Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Città di Palermo - Inter Milán 0:1

Další výhru si pod Piolim připsal Inter Milán, který tentokráte v hustém dešti udolal jedinou brankou domácí Palermo. Zápas na Sicílii rozhodl portugalský mistr Evropy Joao Mario. Hlavní sudí Russo rozdal dvě červené karty, jednu uviděl Ansaldi, tu druhou domácí Gazzi.

Preview: Città di Palermo - Inter Milán

Do solidní formy se rozehrál Inter Milán, jenž napříč všemi soutěžemi vyhrál sedm zápasů v řadě. Další triumf si může připsat v Palermu, kde sice pět let nevyhrál, ale domácím se vůbec nedaří a hrají o záchranu.

US Sassuolo - Città di Palermo 4:1

V boji o záchranu si výrazně pomohlo Sassuolo, které doma deklasovalo Palermo 4:1. Byl to jednoznačný průběh, Palermo sice vedlo, ale Neroverdi odpověděli čtyřmi zásahy.

Preview: US Sassuolo - Città di Palermo

Marodkou decimované Sassuolo přivítá na Cittá del Tricolore celek bojující o záchranu, a sice Palermo. Před sezonou se očekávalo, že se bude Sassuolo pohybovat v tabulce výše, jenže realita je v polovině soutěže jiná - Sassuolo je konkurentem Palerma v boji o záchranu. Dobrou zprávou pro Sassuolo je uzdravení Domenica Berardiho.

Empoli FC - Città di Palermo 1:0

Ryze záchranářský duel mezi Empoli a Palermem dlouho divákům na Stadio Carlo Castellani nic podstatného nenabízel. Taktická bitva se přelila na stranu domácích až dvanáct minut před koncem, kdy se jedinou trefou v zápase prosadil ostřílený Massimo Maccarone, mimochodem někdejší hráč Sicilanů.

Preview: Empoli FC - Città di Palermo

Nový rok 2017 odstartují v italské Serii A dva celky bojující o záchranu, totiž Empoli a Palermo. O něco lépe jsou na tom domácí, kteří mají na nesestupové pozici čtyřbodový náskok právě před Palermem. Před Vánocemi si oba týmy vedly poměrně dobře, dokáží na závěr roku navázat?

Città di Palermo - Delfino Pescara 1:1

Palermo nedokázalo navázat na senzační výhru z Janova a doma pouze remizovalo s Pescarou 1:1, přestože dlouho vedlo. Sicilany poslal do vedení už v prvním poločase krásnou brankou Quaison, ale v nastavení fauloval González a penaltu bezpečně proměnil Biraghi.

Preview: Città di Palermo - Delfino Pescara

Palermo v minulém kole předvedlo nevídaný obrat a nyní bude chtít zisk tří bodů potvrdit. V ryze záchranářském souboji se na Renzo Barbera představí Pescara, které se vůbec nedaří.

Divočina v Janově! Palermo tam vyhrálo 4:3

Cože se to vlastně na Marassi přihodilo? Janov držel otěže zápasu ve svých rukou a ještě v 65. minutě jasně vedl 3:1. Zdálo se, že poslední Palermo už těžko s výsledkem něco udělá, jenomže ejhle, Palermo po závěrečném hvizdu slavilo vítězství 4:3!

Preview: Janov CFC - Città di Palermo

Fotbalisté Janova přivítají na stadionu Luigi Ferraris beznadějně poslední Palermo. Sicilanům zatím neprospěla ani další změna trenéra a v Janově budou v pozici jasného outsidera. Chtějí však překvapit a konečně utnout devítizápasovou šňůru porážek.

Città di Palermo - Chievo Verona 0:2

Palermo dál kráčí od porážky k porážce a tentokrát doma odevzdalo všechny body Chievu. Sicilané jsou stále jediným týmem, který v domácím prostředí nezískal ani bod! O prodloužení této žalostné bilance se postarali skórující Birsa a Pellissier.

Preview: Città di Palermo - Chievo Verona

Eugenio Corini při své premiéře jen tak tak na body nedosáhl, ale tentokrát by si to nechtěl nechat ujít, zvláště když se poprvé představí na stadionu Renza Barbery. V ostré domácí premiéře bude soupeřem Chievo.

ACF Fiorentina - Città di Palermo 2:1

Fiorentina se v souboji s Palermem pořádně nadřela a o výhře rozhodla až v nastaveném čase! Nový kouč Sicilanů Eugenio Corini byl blízko blizoučko premiérovému bodu, nakonec však odjíždí s prázdnou.

Preview: ACF Fiorentina - Città di Palermo

Fiorentina se po zpackaném týdnu představí znovu na domácí půdě, kde vyzve sestupem ohrožené Palermo. Na Artemio Franchi zavítá Palermo i s novým trenérem Eugeniem Corinim. Jak dlouho na lavičce sicilského klubu setrvá?

Palermo odvolalo kouče De Zerbiho

Roberto De Zerbi už není koučem Palerma. Sicilský celek nezvládl pohárový duel se Speziou, načež klubovému vedení došla trpělivost a kormidelníka odvolalo. Vedením týmu byl pověřený Eugenio Corini...