1. FC Kaiserslautern Německo - 1. FC Kaiserslautern - Zprávy

1. FC Kaiserslautern - Eintracht Frankfurt 0:3

S Kaiserslauternem to v posledních týdnech jde výsledkově od desíti k pěti. I v derby proti Frankfurtu nepředvedl nováček soutěže špatný výkon, jenže svému rivalovi podlehl vysoko 0:3 a připsal si již čtvrtou prohru v řadě, zatímco Eintracht potřetí za sebou zvítězil.

Preview: 1. FC Kaiserslautern - Eintracht Frankfurt

Po více než čtyřech letech se znovu odehraje duel mezi rivaly z jihozápadu Německa. Kaiserslauternu po skvělém úvodu brzy dochází dech, naopak Frankfurt se v posledních dvou týdnech před reprezentační pauzou dostal do dobrého rozpoložení.

Morávek v Kaiserslauternu procitl a doufá v návrat do základu

Jan Morávek si nepřestává pochvalovat, jak dobrý krok učinil letním odchodem z Schalke 04 na hostování do Kaiserslauternu. I když začátek angažmá Morávkovi ztrpčilo svalové zranění, tak věří, že po posledních nástupech na hřiště během druhých poločasů si brzy vybojuje místo v základní sestavě.

Hamburger SV - 1. FC Kaiserslautern 2:1

Hamburk díky otočení zápasu s Kaiserslauternem přerušil svou čtyřzápasovou šňůru bez výhry. Naopak hosté si ji prodloužili na zápasů pět.

Preview: Hamburger SV - 1. FC Kaiserslautern

V hamburské aréně se v sobotu odpoledne utkají týmy, jejichž působení v prvních kolech nové sezóny jsou zatím hodně podobná. Hamburger SV i Kaiserslautern se po dvou úvodních výhrách vyhřívaly na špičce tabulky, jenže v následujících čtyřech utkáních se jim už nedařilo dle představ.

1. FC Kaiserslautern - Hannover 96 0:1

Hannover prožívá neuvěřitelný start do sezóny - 13 bodů po šesti kolech v dolnosaské metropoli ještě nepamatují. Slomkův ansámbl díky šťastnému vítězství 2:1 poskočil už na třetí příčku, zatímco Kaiserslauternu po druhé prohře v řadě nastávají horší časy.

Preview: 1. FC Kaiserslautern - Hannover 96

Kaiserslautern sice odstartoval do sezóny výborně, po středečním výprasku v Dortmundu si ale potřebuje spravit pošramocenou pověst a ideálního soupeře k tomu zrovna nemá. Hannover je totiž jedno z příjemnch překvapení bundesligy a ve svém posledním utkání to jen potvrdil.

Borussia Dortmund - 1. FC Kaiserslautern 5:0

Dortmundu to šlape jako za starých mistrovských časů a tentokrát to v plné parádě odskákal Kaiserslautern. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a po drtivé výhře 5:0 se posunuli na druhou příčku, zatímco nováček soutěže se po krutém výsledku propadl do středu tabulky.

Preview: Borussia Dortmund - 1. FC Kaiserslautern

Dortmund si užívá vítězné opojení z derby, tři dny po něm ale Borussii čeká v bundeslize další obtížný úkol. Na její hřiště zavítá nováček z Kaiserslauternu, který si zatím vede velice dobře a rád by ve Vestfálsku vyhrál po dlouhých deseti letech.

1. FC Kaiserslautern - TSG Hoffenheim 2:2

Kaiserslautern s Hoffenheimem nabídli fanouškům na stadionu Fritze Waltera pohledné utkání, ve kterém byl kromě mnoha ofenzivních momentů k vidění i obrat ve skóre. Ten se povedl ve druhé půli domácím, hostující kouč Rangnick ale vydařeným střídáním nakonec vybojoval remízu.

Preview: 1. FC Kaiserslautern - TSG Hoffenheim

Vedoucí Hoffenheim zažívá podobně vydařený start jako před dvěma lety a po třech kolech je zatím stoprocentní. To samé ještě před týdnem platilo i o nováčkovi z Kaiserslauternu, který se s nejbližším soupeřem držel na špici až do prohraného derby s Mainzem.

1. FSV Mainz 05 - 1. FC Kaiserslautern 2:1

Mainz to dokázal znovu. Domácí v červenobílých dresech sice od přesné střely Lakiće ve 20. minutě brzy prohrávali, ale s otáčením zápasů nemají svěřenci kouče Tuchela problémy a potvrdili to i dnes. Nejprve dvacet minut před koncem vyrovnal po odraženém balonu a skvělé práci Holtbyho Bungert a hned za čtyři minuty skončila za Sippelovými zády i tečovaná střela Schürrleho. Jelikož opařený Kaiserlautern odpověď ve zbývajících minutách nenašel, skončili rudí ďáblové poprvé v sezoně poraženi.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Kaiserslautern

Po více než čtyřech letech se Mainz a Kaiserslautern znovu setkávají v německé nevyšší soutěži. Když se tyto dva týmy proti sobě naposledy postavily ve falckém derby, šlo o šlágr druhé ligy, nyní se poněkud překvapivě jedná o souboj o čelo bundesligové tabulky.

1. FC Kaiserslautern - Bayern Mnichov 2:0

Král je mrtev, ať žije císař! V Kaiserslauternu bude po celý týden veselo. Bayern Mnichov totiž padl poprvé od března a hned na stadionu legendy Lauternu, Fritze Waltera.

Preview: 1. FC Kaiserslautern - Bayern Mnichov

Asi těžko byste v těchto dnech hledali na zemi místo, kde je fotbalová euforie větší než na Betzenbergu. Kaiserslautern se po čtyřleté absenci vrátil do nejvyšší soutěže vítězstvím a hned ve druhém kole navíc doma přivítá mistrovský Bayern Mnichov.