Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Matná Doria zbrojí na hosty z Palerma

Sampdoria i Palermo mají jedno shodné: oba týmy v minulém kole smolně prohrály a ztratily body. V případě Sampdorie se jedná o dlouhodobější problém, který teď bude chtít na domácí půdě napravit.

Juventus veze tři body z Palerma

Juventus Turín si v sobotu večer zajistil tři body výhrou nad domácím Palermem. Utkání dlouho vyznívalo ve prospěch Staré dámy a nakonec jej rozhodla vlastní branka někdejšího hráše Juventusu Edoarda Goldanikg.

Juventus po kanonádě jede na Sicílii

Juventus v minulém kole napravil svou pošramocenou reputaci mašiny na úspěch, o kterou jej připravil milánský Inter. S Cagliari neměl na svém stadionu vůbec slitování a teď si brousí zuby na dalšího soupeře. Tím bude sicilské Palermo.

Atalanta Bergamo - Città di Palermo 0:1

První výhru v sezoně si připisuje už i Palermo. Sicilané v žádném případě nebyli lepším týmem, jenomže Atalanta celý zápas zahazovala šance a nakonec v závěru z jedné z mála příležitostí hostí inkasovala.

Preview: Atalanta Bergamo - Città di Palermo

Ryzí duel ze samotného spodku tabulky uvidí stadion Atleti Azzurri D'Italia. Osmnáctá domácí Atalanta přivítá předpolsední Palermo, které decimují špatné výsledky, rozsáhlá marodka i unáhlená rozhodnotí prezidenta Zampariniho.

FC Crotone - Città di Palermo 1:1

Nováček z Crotone hostil na neutrální půdě Palermo a utkání skončilo po devadesáti minutách smírně 1:1. Domácí dostal do vedení Marcello Trotta a za hosty srovnával ve druhém poločase Ilija Nestorovský.

Preview: FC Crotone - Città di Palermo

Nováček soutěže Crotone přivítá na domácí půdě Palermo. Půjde o souboj posledního týmu s předposledním a tento duel dost možná může hrát klíčovou roli na konci sezony. Palermo v tomto zápase povede kouč De Zerbi.

Callejón se opět blýskl, Palermo dostalo tři branky

Palermo sice první poločas zvládalo a Neapol se spíše hledala, ale po zřejmě vichřici v šatně hostí během poločasové přestávky se našla. Neapoli pomohl jako správný kapitán Marek Hamšík, na něhož bleskurychle navázal dvěma góly José Callejón.

Palermo vs. Neapol: Nebezpečí na každém kroku

Sobotní večer je v Itálii zasvěcen souboji dvou týmů pocházejících z nebezpečných měst. Ve většině průvodců najdete informace o tom, že Palermo i Neapol jsou krásná a fascinující města, ve kterých ale není úplně bezpečno. Uvidíme, kolik vzrušení přinese vzájemný souboj dvou tradičních celků.

Novým trenérem Palerma byl jmenován De Zerbi

Roberto De Zerbi přijal nejisté místo trenéra Palerma. V italském prvoligovém klubu, jehož majitel Mario Zamparini vyměnil za 13 let svého působení kouče už třiatřicetkrát, se dohodl na dvouleté smlouvě. Na lavičce nahradí Davida Ballardiniho, který přišel o místo po úvodních dvou zápasech sezony bez vítězství.

Ballardini skončil podruhé za osm měsíců na lavičce Palerma

Místo trenéra italského prvoligového Palerma bude zřejmě i v této sezoně velice nejistou pozicí. Excentrický majitel klubu Mario Zamparini propustil už po dvou zápasech kouče Davida Ballardiniho, pro něhož je to v Palermu už druhý vyhazov za posledních osm měsíců.

Inter opět nezaujal, ale má první bod

Trenér Frank de Boer si připsal další nepříliš povedené utkání a otazníky tázající se po správnosti jeho angažování nabírají na síle. Pravdou ale je, že na rozdíl od premiéry Inter dnes alespoň bere jeden bod za remízu. Palermo sice na San Siru vedlo, ale remízu zachránil domácí kapitán Icardi.

De Boer poprvé doma. Překvapí jej i Palermo?

První kolo nedopadlo pro Nerazzurri vůbec dobře a vítězné oslavy pod vedením trenéra Franka de Boera se nadále odkládají. Inter by si přál vyhrát před vlastními fanoušky, k čemuž mu může posloužit utkání druhého kola. Soupeřem mu bude Palermo, které se nepoddává snadno.

Sassuolo zvládlo premiéru a z Palerma veze hubenou výhru

Sassuolo dokázalo po úspěšném pohárovém týdnu porazit i dalšího oponenta, když vykradlo stadion Renza Barbery. Ze Sicílie si odváží tři body za výhru 1:0, kterou zařídil klasický hrdina Domenico Berardi.

Sassuolo po Evropě pokračuje v Palermu

Kdysi se Palermo pokoušelo dostat do evropských pohárů a poměrně se mu to dařilo. Teď je sicilský klub v opačné pozici a strádá. Roli překvapení ligy v poslední době plní jiný celek - nenápadné Sassuolo.