Spezia Calcio Itálie - Spezia Calcio - Zprávy

Turínské FC vyzkouší v La Spezii nejhorší obranu ligy

Sobotní program 12. kola Serie A otevře zajímavý duel domácí Spezie a týmu s aktuálně skvělou formou. Loňský nováček se totiž postaví proti FC Turín, kterému trenér Ivan Jurić konečně vtiskl tvář i systém a nese za svou práci očekávané plody.

Vlahović opět ukázal svůj talent, Spezii sestřelil hattrickem

Jedenáct zápasů v první lize má za sebou tento rok odehraných Dušan Vlahović a vstřelil v nich už 8 branek. Dnes se hattrickem postaral o všechny tři body pro své "Fialky", kterým jeho výkon vynesl výhru nad Spezií.

Fiorentina přivítá v roli favorita Spezii

Velkého favorita má odpolední duel na Stadio Artemio Franchi ve Florencii. Místní Fiorentina přivítá Spezii, která bojuje o záchranu a dle papírových předpokladů by měla získat tři body. Domácí v týdnu prohráli a v neděli se budou chtít opět přiblížit pohárovým příčkám.

Spezia si rozdělila body s Janovem

Moc nechybělo a Spezia by do tabulky zapsala důležité vítězství. Domácí se ujali vedení v 67. minutě po vlastní brance Sirigua a zdálo se, že Grifone na to nenajdou odpověď. Až čtyři minuty před koncem mohl Janov kopat pokutový kop a Domenico Criscito z něho srovnal na konečných 1:1.

Spezia hostí Janov v duelu dvou trápících se týmů

Serie A má stejně jako většina evropských lig v plánu vložené kolo, které začne již v úterý večer. O půl sedmé se do sebe pustí mimo jiné Spezia a Janov, dva týmy, kterým se dosavadní působení v první lize vůbec nedaří.

Sampdoria má další body, vlastním gólem jí pomohl Gyasi

Sampdoria dokázala v páteční předehrávce 9. kola vyhrát nad Spezií. Dva góly stihla už v první půli. Druhý gól dal Antonio Candreva sám, první si po jeho centru vstřelil hostující Gyasi do vlastní branky.

Decimovaná Spezia se pokusí bodovat v Janově

Páteční večer posílá do akce oba janovské celky. Zatímco Ballardiniho CFC zamíří do Turína, Doria chce využít výhodu domácího prostředí proti Spezii. A i když se to zdá podivné, se Spezií Doria rozhodně nemá dobré zkušenosti.

Spezia otočila důležitý duel se Salernitanou

Na stadionu Alberta Picca se hrál v sobotu odpoledne důležitý souboj mezi domácí Spezií a Salernitanou. Hosté ovládli první poločas díky gólu Simyho, ale Spezia dokázala po změně stran otočit výsledek a získat tři body. O góly se postarali Strelec a Kovalenko.

Trápící se Spezia a Salernitana načnou nové kolo

Po dlouhé odmlce způsobené reprezentačními povinnostmi se italská Serie A probouzí k životu osmým kolem. A i když nezačne tím největším šlágrem, tak určitě bude o co hrát. Spezia i Salernitana totiž nutně potřebují body.

Hellas nedal Spezii sebemenší šanci

S pořádným výpraskem se z Verony vrací Spezia Calcio. Hellas překonal Zoeta jen v prvním poločase třikrát a po změně stran mu přidal ještě jednu branku. Domácí ekipa si tak připsala zatím nejvyšší vítězství v nové sezoně.

Spezia i Hellas usilují o zlepšené výkony v obraně

Spezia se pohybuje kolem pásma sestupu, což se po odchodu strůjce posledního zázraku, trenéra Italiana, asi dalo čekat. Jenže poměrně blízko k němu má i Hellas Verona, který má mnohem větší ambice než Spezia.

Milán zvítězil v La Spezii 2:1, trefili se Maldini a Díaz

Tři body veze ze stadionu Alberta Picca AC Milán, ale utkání s domácí Spezií nebylo ani trochu jednoduché. Rossoneri vstřelili vítěznou branku až pár minut před koncem a děkovat mohou Brahimu Díazovi. Všechny góly padly v průběhu druhého poločasu. Milán vedl zásluhou Daniela Maldiniho, ale Spezia našla na jeho trefu odpověď - prosadil se Daniele Verde.

Milán hraje v La Spezii už odpoledne

Trochu netradičně už v sobotu odpoledne odehraje své utkání AC Milán. Protože rossoneri čeká již v úterý Liga mistrů proti Atléticu, je příhodné odehrát duel se Spezií v tento čas. Domácí se dle očekávání pohybují ve spodních patrech tabulky, zatímco Milánu patří průběžná třetí příčka.

Spezia na Juventus nestačila. Stará dáma otočila výsledek po změně stran

Juventus slaví první výhru v novém ročníku, za oběť mu padla Spezia. A zase to nebylo bez nervů, protože Spezia krátce po změně stran šla do vedení o jeden gól. Juventus jí ale v rychlém sledu dal dva góly, radovali se Chiesa s De Ligtem.

Spezia se pokusí napravit tristní bilanci s Juve

Juventus se naposledy rozešel smírně s AC Milán a tentokrát jej čeká daleko snazší soupeř, takže tři body jsou pro Allegriho tým povinností. Na stadionu Alberta Picca uvítá Starou dámu Spezia, která nad soupeřem z Turína ještě nikdy nevyhrála.