SSC Bari Itálie - SSC Bari - Zprávy

Chievo Verona - AS Bari 0:0

Chievo Verona se v dnešním zápase rozešlo s AS Bari bez branek. Spíše než fotbalové krásy bylo k vidění zranění a nudná podívaná, tedy alespoň ve druhém poločase šancí notně ubylo.

Preview: Chievo Verona - AS Bari

Stadio Marcantonio Bentegodi bude svědkem duelu Chieva a Bari. Domácí si zatím vedou poměrně dobře, což potvrzuje devátá příčka. U hostů je to však horší, Bari je totiž s pouhými osmi body na posledním místě.

AS Bari - AC Milán 2:3

Důležité body získal AC Milán na hřišti Bari. Na stadionu San Nicola bylo k vidění celkem pět branek. Rossoneri si po většinu času utkání hlídali a soupeř dokázal vždy jenom snížit. Pod výhru 3:2 se podepsali Ambrosini, Flamini a Pato.

Preview: AS Bari - AC Milán

Stadion San Nicola bude svědkem fotbalového svátku. Proti domácímu AS Bari totiž nastoupí hvězdný AC Milán. Oba celky v minulém kole prohrály, o to víc budou chtít v tomto utkání zvítězit. Favoritem bude pochopitelně AC Milán.

AS Bari - Udinese Calcio 0:2

Bari se dnes nedařilo. Barreto neproměnil penaltu, Udinese dvakrát skórovalo a zasadilo se o to, že jsou Galletti po tomto kole poslední. Naopak Bianconeri zaznamenali první výhru na Stadio San Nicola v Serii A.

Preview: AS Bari - Udinese Calcio

Udinese se po doslova tragickém startu probírá a po třech vítězných zápasech už postoupilo do poloviny tabulky. Vše však potřebuje potvrdit v nedělním zápase v Bari, kterému se naopak nedaří.

ACF Fiorentina - AS Bari 2:1

Fiorentina protrhla smůlu a konečně zvítězila. Ze stadionu Artemia Franchiho odjíždí s prázdnou Bari, které po nevýrazném výkonu prohrálo s Fiorentinou 1:2. Skóre otevřel v prvním poločase Donadel, ve druhém pak pojistil výhru kanonýr Gilardino. Během čtyř minut nastavení snížil Parisi.

Fiorentině nezbývá nic jiného než porazit Bari

Bída a zoufalství. Bohužel, právě tato označení se hodí k současné Fiorentině. Co taky jiného říct k poslednímu místu a pouhým pěti bodům ze sedmi zápasů, čím se Viola může "chlubit". A pokud v sobotu neporazí na domácí půdě Bari, situace bude kritická.

AS Bari - SS Lazio 0:2

I po tomto kole zůstane v čele Serie A Lazio Řím. Biancocelesti totiž dokázali zvítězit na horké půdě v Bari 2:0. Lazio rozhodlo o svém vítězství ve druhém poločase, kdy se trefili nejprve Hernanes a poté Floccari.

Preview: AS Bari - SS Lazio

Rozjeté Lazio čeká po reprezentační pauze zápas v Bari a Římanům nepůjde o nic jiného než o udržení vítězné série a pojištění první příčky. Bari naopak během volna dobíjelo energii a rádo po prohře v Janově bodovalo.

Janov CFC - AS Bari 2:1

Janov má první domácí výhru. Zápas s Bari sice dohrával prakticky celý druhý poločas bez vyloučeného Morettiho, jenž zavinil penaltu, ze které vyrovnal Barreto, ale Grifové nakonec silou vůle strhli vítězství na svojí stranu. V páté minutě nastavení se trefil Luca Toni.

Preview: Janov CFC - AS Bari

Od Janova se po rušném přestupovém létu čekalo v nové sezóně určitě víc, než co svěřenci Gian Piera Gasperiniho předvádí. Pět bodů z pěti zápasů je skutečně málo a Grifové potřebují v neděli porazit Bari a odpoutat se od spodku tabulky.

AS Bari - Brescia Calcio 2:1

Brescia si před zápasem v Bari brousila zuby na první příčku v tabulce, kterou dal k dispozici po sobotní prohře Inter. Jenže sen se hostům rozplynul po proměněné penaltě Barreta z druhé půle, který upravil na konečných 2:1.

Preview: AS Bari - Brescia Calcio

Brescia zažívá výtečný start do nováčkovské sezóny. Po úvodní prohře jsou zatím Rodinelle stoprocentní a drží třetí příčku. V neděli jede Brescia do Bari, které má téměř o polovinu bodů méně, ačkoliv porážku Juventusu na kontě.

Inter Milán - AS Bari 4:0

Inter Milán zvítězil před vlastními fanoušky vysoko 4:0 a vyhoupl se do čela ligové tabulky. Dvě branky zaznamenal z pokutových kopu Samuel Eto’o a další dva zásahy přidal ze hry Argentinec Diego Milito.