých internetových stránkách uvedl, že za kolaps mohlo selhání krevního oběhu.

Německou bundesligu vyděsil kolaps fotbalisty

Turecký fotbalista Ümit Özat z Kolína nad Rýnem zkolaboval v 27. minutě pátečního utkání německé ligy v Karlsruhe. Jednatřicetiletý obránce zůstal ležet několik minut bezvládně na hřišti, kde se mu dostalo první pomoci, a byl odnesen z trávníku. Ještě v útrobách stadionu se fotbalistovi vrátilo vědomí, poté byl převezen do nemocnice.

Karlsruher SC - 1. FC Köln 0:2

Köln vyhrál 2:0 v Karlsruhe a připsal si svoji první výhru od návratu mezi elitu. Důležitější vítězství však zaznamenal kapitán 1. FC Ümit Özat, který po srdeční zástavě bojoval o život.

Preview: Karlsruher SC - 1. FC Köln

Páteční předkrm třetího kola hostí Bádensko a Wildparkstadion, kde se utká loňský nováček s tím letošním – Karlsruhe s Kölnem.

1. FC Köln - Eintracht Frankfurt 1:1

Utkání mezi 1. FC a Frankfurtem hrané před vyprodaným padesátitisícovým hledištěm v Kölnu skončilo nerozhodně 1:1. Domácí ovládli první půli a díky Novakovičovi vedli, po pauze se ale karta obrátila a hosté zásluhou Fenina vyrovnali.

Preview: 1. FC Köln - Eintracht Frankfurt

Po více než dvouleté pauze bude Köln hostit opět utkání 1. Bundesligy. Domácí 1. FC přivítá na svém RheinEnergieStadionu Eintracht Frankfurt.

VfL Wolfsburg - 1. FC Köln 2:1

Wolfsburg má za sebou nečekaně komplikovaný vstup do sezóny, s nováčkem 1. FC Köln prohrával, musel otáčet a nakonec zvítězil jen o gól.