Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Další články

Italský klub z Palerma byl kvůli ekonomickým potížím rozpuštěn

Italský klub US Citta di Palermo, jenž v minulé dekádě hrál evropské poháry, byl kvůli finančním problémům po 32 letech oficiálně rozpuštěn. Soud v sicilské metropoli vyhověl žalobci a vyhlásil nad klubem bankrot.

Palermo bylo přeřazeno až do čtvrté italské ligy

Palermo bylo kvůli řadě nesrovnalostí v administrativních záležitostech přeřazeno až do čtvrté ligy. Někdejšího účastníka evropských pohárů původně vedení svazu poslalo z druhé do třetí ligy, ale po odvolání následoval ještě tvrdší trest: pro příští sezonu Serie D. Před dvěma lety přitom Palermo hrálo nejvyšší soutěž.

Palermo po odvolání zůstane v druhé italské lize

V Palermu částečně uspěli s odvoláním proti přeřazení do třetí italské ligy kvůli ekonomickým problémům. Místo přímého sestupu jim odvolací komise za trest odebrala 20 bodů, což pro ně znamená umístění ve středu tabulky a setrvání v Serii B i pro příští sezonu.

Palermo bylo kvůli ekonomickým prohřeškům přeřazeno do nižší ligy

Italské Palermo přišlo kvůli ekonomickým problémům klubu o naději na postup do první ligy a místo toho od příští sezony klesne až do Serie C. Rozhodla o tom disciplinární komise italského fotbalového svazu.

Empoli v boji o vše jede do Palerma

Empoli má před sebou nejtěžší utkání sezony. Pokud se chce zachránit a nespoléhat se na zaváhání Crotone, musí porazit domácí Palermo. Pokud se tak nestane, bude se toskánský celek se sicilským soupeřem potkávat příští rok ve druhé lize.

Pescara porazila Palerma dvěma góly

Palermo se v Pescaře vůbec neukázalo, duchem bylo prakticky celý zápas nepřítomné. Sicilský celek působil dojmem, jako by chtěl zahnat smutek ze sestupu laxní a příliš pasivní hrou, která nemohla fungovat. Za domácí se trefili Robert Murić a Alexandru Mitriţă.

Poslední Pescara se loučí s domácími diváky proti Palermu

Stadio Adriatico hostí trochu netradičně v pondělí večer poslední letošní duel a na nějakou dobu také poslední utkání v Serii A. Jeho obyvatelé totiž skončí na poslední příčce, i když by vyhráli nad návštěvou z Palerma.

Palermo má skalp Janova, ten se obává sestupu

Palermo si na Sicílii dnes odpoledne alespoň trochu spravilo náladu, protože získalo tři body. Nejsou moc cenné, protože domácí stejně sestupují, ale s výslednou podobou sestupového pásma by mohly něco udělat. Janov od něj totiž dělí jen dva body!

Sestupující Palermo hostí Janov; ten ještě žije

Osud Palerma je již zpečetěn a fanoušci budou na stadion Renza Barbery od příštího roku chodit opět na fotbal v druhé lize. Podobná vyhlídka by měla ve vzájemném utkání motivovat Janov, protože ani Grifové ještě nemají první ligu pro příští ročník zajištěnou.

Chievo Verona - Città di Palermo 1:1

Plichtou 1:1 skončilo utkání na Stadio Bentegodi, kam zavítalo Palermo. Sicilané potřebovali ve Veroně vyhrát, aby si uchovali šanci na záchranu, ale to se nepovedlo, takže jsou po Pescaře dalším jistým sestupujícím.

Verona hostí souboj dvou zklamaných

Palermo jede do Verony, aby se ještě popralo o poslední zbytky nadějí na záchranu. Ta se nachází opravdu spíše jen v teoretické rovině, ale sicilský celek se nechce vzdát. Chievo prožívá nanejvýš průměrnou sezonu.

Città di Palermo - ACF Fiorentina 2:0

Palermo se vzpírá svému osudu, ale nejspíš mu to nebude nic platné. Šance už je jen v rovině teoretické, nicméně alespoň tímto výsledkem potěšilo své fanoušky, kteří se jinak z mnoha výher těšit nemohli. Fiorentině nepomohla ani drtivá převaha v držení balónu, na branky Diamantiho a Aleesamiho zkrátka nikdo z Fialek nezareagoval.

Preview: Città di Palermo - ACF Fiorentina

Matematická šance tu ještě je, ale samozřejmě nikdo už nepochybuje o tom, že Palermo nejvyšší soutěž opustí. Stařičký stadion Renza Barbery si užije Serii A v letošním roce ještě třikrát, jedním ze soupeřů bude Fiorentina, která se stále může probojovat do Evropské ligy.

Lazio deklasovalo Palermo šesti góly

Krize Palerma neustává, stejně jako dnes neustávala kanonáda Lazia. Římský celek se Palermu pomstil šesti góly, o které se do značné míry zasloužil hattrickem Keita Baldé Diao. Dva góly k tomu přidal Ciro Immobile a jednou se trefil dokonce i mladík Luca Crecco, pro něhož to byl první soutěžní gól v dresu prvního týmu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele